Кредит під заставу нерухомості у Львові

 • Фіксована ставка по кредиту 1,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 20 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 84 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
 • Територія кредитування м. Львів
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Будь-які ваші потреби покриє кредит під заставу нерухомості від компанії «Status Finance».

Ми видаємо кошти в м. Львів на будь-які цілі без зайвих питань та бюрократії.

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або напишіть нашому менеджеру в онлайн-чаті, щоб отримати детальну консультацію щодо умов кредитування у нашій компанії.

Ми вже 11 років працюємо без нарікань і готові зробити все, щоб у вас залишилося найкраще враження від співпраці зі «Status Finance»!

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Кредит під заставу нерухомості у Львові

Отримати кредит - це чи не найпростіший варіант для вирішення більшості питань у фінансовій сфері. І якщо раніше кредити здебільшого брали на лікування, сплату за навчання чи придбання нової нерухомості або автомобіля, то нинішній воєнний стан може диктувати свої правила. І місто Лева також не уникнуло воєнної участі.
На теперішній момент найбільш вигідним кредитним продуктом вважається позика під заставу нерухомості в Львові. Але до кого звернутися і на яких умовах в нинішніх реаліях можна отримати кредит під заставу у Львові, розглянемо далі.

Де можна отримати кредит під заставу у Львові?

Основну частку кредитів, що видаються в Україні, а зокрема і у Львові, надають державні або приватні банківські установи. Також в останні роки дуже активним став ріст кількості приватних фінансових установ, які працюють у сфері саме заставного кредитування.

Важливо! На період дії воєнного стану більшість банків призупинило видачу споживчих кредитів. Тому, якщо гроші вам потрібні якнайшвидше, більш доцільним буде звернутися до приватної фінансової установи та отримати приватну позику у Львові.

Переваги кредитування від приватної фінансової установи

Кредит від приватної особи у Львові відрізняється від банківського рядом факторів, серед яких головними є:

 1. Швидкість. Звернувшись у банк, ви навряд чи зможете розраховувати на швидке отримання коштів. Адже процедури перевірки усіх документів, а також відповідності самого позичальника банківським вимогам, як правило, тривають не менше 14 робочих днів. А от отримати кредит під заставу житла від приватної компанії можна за 1-2 дні;
 2. Фіксована відсоткова ставка. Приватну позику у Львові від приватного кредитора можна отримати під фіксовану відсоткову ставку на відміну від кредитування у банку, де згідно з договором ставка починає рости уже через декілька місяців;
 3. Більш лояльні умови для видачі позики. Приватні компанії не вимагають подачі клієнтами великого переліку документів. Тоді як банки вимагають зібрати купу справок та виписок;
 4. Відсутність обмежень на видачу кредиту. Якщо позичальник не має стабільного офіційного працевлаштування або має проблеми з погашенням попередніх кредитів, банк зі 100%-ю вірогідністю відмовить у видачі кредиту. Приватні ж фінустанови здебільшого не звертають уваги на такі фактори. Тому якщо вам потрібен кредит у Львові без довідки про доходи, краще звернутися до приватної фінансової компанії. Також приватні установи можуть надавати і кредити з поганою кредитною історією у м. Львів.

Ще одним вагомим плюсом співробітництва з приватним кредитором є те, що такі установи можуть продовжувати строк дії договору або надавати кредитні канікули позичальнику у разі виникнення форс-мажорних обставин.

Кредит під заставу квартири у Львові

Наявність житла чи комерційної нерухомості дозволяє людині розраховувати на отримання більш вигідних умов кредитування, наприклад, на розвиток бізнесу чи придбання нового житла для своєї родини.
Наша компанія Status Finance пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови на кредит під заставу нерухомості у м. Львів. У нас ви можете оформити:

 1. Кредит під заставу будинку;
 2. Займ під заставу квартири у Львові;
 3. Кредит під заставу комерційної нерухомості;
 4. Займ під заставу земельної ділянки.

Серед усіх вищезазначених варіантів кредитування найбільш популярною є приватна позика у м. Львів під заставу квартири.
Умови кредитування під заставу квартири у Львові від Status Finance:

 • Фіксована відсоткова ставка – усього від 1,5 до 2,5% на місяць;
 • Доступна сума кредиту – від 20 тис. грн до 20 млн. грн;
 • Оцінка заставного об'єкта за ринковими цінами. Видаємо до 50% від ринкової вартості житла;
 • Термін кредитування від 2 місяців до 5 років;
 • Надаємо відповідь на звернення на протязі 7 хвилин;
 • Невеликий пакет документів: паспорт, ІПН, правовстановлюючі документи на об'єкт застави;
 • Відкриваємо кредитні канікули на строк до 90 днів, у разі нагальної потреби.

Status Finance надає приватний кредит у м.Львів терміново, без довідок про доходи та навіть за наявності поганої кредитної історії.

Кредит під заставу будинку у Львові від Status Finance

Наша компанія працює на ринку заставного кредитування вже більше 11 років. За цей час ми видали більше мільйона кредитів на різні потреби, у тому числі і кредити на квартири у Львові.
Наші клієнти часто звертаються до нас для отримання кредиту під заставу будинку, аби придбати квартиру чи новеньке авто. Якщо вам потрібна іпотека на житло у Львові і ви маєте нерухомість у радіусі 40 км від Львова, наша компанія допоможе вам вирішити це питання.
Ми пропонуємо приватний кредит у Львові терміново на найвигідніших умовах. Співпрацюючи із Status Finance на засадах заставного кредитування, вам не треба буде брати кредит на квартиру у Львові в банківських установах під великий відсоток. До того ж ви зможете продовжувати жити у домі, робити у ньому ремонт або здавати в оренду.
Для отримання більш детальної інформації щодо кредитування під заставу квартири, будинку чи іншої нерухомості у Львові, залишайте заявку на сайті чи звертайтеся за номером +38 (067) 182-1111.

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу нерухомості у Львові
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Правовстановлюючі документи
на об’єкт застави

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи можу я розраховувати на отримання кредиту від вашої компанії, якщо я маю борги по комуналці на заставну квартиру у Львові?

Наша компанія працює навіть з проблемною нерухомістю. Для отримання більш детальної інформації щодо можливості оформлення кредиту на квартиру у м.Львів з боргами, зверніться до нашого менеджера.

Чи можу я продовжувати користуватися будинком, який знаходиться під заставою?

Так. Ми не обмежуємо власників у питаннях використання об'єктів застави. Ви можете проживати в будинку, робити в ньому ремонт чи навіть здавати в оренду.

Чи можна у вас оформити іпотеку на житло у Львові?

Status Finance працює тільки на основі заставного кредитування. Ми видаємо кредити при наявності об'єкта застави: квартири, будинку, комерційної нерухомості чи земельної ділянки.

Чи може у якості застави по кредитуванню виступати раніше придбане житло в кредит у Львові?

Так. Наші фахівці можуть розглядати можливість видачі кредиту на таких умовах. Для отримання точної відповіді на це питання, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номерами, вказаними вище.

Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00