Корисне

Кредитні канікули під час воєнного стану. Як уникнути неприємних сюрпризів

Після початку війни і оголошення воєнного стану, багато банків ввели для своїх клієнтів “кредитні канікули”. У більшості позичальників з’явилося питання, що це означає?

читати

Кредит під заставу квартири – вигідний спосіб отримати гроші

лікування, навчання, розвиток бізнесу досі не втрачають своєї актуальності. Мало того, за даними досліджень у галузі фінансів, все більше людей беруть гроші у борг у фінансових організацій, відчуваючи впевненість у виплаті позички, довіряючи як банкам, так і приватним кредиторам.

читати

Як продати квартиру за кілька днів? 10 кроків до успішного продажу нерухомості

Щоб швидко продати квартиру, просто виставити оголошення про продаж замало. Важливо врахувати всі юридичні та організаційні питання, що супроводжують процес продажу. У середньому пошук покупця навіть у Києві, де ліквідність нерухомості дуже висока, займає кілька місяців, якщо, звичайно, ви не готові значно знизити вартість квартири.

читати

Кредит на 2 роки без відмови

Чи можна взяти кредит на 2 роки без збору великої кількості документів, тривалого очікування відповіді за заявкою та під мінімальний відсоток? У компанії «Status Finance» ви легко можете оформити нецільовий кредит під заставу нерухомості або транспортного засобу на два і більше років на вигідних умовах, всього за кілька годин!

читати

Кредит без відмови під заставу нерухомості

Отримати кредит без відмови та дзвінків в Україні сьогодні досить складно, але наша команда зуміла знайти оптимальний підхід до бажань клієнтів. Ми гарантуємо видачу коштів кожному потенційному позичальнику протягом кількох годин з моменту звернення. «Status Finance» пропонує позику без відмови під заставу нерухомості на суму до 20 000 000 грн з оформленням за 1 день!

читати

Терміновий кредит під заставу нерухомості

Терміновість – те, чого не вистачає сучасній системі кредитування в Україні. Переважно затягують процес банківські установи, вимагаючи від клієнта широкий перелік документів. Якщо у Вас виникли фінансові труднощі, і питання потрібно вирішити якнайшвидше, оформіть термінову позику під заставу квартири в «Status Finance» з можливістю отримання коштів готівкою протягом 3-х годин.

читати

Заставний кредит у Києві

У Вас виникли непередбачені фінансові труднощі? Заставний кредит – чудовий спосіб швидко вийти зі становища без нервів та нескінченного збору документів. Заставне кредитування в Україні сьогодні дуже популярне, особливо у великих містах, таких як Київ. Отримати заставний кредит від «Status Finance» в столиці може практично кожен власник квартири, будинку і навіть автомобіля.

читати

Кредит під заставу майна

Вже понад 10 років «Status Finance» надає фінансову підтримку жителям України, видаючи кредити під заставу нерухомого та рухомого майна. Ми постійно розвиваємо сферу заставного кредитування, та створили максимально лояльні умови для кожного клієнта. Дізнайтеся, як оформити кредит під заставу майна з мінімумом документів всього за 1-2 години, звернувшись до спеціаліста «Status Finance».

читати

Куди вкласти гроші у 2022 році?

Куди інвестувати гроші? Це питання хвилює кожного, хто хоче отримувати додатковий дохід, який, до речі, може стати основним через кілька років успішних інвестицій. В Україні ви можете інвестувати в криптовалюти, дорогоцінні метали, нафту, цінні папери, стартапи та багато інших сфер. Подумайте, куди інвестувати гроші? Отримайте до 30% річних, співпрацюючи з «Status Finance».

читати