Кредит під заставу нерухомості в Луцьку

 • Фіксована ставка по кредиту 1,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 20 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 84 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
 • Територія кредитування м. Луцьк
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Будь-які ваші потреби покриє кредит під заставу нерухомості від компанії «Status Finance».

Ми видаємо кошти в м. Луцьк на будь-які цілі без зайвих питань та бюрократії.

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або напишіть нашому менеджеру в онлайн-чаті, щоб отримати детальну консультацію щодо умов кредитування у нашій компанії.

Ми вже 11 років працюємо без нарікань і готові зробити все, щоб у вас залишилося найкраще враження від співпраці зі «Status Finance»!

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Кредит під заставу нерухомості у Луцьку

Луцьк – одне із найстаріших міст Західної України. Перші згадки про це місто датуються ще 1085 роком. На території міста розташовано безліч пам'яток архітектури, стародавніх монастирів та унікальних музеїв. Але крім історичних будівель, місто має ще й безліч красивих сучасних споруд, будинків та різних закладів. Воно приваблює туристів з усієї України та зарубіжних країн.

У разі потреби в терміновому отриманні фінансів для купівлі нерухомості, рефінансування старих кредитів або розширення власного бізнесу мешканці Луцька можуть звернутися за оформленням кредиту під заставу нерухомості в компанію Status Finance.

Ми пропонуємо найкращі умови кредитування під заставу житлової чи комерційної нерухомості в Україні.

Умови кредиту під заставу нерухомості у Луцьку від приватної фінансової компанії Status Finance

Кредит під заставу нерухомості від приватної фінансової компанії - найвигідніший спосіб швидко отримати необхідну суму без збирання великої кількості документів, виписок, довідок та проходження безлічі бюрократичних процесів.

Звернувшись до Status Finance, Вам не потрібно шукати поручителя по кредиту, мати ідеальну кредитну історію або постійний офіційний дохід. Всі можливі ризики повернення коштів покриває застава у вигляді нерухомості.

Кредит під заставу нерухомості в Status Finance можна оформити на наступних умовах:

 • Сума кредиту – від 20 тис. до 20 млн грн (еквівалентна 80% від ринкової вартості нерухомості);
 • Ставка за кредитом – всього 1,5% на місяць;
 • Термін кредитування – від 3 міс. до 5 років;
 • Без довідки про доходи;
 • Без поручителя.

Оформивши заявку на кредит під заставу нерухомості на нашому сайті, Ви отримаєте відповідь вже за 7 хвилин. Ймовірну суму кредиту по Вашому об'єкту можна попередньо розрахувати, використовуючи наш онлайн-калькулятор.

Переваги кредитування під заставу нерухомості від Status Finance

Компанія Status Finance працює на ринку заставного кредитування з 2011 року. За цей час ми удосконалили всі процеси, пов'язані з оформленням та видачею фінансових коштів нашим позичальникам.

Співпраця зі Status Finance має багато переваг. А саме:

 • ми пропонуємо чесні та прозорі умови кредитування, без прихованих платежів та дрібного шрифту;
 • ми не вимагаємо надання звітності щодо витрачання кредитних коштів;
 • видаємо гроші кожному позичальнику особисто в руки, відразу після підписання угоди;
 • надаємо нотаріальний супровід угоди;
 • оцінка заставної нерухомості нашими спеціалістами здійснюється на безоплатній основі;
 • адаптуємо графік виплат за кредитом під запити клієнта;
 • у разі виникнення форс-мажорних ситуацій чи неможливості своєчасного погашення відсотків або тіла кредиту даємо кредитні канікули;
 • не вимагаємо збору великого пакету документів (для оформлення кредиту під заставу нерухомості в Status Finance достатньо надати лише паспорт громадянина України, ІПН, документи на нерухомість).

Ще однією важливою перевагою нашої роботи є те, що всі оригінали документів та договорів, як і сама заставна нерухомість, залишаються у користуванні позичальника. За бажанням Ви можете здавати квартиру, будинок або комерційне приміщення, робити в них ремонт або використовувати в особистих цілях.

Оформити кредит під заставу нерухомості в Status Finance у Луцьку

Для оформлення кредиту під заставу нерухомості у Луцьку чи інших містах України Вам необхідно лише подати заявку онлайн, зв'язатися з нами за телефоном або відвідати офіс Status Finance у Луцьку.

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу нерухомості в Луцьку
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Правовстановлюючі документи
на об’єкт застави

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи існують якісь обмеження щодо використання нерухомості протягом терміну кредитування?

Ні. Жодних обмежень щодо використання нерухомості позичальником з боку нашої компанії не передбачено. Єдиною умовою на термін кредитування є виключення можливості продажу заставної нерухомості третім особам.

В якій валюті я можу отримати кредитні гроші?

Ми можемо надати Вам кредитні кошти у будь-якій потрібній валюті. Вам необхідно вказати бажану валюту під час оформлення заявки.

Чи можливо оформити відстрочку на виплату кредиту, якщо трапилися непередбачені обставини?

Так. Якщо з якихось причин позичальник не має можливості вчасно погасити виплати за кредитом, ми можемо дати відстрочку по платежах на термін до 90 днів.

Для оформлення кредиту під заставу нерухомості підходить лише нерухомість у самому Луцьку. Чи можна отримати кредит на нерухомість у передмісті?

Ви можете оформити кредит на нерухомість, яка розташована в межах міста Луцьк. Наразі компанія не кредитує інші міста Волинської області.

Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00