Корисне

Взяти кредит під заставу земельної ділянки в Києві чи іі продаж?

Земельна ділянка у Києві є дуже цінним активом. Власники землі у столиці в період кризи, у тому числі обумовленої війною, замислюються про її екстрений продаж з метою одномоментного прибутку. Гроші зараз потрібні всім, але такі крайні заходи, як продаж цінної земельної ділянки – зовсім нерозумні та невигідні.

читати

Інвестиції в нерухомість

Інвестування в нерухомість – популярний спосіб збереження грошей від інфляції, а також стабільного заробітку, у тому числі пасивного. Грамотне вкладення коштів дозволяє інвестору отримати хороші результати за досить короткий термін, до того ж, нерухомість, як об’єкт інвестування, належить до найбільш стабільних.

читати

Р2p – кредитування

P2p кредитування – зручна форма прямих інвестицій, яка дозволяє інвестору отримувати доходи без залучення спеціалізованих фінансових інституцій, таких як банк. Відмова від фінансового посередника не лише збільшує заробіток інвестора, а й значно спрощує процес оформлення угоди та співробітництво між двома фізособами загалом.

читати

Кредит у доларах

Кредит у доларах під заставу нерухомості – вигідне рішення у довгостроковій перспективі, особливо на тлі нестабільності національної валюти. Така позика дозволяє, наприклад, придбати автомобіль, товари чи послуги за кордоном, які продаються лише в доларах. Немає необхідності обміну валюти на гривні із зайвими витратами через різницю курсів.

читати

Як закласти авто в ломбард

Закласти авто в ломбард – просте рішення, коли терміново потрібна велика сума грошей, але немає часу чекати на схвалення заставного кредиту в банку. Оформлення автокредиту у фінансовій компанії Status Finance займає лише кілька годин і потребує мінімального пакета документів.

читати

Кредити на тривалий термін

Кредит на тривалий термін – вигідне рішення, коли потрібна велика сума зі зручним графіком погашення. Фінансова компанія Status Finance пропонує кредити на тривалий термін у Києві, Київській області, Полтаві, Львові, Житомирі, Ужгороді, Рівному, Чернівцях, Луцьку та Івано-Франківську з мінімальним пакетом документом, вигідною процентною ставкою та миттєвою виплатою після підписання договору.

читати

Прямі інвестиції

Інвестиції є найпопулярнішим варіантом виходу на пасивний дохід. Рівень та регулярність прибутку від інвестування залежить не тільки від суми вкладу, а й безпосередньо від типу інвестицій. Фінансова компанія Status Finance пропонує найбільш простий та вигідний спосіб отримання пасивного прибутку – прямі інвестиції у заставне кредитування. Ми забезпечуємо клієнту не лише доступ до реального заробітку, а […]

читати