Кредит під заставу автомобіля

ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯМ ПРАВА КЕРУВАННЯ. З графіком виплат і терміном погашення, які підходять саме вам!

 • На період кредитування авто залишається в ходу
 • Фіксована ставка по кредиту 4,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 2 000 000 гривень
 • Отримайте до 60% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 60 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Кредит під заставу авто зі збереженням права керування

— це реально!

Немає необхідності обов’язково залишати авто на стоянці компанії-кредитора. Отримайте гроші під заставу авто зі збереженням права керування вже сьогодні.

Кредитування під заставу транспортних засобів у компанії «Status Finance»

«Status Finance» — це приватна фінансова компанія, яка є одним із лідерів галузі заставного кредитування з 2011 року. Ми видаємо кредити під заставу як для бізнесу, так і для приватних осіб.

Клієнти, що бажають швидко оформити договір і отримати гроші в кредит готівкою у той самий день, звертаються до нас. Чому?

Експертиза «Status Finance» найкраще виражається в цифрах:

10 років досвіду — за цей час експерти «Status Finance» оцінили тисячі автомобілів і видали кредитів на мільйони гривень. Клієнти звертаються до нас знову і знову, бо ми пропонуємо зрозумілі та прозорі кредитні договори, без прихованих виплат та інших «підводних каменів».

Від 20 000 до 2 000 000 гривень — на такі суми отримують кредити під заставу авто клієнти «Status Finance». Вони вирішують свої фінансові проблеми, продовжуючи при цьому користуватися заставним автомобілем.

До 60% від вартості транспортного засобу можна отримати під заставу автівки зі збереженням права керування. У банку ви отримаєте під заставу транспортного засобу значно меншу суму, не кажучи про необхідність мати офіційний дохід і бездоганну кредитну історію. З нами отримати гроші в кредит набагато простіше.

7 хвилин — саме стільки часу потрібно на розгляд вашої заявки. Дні, і навіть тижні очікування поки заявку схвалять, у минулому. Залишити заявку на кредит під заставу авто онлайн можна дуже швидко, а отримати готівку — в гривнях або у валюті — вже у день звернення.

Від 4,5% на місяць складає відсоткова ставка за кредитом під заставу авто зі збереженням права керування. Ставка залишається фіксованою на весь період дії кредитного договору.  Ви сплачуєте відсоткову ставку від залишку суми кредиту. До речі, погасити позику можна достроково, без жодних штрафів і комісій.

До 90 днів кредитних канікул пропонуємо клієнтам, що стикаються зі складнощами під час погашення боргу. Пеня за затримку виплат у цей час не накладається.

«Status Finance» допоможе, коли:

 1. Залишити заставний автомобіль на стоянці неможливо, бо є потреба у користуванні транспортним засобом тут і зараз.
 2. Немає часу збирати великий пакет документів, а гроші в кредит під заставу авто потрібні терміново.
 3. Банк відмовляє через погану кредитну історію або відсутність довідки про доходи.
 4. Потрібен досвідчений і надійний кредитор, який рефінансує кредит за складних обставин, а також допоможе з погашенням старих боргів і зняттям арешту з майна.

Найшвидший спосіб отримати консультацію по заставному кредитуванню та підібрати оптимальні умови особисто для вас — зателефонувати нашим менеджерам або залишити заявку на сайті онлайн.

Наші спеціалісти також проконсультують вас щодо кредитування під заставу авто та пов’язаних з цим запитань особисто у офісі «Status Finance» у Києві.

Звертайтеся до нас і отримуйте додаткові кошти в кредит під заставу авто на будь-які потреби!

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу авто зі збереженням права керування
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Технічний паспорт
на автомобіль

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Мій автомобіль зареєстрований у іншій області. Чи можу я оформити кредит під таке авто?

Так, можете. Регіон реєстрації автомобіля не має значення при оформленні кредиту під заставу.

Чи можна оформити кредит під заставу автомобіля без технічого паспорту на авто?

Ні. Кредит під заставу автомобіля видається фізичній або юридичній особі, яка є власником наданого заставного транспортного засобу та має на нього технічний паспорт.

Чи можна взяти кредит під заставу автомобіля з дефектами кузова?

Так, ми видаємо кредити під заставу будь-яких автомобілів. Експерт компанії оцінить ваш автомобіль, врахувавши всі чинники, що впливають на його вартість.

Якщо до моменту чергової виплати у мене не буде необхідної суми для погашення кредиту, авто відразу перейде у власність компанії?

Ні, ми даємо відстрочку з виплати кредиту до 90 днів. Також ми можемо провести реструктуризацію кредитного договору.

Чи можу я вільно пересуватися на автомобілі у період кредитування?

Так, при оформленні кредиту під заставу авто зі збереженням права керування, клієнти «Status Finance» мають право на необмежену експлуатацію автомобіля.

Останнi звернення
Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00