Кредит під заставу нерухомості у Харкові

 • Фіксована ставка по кредиту 1,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 20 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 84 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
 • Територія кредитування м. Харків
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Будь-які ваші потреби покриє кредит під заставу нерухомості від компанії «Status Finance».

Ми видаємо кошти в м. Харків на будь-які цілі без зайвих питань та бюрократії.

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або напишіть нашому менеджеру в онлайн-чаті, щоб отримати детальну консультацію щодо умов кредитування у нашій компанії.

Ми вже 11 років працюємо без нарікань і готові зробити все, щоб у вас залишилося найкраще враження від співпраці зі «Status Finance»!

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Кредит під заставу нерухомості у Харкові

Харків – одне з найбільших міст України, промисловий і науковий центр, досить популярне місце серед туристів, які бажають зустрітися віч-на-віч з історичними цінностями нашої батьківщини. Харків щорічно входить до ТОП міст за рівнем життя, тут чудово розвинена інфраструктура, розважальна та інші сфери. Всі ці фактори зберігають найвищу ліквідність нерухомості в Харкові, що, у свою чергу, дає її власникам можливість оформлення вигідного кредиту під заставу.

Кредит під заставу нерухомості (Харків) можна оформити лише за кілька годин, звернувшись до спеціаліста «Status Finance». Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте найнижчу процентну ставку, можливість використовувати гроші на будь-які цілі, а також професійну підтримку на кожному етапі угоди.

Де отримати гроші під заставу нерухомості у Харкові?

Нерухоме майно в Харкові має величезний попит, щороку тут здійснюються тисячі угод купівлі/продажу, будуються нові житлові комплекси та інша нерухомість. І навіть незважаючи на високу вартість квартир/будинків, ліквідність нерухомості зовсім не падає.

У Вас є особиста квартира чи будинок в Харкові? Ви можете взяти під заставу кредит на дуже вигідних умовах. У банківській сфері такі позики не надто популярні, адже ці установи надають не більше 50% ціни нерухомості, а оформлення займає чимало часу.

Щоб уникнути головного болю від підготовки документів, пошуку поручителя, вирішення юридичних питань, Ви можете отримати кредит під заставу нерухомості (Харків) від приватної особи у «Status Finance».

Кредит під заставу квартири Харків від «Status Finance»

Кредит під заставу квартири (Харків) в «Status Finance» - це реальна можливість підвищити рівень своєї фінансової стабільності, інвестуючи кошти в прибутковий бізнес або використовуючи їх для вирішення нагальних проблем.

Наша компанія вже понад 10 років видає гроші під заставу у Харкові, і за цей час ми створили єдину систему співпраці для всіх позичальників, виключивши всі недоліки у договорах, що надійно закріпилися у регламенті банківського кредитування.

«Status Finance» пропонує:

 • Кредит під заставу квартири (Харків) від 20 000 до 20 000 000 гривень;
 • Фіксовані 1,5% на місяць;
 • Можливість погашати позику до 84 місяців;
 • Зручний графік виплат;
 • Оформлення від "А" до "Я" за 1 день.

Довіра до клієнта – наша головна особливість, тому при укладанні угоди ми вимагаємо базовий набір документів і не спираємося на кредитну історію позичальника.

Що Вам потрібно для отримання кредитних коштів?

 1. Паспорт;
 2. Індивідуальний податковий номер (ІПН);
 3. Документи на житло.

Заявки на позику під заставу нерухомості наші фахівці приймають онлайн (на сайті та в месенджерах), по телефону, а також в офісі «Status Finance» в Києві. Ми розглядаємо лише ліквідну нерухомість у Харкові, під нерухомість у Харківській області не кредитуємо.

Кредит під заставу будинку у Харкові від «Status Finance»

Отримати кредит під заставу будинку в банку – складне завдання, особливо якщо домоволодіння знаходиться не в центральних районах Харкова.

Банківські установи часто занижують реальну ринкову вартість будинку, а також зобов'язують позичальника регулярно вносити страхові платежі за нерухомість.

Рішення є – кредит під заставу будинку (Харків) у «Status Finance». Ми кредитуємо під заставу всіх приватних будинків у Харкові, у тому числі з юридичними нюансами та навіть із боргами з комунальних платежів.

Позику під будинок можна взяти у розмірі до 20 000 000 гривень під 1,5%. Список документів аналогічний із кредитом під заставу квартири, ми не стягуємо комісій та не змушуємо клієнта переплачувати за страховку. Кредитні гроші Ви зможете пустити в потрібне русло, не звітуючи за кожну витрачену гривню!

Кредит під заставу нерухомості у Харкові на рефінансування

Взяли одразу кілька кредитів, але зараз немає можливості вчасно сплатити заборгованість? У цій ситуації Ви можете попросити банк провести реструктуризацію кредиту або надати кредитні канікули Вам на кілька місяців. З МФО справи складніші, дані компанії не реструктуризують кредити, а відразу накладають штрафи, пеня за прострочення зростає, а позичальнику регулярно дзвонять колектори.

Вирішити проблему прострочень та знизити кредитне навантаження можна за допомогою послуги «Кредит на рефінансування» від «Status Finance». Оформивши кредит під заставу нерухомості (Харків) на рефінансування, Ви зможете зберегти хорошу кредитну історію, зменшити розмір щомісячного платежу (%), а також не переплачувати за дод. послуги банку чи іншої фінустанови.

Залишайте заявку на рефінансування кредиту на нашому сайті, і ми надамо професійну фінансову підтримку того ж дня!

Взяти кредит під заставу нерухомості у Харкові

Компанія «Status Finance» працює у форматі взаємовигідного співробітництва з клієнтом. Ми зацікавлені у 100% прозорості угоди та робимо все можливе, щоб кожен позичальник мав можливість отримати необхідну суму в найкоротші терміни.

Ми повністю виключаємо черги, паперову бюрократію, затягування юридичних питань, приховані платежі та інше, що може знизити Вашу довіру до «Status Finance».

Як ми працюємо?

 • Вам достатньо залишити заявку з бажаною сумою кредиту на нашому сайті або зателефонувати фахівцеві за телефоном;
 • Ми швидко розглянемо заявку, перевіримо документи та проведемо чесну оцінку нерухомості відповідно до актуальної ситуації на ринку;
 • Юристи «Status Finance» підготують договори, проінформують Вас про всі деталі та дадуть відповіді на запитання;
 • Отримавши Ваше схвалення у вигляді підпису у договорі, ми відразу видамо всю суму готівкою у зручній для Вас валюті.

Не відкладайте можливості прибуткового кредитування на завтра. Телефонуйте нам і отримайте гроші під заставу нерухомості (Харків) для вирішення фінансових завдань будь-якого масштабу!

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу нерухомості у Харкові
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Правовстановлюючі документи
на об’єкт застави

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Яка нерухомість у Харкові підійде у якості застави?

Кредити під заставу нерухомості (Харків) від «Status Finance» видаються під заставу квартири, будинку, комерційних нежитлових приміщень та земельних ділянок. Детальні умови можна дізнатися на нашому сайті або у менеджера за телефоном.

Як мені підвищити свої шанси на отримання кредиту під заставу у «Status Finance»?

Позика під заставу нерухомості (Харків) схвалюється нашою компанією у 99% випадків, ми не вимагаємо від клієнта високого офіційного доходу, позитивної кредитної історії, поручителя тощо.

Скільки часу займає оцінка заставної нерухомості в Харкові?

Оцінка нерухомості в Харкові проходить протягом кількох годин з моменту подання заявки на сайті (або в інший спосіб), вся процедура оформлення триває не більше 24 годин.

Чи можна тимчасово погашати лише відсотки за кредитом, а потім виплатити залишок?

Так, Ви можете вибрати для себе оптимальний варіант погашення кредиту - або рівними частинами, або лише відсотки, а потім тіло кредиту.

Чи реально отримати кредит під заставу квартири у Харкові для погашення прострочень?

Так, щоб взяти кредит під заставу квартири (Харків) на рефінансування інших кредитів (прострочок) у банку або МФО, зверніться до нашого спеціаліста зручним для Вас способом.

Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00