Рефінансування під заставу нерухомості

На гнучких умовах, з графіком виплат і терміном погашення, які підходять саме вам!

 • Фіксована ставка по кредиту — 1,5% на місяць
 • Видача коштів у день звернення
 • Сума кредиту від 20 000 до 20 000 000 гривень
 • Отримайте до 80% від ринкової вартості застави
 • Термін кредитування від 2 до 84 місяців
 • Відповідь по заявці — протягом 7 хвилин
 • Без довідки про доходи та з будь-якою кредитною історією
Отримати кредит
Прозорі та лояльні договори
Відтермінування виплат до 90 днів
Повний супровід під час організації кредиту
Нарахування відсотків лише на залишок суми
Вибір зручного графіку повернення
Дострокове погашення кредиту

Рефінансування під заставу нерухомості або автомобіля в «Status Finance» дає можливість всього за 24 години закрити всі старі заборгованості і перейти до більш лояльної системи кредитування від нашої компанії.

Зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або завітайте до офісу в Києві, щоб отримати детальну консультацію щодо умов перекредитації.

Ми вже 11 років працюємо без нарікань і готові зробити все, щоб у вас залишилося найкраще враження від співпраці зі «Status Finance»!

Що отримують наші клієнти

 • якісний і надійний сервіс
 • чесний підхід на всіх етапах співпраці
 • кредит із найнижчою ставкою на ринку
 • бонуси на наступні звернення

Ми не використовуємо:

 • дрібний шрифт і пункти з зірочками в угодах
 • сумнівні схеми та афери
 • приховані відсотки та штрафи
 • прив’язку кредиту до курсу валют

Рефінансування під заставу нерухомості

При оформленні кредиту у банку чи іншій фінансовій установі позичальник дає свою згоду на своєчасне погашення заборгованості та підписує договір. Через ряд причин позика може стати досить обтяжливою, тоді можна взяти інший кредит, щоб погасити поточний борг, подібна процедура називається "Рефінансування кредиту".

Проводити рефінансування кредиту в іншому банку на таких же умовах немає жодного сенсу, до того ж, щоб домогтися схвалення, доведеться неабияк попрацювати зі збором документів і весь процес може затягнутися на тривалий термін.

Справді вигідне рефінансування сьогодні пропонують приватні кредитні організації, де процедура оформлення позбавлена бюрократичних моментів, а відсоткова ставка є значно нижчою.

Компанія «Status Finance» надає найкращі умови рефінансування кредитів у Києві, Київській області та інших регіонах України. Усього за кілька хвилин ви можете отримати схвалення на рефінансування під заставу нерухомості з відсотковою ставкою 1,5% та терміном до 7 років.

Як можна рефінансувати кредит?

Рефінансування беззаставних кредитів можна здійснити кількома способами. Давайте розглянемо, які умови рефінансування чекають на вас у тій чи іншій фінансовій установі:

 1. Реструктуризація кредиту у тому самому банку – це послуга банку, в якому ви брали початкову позику. З її допомогою можна збільшити термін погашення боргу, зменшити відсоткову ставку або отримати кредитні канікули. Варто розуміти, що загальна переплата за кредитом при цьому ніяк не зміниться, просто банк створить лояльніші умови для погашення заборгованості. Схвалення можуть отримати клієнти з офіційним працевлаштуванням та високим рівнем доходу.
 2. Рефінансування кредитів інших банків – рефінансування автокредиту чи іпотеки під нерухомість у сторонніх банках сьогодні практикується дуже рідко. Ця ситуація пов'язана з фінансовою кризою, яка в Україні триває вже багато років. Оформити вигідне рефінансування в іншому банку практично неможливо, 95% позичальників отримують відмову або мінімальне покращення параметрів кредитного договору.
 3. Рефінансування через МФО – рефінансування без відмови у мікрокредитних організаціях часто приваблює недосвідчених позичальників. Перевагами такої угоди можна назвати лише швидкість та лояльність вимог до позичальника. Але при цьому МФО пропонують мінімальну суму рефінансування на короткий термін під дуже великий відсоток (1,5-2% на день!).
 4. Рефінансування у приватній компанії – найвигідніша альтернатива, а здебільшого, єдиний спосіб закрити відкриті прострочення – це рефінансування під заставу нерухомості від приватного кредитора. Отримати позику можна з мінімальною кількістю документів, під низьку ставку і на будь-який зручний термін (як правило, до 10 років). Це дозволить зменшити фінансове навантаження та закрити питання з простроченнями раз і назавжди.

Рефінансування без відмови у «Status Finance»

«Status Finance» має понад 10 років досвіду у сфері заставного кредитування. Ми вибрали цей вид діяльності не просто так. Саме заставні кредити можна назвати №1 за популярністю у всьому світі.

Оформляючи договір кредиту під заставу нерухомості, обидві сторони отримують переваги. У свою чергу, Status Finance гарантує низьку фіксовану ставку і мінімальну переплату по заставному кредиту, а також відсутність будь-яких прихованих додаткових витрат при оформленні.

Рефінансування під заставу нерухомості в «Status Finance»

Рефінансування під заставу різних типів нерухомості в Status Finance дає можливість позичальнику всього за 24 години закрити всі борги і перейти до лояльної системи кредитування від нашої компанії.

Умови угоди:

 • рефінансування кредиту за низькою ставкою – 1,5% на місяць;
 • розмір рефінансування – до 20 000 000 грн;
 • тривалість кредитування – до 7 років;
 • термін прийняття рішення – всього 7 хвилин;
 • варіанти застави – квартира, будинок, нежитлове приміщення, земельна ділянка.

Рефінансування під заставу квартири та іншої нерухомості

«Status Finance» — це рефінансування без відмови під заставу різної нерухомості. Розрахувати рефінансування кредиту під заставу нерухомості можна онлайн, використовуючи кредитний калькулятор Status Finance на нашому сайті.

Рефінансування кредиту за наявності простроченої заборгованості

Завчасне рефінансування споживчого кредиту – рідкість. Зазвичай позичальник починає шукати варіанти вже після того, як йому повідомили про прострочення. Незакрите прострочення автоматично спускає вас на нижню сходинку кредитного рейтингу, після чого навіть поточний банк навряд чи запропонує вигідне рефінансування.

Якщо у вас є одна або кілька прострочок за позиками, ви завжди можете подати заявку на рефінансування кредиту  в «Status Finance», та наші спеціалісти допоможуть швидко вирішити цю проблему за допомогою заставної системи кредитування.

Рефінансування з поганою кредитною історією

Рефінансування кредиту з відкритим простроченням (особливо більше 120 днів) або поганою кредитною історією – ще складніше завдання. Банки практично не співпрацюють із позичальниками, які мають зіпсовану історію, не кажучи вже про рефінансування кредиту у конкурентів. Чим довше «висить» прострочення, тим швидше накопичується заборгованість, тому діяти варто якнайшвидше.

В «Status Finance» можна отримати рефінансування кредиту за наявності простроченої заборгованості, поганої кредитної історії та низького рейтингу за даними бюро. Ставка рефінансування, на сьогоднішній день, за негативної історії не відрізняється від стандартної співпраці – 1,5% на місяць для квартири чи будинку та 2% на місяць для земельних ділянок. Заявка на рефінансування може бути оформлена онлайн на сайті, у телефонному режимі або у нашому офісі в Києві.

Рефінансування кредиту в МФО

Позики у МФО є справжньою проблемою сучасної системи кредитування. За легкою доступністю ховаються гігантські відсоткові ставки, штрафи та безліч додаткових комісій. Десятки тисяч людей щорічно попадають на цю вудку, а програма рефінансування кредитів у МФО у банках просто відсутня. Рефінансувати мікропозики можна в іншому (такому ж) МФО, але за фактом ця процедура ще більше може загнати позичальника в борги.

Компанія «Status Finance» пропонує рефінансування кредитів в МФО під заставу нерухомості чи авто.

Щоб не виплачувати відсотки відразу декільком мікрокредиторам, ви можете взяти позику під заставу нерухомості в «Status Finance», закрити всі прострочення, а потім працювати з нашою компанією на абсолютно лояльних і прозорих умовах.

Звертайтеся до нас сьогодні і вже завтра ви зможете повернути фінансову стабільність у своє життя!

Приховати подробиці
Читати більше про програму рефінансування
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку
Необхiднi документи

Паспорт та
ідентифікаційний код
Правовстановлюючі документи
на об’єкт застави

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Які кредити можна рефінансувати в “Status Finance”?

“Status Finance” видає кошти на рефінансування будь-яких кредитів: банківських чи позик у МФО. Умови рефінансування не залежать від типу фінустанови, де погашається кредит.

Як залишити заявку на рефінансування в компанії “Status Finance”?

Залишити заявку на рефінансування можна будь-яким зручним для вас способом: онлайн на сайті, зателефонувавши менеджеру по телефону або відвідавши офіс “Status Finance” за адресою м. Київ, вул. Михайла Бойчука, 4А.

У якому банку вигідно зробити рефінансування в Україні?

Банки України сьогодні не надто активно схвалюють процедуру рефінансування, при цьому умови перекредитації лише трохи покращують ситуацію. Варто також зазначити, що банки не дають згоди на рефінансування позичальникам з поганою кредитною історією, без офіційного працевлаштування та поручителя.

Яка актуальна ставка рефінансування сьогодні?

Актуальна ставка рефінансування 2021 в «Status Finance» - 1,5% на місяць. Ставка фіксується на весь термін кредитування.

Чи можливе рефінансування з поганою кредитною історією та наявними простроченнями?

Рефінансування кредиту з поганою кредитною історією можливе лише у приватних фінустановах під заставу нерухомості. В «Status Finance» ви можете отримати рефінансування кредиту із наявними простроченнями всього за один день.

Відгуки наших клієнтів
Отзывы Google Отзывы OtzyvUa Отзывы TOP20 Отзывы 2GIS Отзывы VGorode Отзывы UaOtzyv.com
 • Светлана Ермаченко

  Очень довольна сотрудничеством! Хочется просто выразить огромную благодарность и руководству, и менеджерам которые с нами работали. Все пишут о хороших условиях, низкой ставке и прочее, а я напишу о том, что здесь работают человечные сотрудники, которые всегда готовы помочь и войти в трудное положение. Если вкратце о самом кредита – сумма составляла 70 тысяч гривен, оформляли все под залог автомобиля. Всем довольны!

 • Анатолий Куроченко

  Если меня спросят “Где стоит оформлять кредит?” мой ответ будет “В статусе и только у них”. Почему? Да все просто, сервис отличный, отвечают на заявку быстро, нотариальное сопровождение, минимальный процент, залог – недвижка. У меня квартира, досталась по наследству. Я прям очень доволен фирмой

 • Болеслав Хованський

  Дуже дякую за нашу співпрацю. брав у вас кредит ще в лютому цього року, під заставу однокімнатної квартири, ваш менеджер відповів на всі мої запитання, я сам обрав графік виплат, оформили всі папери та в день підписання я отримав гроші готівкою. в жовтні буде остання виплата

 • Анна Попова

  Брали с мужем кредит под залог квартиры в Киеве. Нам помогли очень быстро за что огроменное спасибо!!

 • Женя

  Я остался очень доволен кредитом от компании Статус. Отлично выстроена работа, работают настоящие специалисты. Даже нет никаких замечаний. С моей стороны, конечно был нюанс, я два раза просрочил платеж, но все удалось мирно уладить. Сотрудники всегда готовы идти на компромиссы. Брал у них деньги на покупку авто. Хорошие ребята.

 • Настенька Воронцова

  Мы молодая семья аспиранты, ждем малыша. Купили недавно квартиру однокомнатную в обычном спальном районе, а на ремонт денег не хватало, брать у родных не хотелось. Обратились в Статус за кредитом. Понравилось то, что процент минимальный. Деньги выдали быстро, но кредит под залог самой квартиры. Другого выхода у нас не было. Буду работать и стараться во время выплачить. Спасибо, что помогли нам!

 • Олена Власенко

  Доводилося звертатися до цієї компанії за кредитом. Дуже швидко видають кошти! Не подивилися що я не маю офіційної роботи і загалом дуже лояльні умови! Дякую

 • Вадим

  Делюсь впечатлением о кредитовании в компании Статус Финанс. Кредит беру не впервые, но здесь позитивно поразило отношение к клиенту, лояльность и хорошие выгодные условия. Может если бы в нашей стране было бы больше нормальных кредитных компаний и ситуация была бы совершенно другая. От себя Статус финанс я желаю только процветания. Спасибо за ваш подход и отличную работу.

 • Антоніна Пархоменко

  Без проблем взяла кредит під заставу квартири, під 1.8% на місяць. Квартира в Києві, отримала кредит у день звернення. Дякую вам!

 • Марианна

  Срочно понадобились деньги, дочка уезжала в другую страну учиться. Надо было оплатить учебу, плюс на личные расходы и проживание. В компанию СтатусФинанас мы обратились по совету знакомых. Оставили заявку в интернете, и минут через 20 нам перезвонили. Одобрили кредит почти сразу. По условиям, кредитор предложил ставку 2% в месяц. В залог пошел наш дом в Броварах. Сейчас выплачиваем кредит, недостатков не видим пока.

 • Олеся Голивец

  Мне в кратчайшие сроки нужен был кредит на бизнес. Выручили, мгновенно обработали заявку, за 10 мин дали кредит, но под залог дом в киевской области. Спасибо большое, премного благодарна

Нас рекомендують
Контакти
Контакти
Головний офіс:
Україна, Київ
вул. Михайла Бойчука, 4А
Станція метро "Дружби народів"
Пн-Пт: 09:00 - 19:00
Сб-Нд: 11:00 - 17:00