Кредит під заставу квартири на гнучких умовах

З графіком виплат та терміном погашення, які підходять саме вам!

 • Кредит під заставу квартири
 • Фіксована ставка 1,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 20 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 84 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Будь-які ваші потреби покриє кредит під заставу квартири від компанії «Status Finance».

Ми видаємо кошти на будь-які цілі без зайвих питань та бюрократії.

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або завітайте в офіс у Києві, щоб отримати детальну консультацію щодо умов кредитування у нашій компанії.

Ми вже 11 років працюємо без нарікань і готові зробити все, щоб у вас залишилося найкраще враження від співпраці зі «Status Finance»!

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Кредит під заставу квартири

Кредит під заставу квартири дає можливість швидко отримати велику суму грошей на будь-яку потребу (весілля, лікування, відкриття бізнесу, особисті витрати тощо). Цей вид кредитування передбачає укладення угоди між кредитором і позичальником. Кредитор зобов’язується видати під заставу квартири певну суму грошей, а позичальник, в свою чергу, повинен повернути борг у визначений термін, або за необхідності подовжити дію кредитного договору.

Розмір позики визначається на підставі незалежної експертної оцінки нерухомості та умов кредитування окремої компанії.

У ролі кредитора на сьогодні найчастіше виступають два види фінансових установ:

 1. Банки;
 2. Приватні фінансові компанії.

5 причин не брати кредит під заставу квартири в банку:

 1. Банки прискіпливі. Вони вимагають численні виписки з рахунків, підтвердження платоспроможності, а також бездоганну кредитну історію. Клієнти із заборгованостями, або простроченнями за минулими кредитами потрапляють у «чорний список» банків і отримують відмову.
 2. Оцінка вартості майна, разом з іншими перевірками, займає тривалий час. Зрештою, після кількох тижнів очікування, результат оцінки часто виявляється не на користь клієнта. 
 3. Банки остерігаються видавати великі суми коштів. Клієнтам буде складно отримати позику, сумою більше ніж 50-60% від ринкової вартості квартири.
 4. Банки не відтерміновують виплати та не надають кредитні канікули. За прострочення на позичальників зазвичай накладаються штрафи та пеня.
 5. Клієнти банків змушені робити обов’язкові страхові внески та самостійно займатися організацією кредиту. 

Вищеперераховані причини зумовлені тим, що банк захищає власні інтереси, поступаючись інтересами позичальника. У результаті клієнтам доводиться користуватися фінансовими послугами на жорстких умовах.

Більш лояльний сервіс пропонують приватні фінансові компанії. Клієнти, які з різних причин не бажають звертатися в банк, отримують гроші в кредит під заставу квартири саме там.

Кредит під заставу квартири від «Status Finance»

Компанія «Status Finance» з 2011 року є надійним фінансовим партнером для клієнтів з усієї України. Завдяки стабільній підтримці інвесторів, ми готові надати нашим позичальникам термінову фінансову допомогу у будь-який момент.

«Status Finance» обирають за прозорі умови та відсутність бюрократії. Ми складаємо зрозумілі угоди, у яких немає підводних каменів і прихованих виплат. Наша ставка є найнижчою на ринку — від 1,5% на місяць — і залишається такою на весь період дії кредитного договору.

Ми видаємо позики під заставу квартири без довідки про доходи клієнтам з будь-якою кредитною історією. Гроші можна отримати вже у день звернення. Оформлення кредиту займає всього декілька годин.

Звертайтеся! Видамо необхідну суму в кредит на будь-які ваші цілі в найкоротший термін.

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу квартири
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Правовстановлюючі документи
на об’єкт застави

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як краще оформити кредит під заставу квартири — онлайн на сайті або в офісі компанії?

Як вам зручніше. Ви можете залишити заявку на нашому сайті, і менеджер зв'яжеться з вами в найкоротший термін. Співробітники головного офісу в Києві також будуть раді обговорити всі умови кредитування при особистій зустрічі. Наші позичальники самостійно вибирають найбільш комфортний для них спосіб співпраці.

Чи можу я надати квартиру під заставу, якщо вона в поганому стані?

Так. Ми видаємо кредит під заставу будь-яких квартир у Києві або інших містах України. Наш експерт проводить оцінку вартості вашого майна і відразу називає суму, яку ви зможете отримати.

Чи можу я продовжити договір після його закінчення?

Так. За необхідності ви маєте право пролонгувати договір на тих самих умовах на будь-який термін.

Чи можу я отримати кредит під заставу квартири в доларах?

Так. «Status Finance» видає кредити під заставу нерухомості в гривнях і доларах.

Чи можна достроково погасити кредит? Яку комісію я повинен за це сплатити?

Ви маєте право достроково погасити кредит в будь-який момент без додаткових штрафів і комісій.

Останнi звернення
Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00