Кредит під заставу комерційної нерухомості на гнучких умовах

З графіком виплат та терміном погашення, які підходять саме вам!

 • Кредит під заставу комерційної нерухомості
 • Фіксована ставка 1,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 20 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 84 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Будь-які ваші потреби покриє кредит під заставу комерційної нерухомості від компанії «Status Finance».

Ми видаємо кошти на будь-які цілі без зайвих питань та бюрократії.

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або завітайте в офіс у Києві, щоб отримати детальну консультацію щодо умов кредитування у нашій компанії.

Ми вже 11 років працюємо без нарікань і готові зробити все, щоб у вас залишилося найкраще враження від співпраці зі «Status Finance»!

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Кредит під заставу комерційної нерухомості

Безліч українських підприємців беруть позику під заставу комерційної нерухомості, коли є потреба швидко поповнити кількість оборотних коштів, або зробити важливі закупівлі.

Суть цього різновиду заставного кредитування полягає в укладанні угоди між позичальником і кредитором. Згідно з договором, позичальник отримує певну суму грошей на свої потреби під заставу комерційної нерухомості. У визначений термін він поступово повертає суму позики та нараховані відсотки. Позичальник має право взяти кредитні канікули, або домовитися про реструктуризацію існуючого договору у разі складнощів із поверненням кредиту.

Сьогодні фінансові установи, наприклад «Status Finance», пропонують швидко отримати кредит під заставу нежитлових приміщень під низький відсоток на будь-який термін.

Власник будь-якого магазину, офісу або іншого нежитлового приміщення може взяти кредит під заставу комерційної нерухомості в банку або приватній фінансовій організації.

Що ж обрати і як вигідно взяти кредит під заставу нерухомості сьогодні?

Приватні фінансові організації сьогодні користуються більшою популярністю серед позичальників, ніж банки. Останні, через жорсткий регламент, бюрократію і завищені вимоги до клієнтів видають все менше кредитів під заставу комерційної нерухомості.

Натомість, у приватних фінансових компаній кількість клієнтів лише зростає. Отримати позику там можна без очікування, без довідки про доходи та виписок з кредитної історії. Саме такі умови кредитування пропонує компанія «Status Finance».

Яку комерційну нерухомість приймають під заставу у «Status Finance»

«Status Finance» видає кредити під заставу більшості видів комерційної нерухомості, що знаходиться в Києві та інших містах України.

 1. Кредит під заставу офісу. Використайте офісне приміщення для розвитку власного бізнесу. Завдяки високому попиту на цей вид нерухомості, ви можете отримати значну суму грошей в кредит під заставу офісу. Повертайте кредит згідно до графіку, який ви визначаєте самостійно. Термін виплат варіюється від 2 місяців до 7 років з можливістю пролонгації договору.
 2. Кредит під заставу складу. Склади, завдяки своїй великій площі, мають високу собівартість. Після оцінки приміщення експертом «Status Finance» ви можете отримати позику сумою аж до 80% ринкової вартості. У компанії «Status Finance» є можливість погасити борг за позикою під заставу складу достроково. Жодних штрафів і додаткових комісій за дострокове погашення не передбачається.
 3. Кредит під заставу магазину. У «Status Finance» ви можете отримати позику під заставу магазину вже у день подання заявки. Сума кредиту буде залежати від площі магазину, розташування і деяких інших чинників, які оцінить експерт з питань нерухомості. Ви отримаєте гроші готівкою одразу після підписання паперів. При цьому оригінали всіх правовстановлюючих документів залишаються у вас. Ви залишаєте за собою право користуватися заставним приміщенням на весь період дії договору.

Як оформити кредит під заставу нежитлових приміщень від «Status Finance»

Для отримання кредиту під заставу комерційної нерухомості просто зателефонуйте нам, або залиште заявку на сайті — і наші менеджери зв’яжуться з вами у найкоротший термін. Запрошуємо також у офіс «Status Finance» у Києві, де ми надаємо всі фінансові послуги та консультуємо з будь-яких питань.

Для того, аби ви якнайшвидше отримали необхідні кошти, експерти «Status Finance» можуть провести оцінку комерційної нерухомості вже у день звернення. Одразу після цього юристи компанії розпочнуть підготовку кредитного договору.

Отримайте готівку одразу після підписання договору. Ми дотримуємося всіх юридичних норм, тож заключення договору відбувається у присутності нотаріуса.

Так, протягом усього одного дня ви можете закрити фінансові потреби свого бізнесу та отримати чесний кредит під заставу комерційної нерухомості від «Status Finance».

Нас обирають за надійність і стабільність. Наші клієнти отримали загалом вже більше 1 млрд гривень фінансової підтримки на лояльних умовах.

Телефонуйте, і ми з радістю допоможемо і вам!

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу комерційної нерухомості
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Правовстановлюючі документи
на об’єкт застави

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

У мене погана кредитна історія. Чи можу я отримати кредит під заставу комерційної нерухомості у вашій компанії?

Так. «Status Finance» йде назустріч всім клієнтам, навіть з поганою кредитною історією.

Чи може змінитися відсоткова ставка по кредиту в процесі виплат?

Ні. У нас фіксована відсоткова ставка по кредиту, яка обговорюється з клієнтом заздалегідь і зазначається у договорі.

Якщо я візьму кредит під заставу свого магазину, його потрібно закрити на період виплат?

Ні. Клієнти компанії мають право продовжувати використовувати все заставне майно у власних цілях протягом усього терміну кредитування.

Чи можу я продати заставну комерційну нерухомість?

Ні. Продавати заставну комерційну нерухомість без відома кредитора не можна.

Що станеться, якщо я не виплачу необхідну суму грошових коштів до кінця терміну кредитування?

«Status Finance» дає відстрочку по виплаті до 90 днів у разі необхідності. Також ми надаємо нашим клієнтам можливість реструктуризації кредитного договору.

Останнi звернення
Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00