Кредит під заставу нерухомості в Рівному

 • Фіксована ставка по кредиту 1,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 20 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 84 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
 • Територія кредитування м. Рівне
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Будь-які ваші потреби покриє кредит під заставу нерухомості від компанії «Status Finance».

Ми видаємо кошти в м. Рівне на будь-які цілі без зайвих питань та бюрократії.

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або напишіть нашому менеджеру в онлайн-чаті, щоб отримати детальну консультацію щодо умов кредитування у нашій компанії.

Ми вже 11 років працюємо без нарікань і готові зробити все, щоб у вас залишилося найкраще враження від співпраці зі «Status Finance»!

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Виправити складне фінансове становище, коли терміново були потрібні гроші, допоможе кредит під заставу нерухомості. Цей вид кредиту має безліч переваг, тому його обирають позичальники по всій Україні, зокрема й у Рівному.

Особливості кредитів під заставу нерухомості

Кредити під заставу нерухомості відрізняються низькою відсотковою ставкою. Наприклад, у компанії Status Finance Ви зможете отримати гроші під 1,5% на місяць. Це лише 18% на рік. На сьогоднішній день це найнижча відсоткова ставка за кредитом, яку можна отримати в Рівному.
Ще одна з особливостей заставного кредитування – для оформлення потрібен мінімальний пакет документів. Наприклад, не потрібно надавати довідку про доходи під час подання заявки на кредит. Якщо позика потрібна юридичній особі, не потрібно надавати витяг з рахунку компанії.

Яка нерухомість може виступати заставою

У Рівному можна отримати кредит під заставу таких видів нерухомості:

 • Квартири;
 • Будинку;
 • Офісу;
 • Магазину;
 • Іншої комерційної нерухомості.

Майже будь-яка нерухомість може бути надана кредитору для застави за кредитом. При цьому після оформлення договору, Ви залишаєтеся її власником і зможете продовжувати її використовувати у своїх цілях.

Переваги співпраці з компанією Status Finance

Компанія Status Finance завжди йде назустріч своїм позичальникам і створює максимально вигідні умови для співпраці. Оформити кредит у нашій компанії просто та швидко. Для подання заявки необхідно підготувати паспорт, ІПН та документи, що підтверджують право власності на нерухомість. Подати заявку можна онлайн або через популярні месенджери. Всі нюанси можна погодити з Вашим персональним менеджером по телефону. Але під час підписання документів Ваша присутність у нотаріуса обов'язкова.

Якщо ж у Вас виникнуть труднощі у погашенні заборгованості, пов'язані з війною чи іншими причинами, потрібно звернутися до співробітників компанії. Всім клієнтам надається можливість скористатися кредитними канікулами. Ця послуга надається у Рівному одноразово, на період до 90 днів.

Вимоги до позичальників

Клієнтами компанії “Status Finance” можуть стати всі громадяни України віком від 18 років, а також іноземні громадяни, які офіційно проживають у Рівному.
При зверненні на компанію не потрібно доводити наявність офіційного працевлаштування. Клієнтами компанії можуть стати як успішний бізнесмен, так і домогосподарка.
Щоб отримати гроші у “Status Finance”, необхідно мати у власності нерухомість у Рівному, Києві чи іншому великому місті Центральної та Західної України. Більше деталей можна дізнатись у співробітників компанії.

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу нерухомості в Рівному
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Правовстановлюючі документи
на об’єкт застави

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Який реальний відсоток по кредитам у компанії “Status Finance”?

Ми видаємо кредити під 1,5% на місяць під заставу будь-якої нерухомості у Рівному. Наша компанія кредитує без додаткових платежів та комісій.

Чи можу я взяти кредит на купівлю нерухомості?

Так, у нашій компанії можна взяти як кредит під заставу наявної нерухомості, так і на її покупку. На укладанні угоди купівлі-продажу буде присутній співробітник компанії, який допоможе паралельно оформити кредит під заставу нерухомості, що купується.

Скільки часу займає оформлення кредиту під заставу нерухомості?

Оформлення кредиту у нашій компанії триває від 24 до 48 годин. Вже за 2 дні гроші гарантовано будуть у Вас і зможете їх витратити на вирішення своїх проблем.

Чи можу я обговорити умови договору із незалежним юристом?

Так, звичайно. Ви зможете попередньо ознайомитись із договором, а також прийти на угоду зі своїм юристом.

Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00