Кредит під заставу нерухомості в Ужгороді

 • Фіксована ставка по кредиту 1,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 20 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 84 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
 • Територія кредитування м. Ужгород
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Будь-які ваші потреби покриє кредит під заставу нерухомості від компанії «Status Finance».

Ми видаємо кошти в м. Ужгород на будь-які цілі без зайвих питань та бюрократії.

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або напишіть нашому менеджеру в онлайн-чаті, щоб отримати детальну консультацію щодо умов кредитування у нашій компанії.

Ми вже 11 років працюємо без нарікань і готові зробити все, щоб у вас залишилося найкраще враження від співпраці зі «Status Finance»!

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Кредит під заставу нерухомості в Ужгороді

Отримати потрібну суму для покриття будь-яких потреб можна, оформивши кредит під заставу нерухомості в Ужгороді. Компанія Status Finance пропонує заставний кредит на максимально вигідних умовах: позичальник сам обирає комфортний графік погашення, має можливість розширити термін кредитування до 84 місяців, а також отримує постійний юридичний супровід протягом співпраці.

Кредит під заставу нерухомості в Закарпатті від компанії «Status Finance» видається з найнижчою відсотковою ставкою на ринку – лише 1,5% на місяць.

Отримавши кредит під заставу квартири, приватного будинку чи комерційного майна у місті Ужгород, позичальник може інвестувати гроші у будь-які потреби. Фінансова організація не вимагає будь-яких підтверджень чи звітів щодо витрат, на відміну від банків.

Співпрацюючи з нами, багато клієнтів відкривають свій бізнес, купують нерухомість та автомобілі, а також покривають особисті витрати у різних сферах. І все це без зайвої роботи з документами та в стислий термін.

Умови оформлення заставного кредиту

Клієнт компанії Status Finance з першого контакту знайомиться з усіма умовами роботи компанії. Усі нюанси обумовлюються на етапі формування заявки та додатково опрацьовуються перед підписанням договору. Фахівці організації беруть всю роботу з документами та оформленням паперів на себе, звільняючи позичальника від марної витрати сил, часу та коштів.

Ще однією разючою відмінністю фінансової організації від більшості банків є швидкість оформлення: навіть звичайне заповнення заявки та підготовка всіх документів можуть займати дні або тижні, коли йдеться про банківську систему. Співпрацюючи зі Status Finance, позичальники скорочують термін оформлення договору аж до доби. При цьому всю бюрократію ми беремо на себе і вам не варто зайвий раз турбуватися про паперову тяганину.

Хто оформляє позики під заставу нерухомості у «Status Finance»

Ми працюємо з різними категоріями клієнтів. Кредит під заставу квартири чи іншого майна видається навіть позичальникам із «чорного списку» банків. При цьому клієнту не обов'язково надавати довідку про доходи, тому отримати кредит під заставу нерухомості в Ужгороді може і позичальник без постійного місця роботи. Якщо ви власник проблемної нерухомості і хочете оформити кредит під заставу, це теж не проблема. Ми беремо в роботу квартири та будинки з несплаченими боргами чи іншими проблемами.

Звертаємо Вашу увагу, наша компанія видає кредити під ліквідну нерухомість тільки в Ужгороді, а не в Закарпатській області.

Додаткові правила оформлення заставного кредиту

Наші клієнти можуть обрати валюту, в якій вони хотіли б отримати кредит під заставу нерухомості: у гривні або доларі. У сучасних реаліях це гарантує безпеку ваших заощаджень та впевненість у своєму фінансовому становищі.

Ви також можете провести повне погашення кредиту у будь-який зручний момент. По договору за дострокове погашення не накладаються жодні додаткові комісії чи доплати.

Етапи оформлення кредиту під заставу нерухомості

Отримати позику під заставу нерухомості можна за кілька простих кроків:

 1. Заповнити заявку на першу консультацію.
 2. Домовитись про огляд майна експертом для визначення оціночної вартості.
 3. Надати основні документи та підписати договір (за підтримки юриста компанії).
 4. Отримати повну суму на руки.

Для оформлення кредиту під заставу нерухомості в Ужгороді, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за контактним номером компанії: +38 067 182-1111.

Експерти нададуть розгорнуту консультацію та допоможуть розібратися у всіх нюансах отримання заставного кредиту в Ужгороді.

Приховати подробиці
Читати більше про кредит під заставу нерухомості в Ужгороді
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Правовстановлюючі документи
на об’єкт застави

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Скільки часу триває оформлення позики?

На обробку запиту від клієнта та первинний розрахунок суми кредиту йде до 7 хвилин. Якщо після цього оперативно домовитися про оцінку майна та оформлення договору, можна отримати кошти на руки вже в день звернення.

Чи можна скористатися нерухомістю, оформленою як заставу?

Майно, яке знаходиться під заставою, все ще належить позичальнику і він може користуватися ним на власний розсуд. Єдиний аспект, який потребує додаткового врегулювання – це бажання клієнта продати квартиру чи будинок, які виступають запорукою за кредитом.

Хто може оформити кредит у компанії Status Finance?

Для отримання кредиту під заставу нерухомості в Ужгороді, позичальнику необхідно бути старше 18 років та мати необхідні документи. Завдяки лояльним умовам співпраці, практично кожен може стати клієнтом фінансової організації «Status Finance».

Якою буде сума кредиту під заставу нерухомості?

Остаточна сума позики визначається ринковою вартістю майна та умовами кредитування підприємства. При отриманні кредиту в Ужгороді від «Status Finance», клієнт отримує до 80% від оціночної вартості нерухомості.

Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00