Стати iнвестором

Станьте інвестором компанії «Status Finance»

Кредити під заставу нерухомості та автомобілей користуються незмінним попитом серед споживачів вже кілька десятків років. Галузь продовжує стрімко розвиватися, а прибуток тих, хто вклав кошти у сферу кредитування, стабільно зростає.

Компанія «Status Finance» пропонує Вам взаємовигідну співпрацю у сфері залучення приватних позик під заставу ліквідної нерухомості наших клієнтів, а саме виступити в якості інвестора-кредитора.

Ми пропонуємо:

  • Доступний старт на ринку інвестицій. Мінімальна сума вкладу становить від 10 000$ до 500 000$.
  • Реальну можливість заробітку. Ваш пасивний дохід спільно з компанією «Status Finance» стабільно становитиме від 18% до 30% від суми вашого вкладу щороку. Це — значно вигідніше, ніж зберігати гроші у будь-якому українському банку. 
  • 100% захист від невиплат. Ми ретельно перевіряємо кожне звернення наших позичальників і кредитуємо під заставу лише ліквідних об’єктів, а також слідкуємо за дотриманням кредитних домовленостей всіх учасників угоди.
  • Прозорі та зрозумілі угоди. Компанія «Status Finance» уникає складних і незрозумілих формулювань в угодах, як для позичальників, так і для кредитних інвесторів. Усі договори юридично правочинні, нотаріально завірені та укладаються на реалістичні строки — від 1 до 60 місяців. 
  • Повний супровід. Як досвідченим кредитним інвесторам, так і вкладникам-початківцям ми надаємо комплексну допомогу та підтримку з усіх можливих питань. Наші експерти працюють у ваших інтересах весь період дії кредитного договору.
Стати інвестором

Що потрібно знати про кредитні інвестиції?

Кредитний інвестор — це фізична або юридична особа, яка отримує прибуток за рахунок надання позичальникам власних коштів під заставу ліквідної нерухомості.

Для того, аби стати інвестором потрібно лише мати достатню суму мінімального внеску та бажання отримувати стабільний і довгостроковий прибуток. 

Вся решта роботи лягає на плечі компанії: перевірка сумлінності позичальника, виїзд та огляд застави, підготовка та проведення угоди, укладання договорів, сприяння з виконання боргових зобов’язань позичальників (контроль своєчасних проплат, повний цикл collection assistance, реалізація заставного майна тощо), лонгування договору та його закриття.

Інвестиції в заставне кредитування наразі є одним із найбільш безпечних видів фінансових вкладень. Наявність застави — ліквідної нерухомості — повністю захищає вкладника від неповернення коштів.

Чим це краще за інвестиційний вклад в банку?

Зберігати свої вкладення в банку ненадійно. Найбільш красномовно про це свідчать численні фінансові кризи та пов’язані з ними масові закриття банків, що розорилися. Насьогодні близько половини тих банків, що працювали в 2013 році, визнано неплатоспроможними. А тисячі їхніх вкладників залишилися без своїх заощаджень.

Відповідно до чинного законодавства, зараз страхування вкладень обмежується сумою 200 000 гривень. Тож, у разі банкрутства на інвестора чекають значні втрати коштів, без можливості матеріальної компенсації. 

Якщо ви все ж таки наважитеся зберігати гроші в банку, зважайте, що річна ставка по депозитах у валюті становить мізерні 0,01-0,2%. Гривневі депозити обіцяють прибуток у розмірі до 5-7% від суми вкладу щорічно. Щоправда, інфляція знецінює перспективу подібного заробітку.

Інвестуйте вигідно спільно зі «Status Finance»!

Інвестори «Status Finance» заробляють від 1,5 до 2,5% від суми вкладу щомісяця.

Окрім загальних переваг кредитних інвестицій, компанія «Status Finance» пропонує вигідні та прозорі умови співпраці для капіталовкладників. 

Ще з моменту відкриття у 2011 році ми сформували коло надійних інвесторів і розширюємо його з року в рік. Пропонуємо і вам долучитися до сотень партнерів «Status Finance», які співпрацюють із нами та мають стабільний та офіційний прибуток.

Почніть заробляти на інвестиціях спільно зі «Status Finance»

Компанія «Status Finance» забезпечила всі умови для вашого комфортного старту на ринку кредитних інвестицій. 

Те, що більшість кредитів оформлюється під заставу нерухомості, надійно захищає вас від впливу інфляції. Такі об’єкти як будинки, квартири та комерційна нерухомість мало зменшуються в ціні. Наприклад, у Києві їх вартість навпаки тільки зростає.

Аби стати успішним інвестором, необхідні лише стартовий внесок і бажання збільшувати свій капітал. У решті покладіться на нас. «Status Finance» забезпечить надійну підтримку на всіх етапах нашого партнерства. 

Телефонуйте нам зараз, залишайте заявку або відвідайте офіс компанії «Status Finance» у Києві для отримання більш детальної інформації!

Стати інвестором

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Хто займається формуванням бази даних потенційних позичальників?

Формуванням бази позичальників повністю займається компанія «Status Finance». Щодня ми отримуємо більше 15 нових звернень за заставним кредитуванням.

Від чого залежить щомісячна процентна виплата?

Відсоткова ставка залежить від суми вкладу і терміну дії договору застави. Більш детальну інформацію ви можете дізнатися у нашого менеджера онлайн або по телефону.

Яка вірогідність повністю втратити свої активи, інвестуючи в кредитування?

Компанія «Status Finance» займається виключно заставним кредитуванням. Всі інвестиції наших партнерів надійно захищені нотаріально завіреним договором застави. Ймовірність неповернення інвестованих коштів — 0%.

Чи можу я отримати інформацію про заставне майно позичальника до моменту підписання договору?

Так. Інвестор має право надавати свої грошові кошти, попередньо ознайомившись з усіма деталями договору з позичальником.

Чи має право інвестор додатково залучити власних юристів при оформленні договору?

Так. Кожен з наших інвесторів має право отримувати додаткову юридичну консультацію на будь-якому етапі співпраці.