Кредит під заставу автомобіля

З графіком виплат і терміном погашення, які підходять саме вам!

 • Фіксована ставка по кредиту 3,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 2 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 60 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Як отримати кредит під заставу автомобіля?

Взяти кредит під заставу транспортного засобу можна в два способи: в банку або у спеціалізованому автоломбарді.

Автоломбарди, порівнюючи з банками, швидше схвалюють заявки клієнтів і кредитують на більш вигідних умовах. Коли необхідно отримати гроші під заставу авто без зайвого клопоту і паперової тяганини, є сенс звернутися саме до спеціалізованої компанії з заставного кредитування.

Що таке автоломбард і як він працює?

Автоломбард — це приватна фінансова організація, що видає кредити під заставу транспортних засобів. Розмір кредиту визначається ринковою вартістю автомобіля, а також умовами кредитування конкретної компанії.

Довідка про доходи та хороша кредитна історія при такому кредитуванні не потрібна.

Кредит під заставу авто від компанії «Status Finance»

Компанія «Status Finance» є одним із лідерів фінансового ринку та має 10 років досвіду у галузі заставного кредитування. Компанія офіційно працює з 2011 року і вже допомогла тисячам українців реалізувати свої фінансові амбіції і вирішити нагальні матеріальні проблеми у найкоротший термін.

Співробітники компанії постійно розвиваються, щоб надавати вам послуги на найвищому рівні. З нами співпрацює понад 150 партнерів та інвесторів, які є опорою компанії. Звертаючись до нас, ви отримуєте не тільки гроші під заставу авто, але і швидкий та якісний сервіс.

Звертаємо вашу увагу на те, що у фінансовій компанії «Status Finance» ви можете отримати кредит під заставу будь-якого транспортного засобу. Вік автомобіля, чи-то участь його в ДТП впливають лише на суму позики.

Чи можна оформити кредит під заставу авто зі збереженням права керування?

Ми пропонуємо гнучкі умови кредиту, зважаючи на те, чи бажає позичальник зберегти право користування транспортним засобом, поки тривають виплати по кредиту.

Незалежно від того, чи залишиться автівка в користуванні, позичальник може отримати позику сумою від 20 000 до 2 000 000 гривень, що складає до 80% ринкової вартості автомобіля.

Також користування транспортним засобом не впливає на термін погашення кредиту. Так само, як і за умови постановки авто на стоянку, позичальники можуть обрати термін кредитування від 2 до 60 місяців.

Компанія «Status Finance» допомагає отримати кредит під заставу автомобіля у найкоротший термін!

Бажаєте дізнатися більше про те, як отримати кошти під заставу транспортного засобу? Потрібна юридична допомога або консультація?

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті або відвідайте наш офіс у Києві.

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу автомобіля
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Технічний паспорт
на автомобіль

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

В минулому у мене були складнощі з виплатою кредиту в державному банку. Чи вплине це на рішення вашої компанії про надання кредиту?

«Status Finance» лояльно ставиться до даної ситуації. Ви маєте право взяти кредит з будь-якою кредитною історією.

Моєму автомобілю більше 15-ти років. Чи можу я отримати кредит під заставу старого авто?

Так, ми видаємо кредит під заставу будь-яких автомобілів. Рік випуску транспортного засобу може вплинути лише на суму кредиту.

Як правильно оформити всі необхідні договори, щоб отримати кредит під заставу авто?

Вам потрібно лише надати нашим фахівцям необхідні документи: паспорт, ІПН та техпаспорт на автомобіль. Оформленням кредитного договору займаються юристи компанії «Status Finance».

Чи можна отримати кредит під заставу автівки, що потрапляла в ДТП, була перефарбована, чи відремонтована?

Так, ми видаємо кредит під заставу будь-якого автомобіля. Участь автомобіля в ДТП в минулому може вплинути тільки на суму позики.

Який штраф накладається за протермінування виплат по кредиту?

Ми даємо максимальну відстрочку по виплаті на 90 днів без штрафів і комісій.

Останнi звернення
Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00