Р2p – кредитування
« Корисне / Р2p – кредитування

P2p кредитування – зручна форма прямих інвестицій, яка дозволяє інвестору отримувати доходи без залучення спеціалізованих фінансових інституцій, таких як банк. Відмова від фінансового посередника не лише збільшує заробіток інвестора, а й значно спрощує процес оформлення угоди та співробітництво між двома фізособами загалом.

Компанія Status Finance надає сервіс P2P-кредитування у більшості регіонів України: Київ, Київська область, Рівне, Одеса, Полтава, Житомир, Львів, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Івано-Франківськ, Чернівці.

P2P-позики та боргові сервіси

Позики P2P передбачають пряме співробітництво позичальника із приватним інвестором. При цьому позичальнику не потрібно звертатися до банку, він може обговорити всі деталі угоди безпосередньо з інвестором і дійти спільного знаменника щодо кожного з пунктів кредитного договору.

Для інвестора P2P позики та боргові послуги також дуже зручні. Якщо порівнювати такий варіант інвестицій зі звичайним банківським депозитом, то P2P у рази вигідніший, до того ж, дає можливість інвестору коригувати умови кредитування під себе.

Але для оформлення подібних угод все одно потрібен певний посередник – біржа P2P кредитів.

Подати заявку

Майданчики P2P кредитування в Україні

P2P кредитування у чистому вигляді в Україні розвинене досить слабо. Кілька років тому такі сервіси впроваджували великі банки, але НБУ незабаром почав забороняти більшість із них, а також різко обмежувати можливості обох сторін. На даний момент отримати P2P позику можна в основному за допомогою іноземних мобільних додатків для смартфонів. Використання даних сервісів, однак, загрожує небажаними наслідками:

 • Високі вимоги до обох сторін;
 • Великий обсяг документації;
 • Складний процес верифікації даних;
 • Довгостроковий процес розгляду заявок та оформлення;
 • Великі комісії компаній;
 • Додаткові витрати за рахунок конвертації іноземної валюти.

Позики P2P у Status Finance

Потенційним інвесторам в Україні не варто зневірятися! Фінансова компанія Status Finance надає можливість інвестувати в угоди із заставних кредитів та заробляти від 2% до 4% на місяць.

Наша велика команда працює у сфері заставного кредитування з 2009 року, надаючи фінансові послуги у більшості регіонів України.

Що ми пропонуємо приватному інвестору?

 • Вкласти від 10 000 $ у капітал компанії;
 • Видавати кредити фізичним особам під заставу нерухомості;
 • Регулярно заробляти на угодах.
Подати заявку

Компанія Status Finance забезпечує прозору співпрацю між позичальником та приватним інвестором на всіх етапах:

 1. Пошук платоспроможного позичальника;
 2. Оцінка ризиків з використанням баз даних, кредитної історії та інших систем;
 3. Повний юридичний супровід, оформлення всієї документації;
 4. Інкасація коштів.

Приватний інвестор Status Finance не несе жодних ризиків, всі позики клієнтам за системою P2P видаються під заставу високоліквідної нерухомості, яка забезпечує гарантоване повернення коштів у будь-якій ситуації. Нині обсяг непогашених кредитів становить менше 5%, при цьому неповернення коштів інвестору – 0%, оскільки вся заставна нерухомість швидко реалізується.

Шукаєте майданчики P2P кредитування? Чи хотіли б почати отримувати пасивний дохід? Зверніться до фахівця Status Finance і заробляйте від 24% до 48% річних на заставних кредитах вже сьогодні! Зв’язатися з нами можна онлайн на сайті або в телефонному режимі!

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чим для інвестора відрізняється P2P позика від депозиту в банку?

P2P кредит – це запозичення грошей безпосередньо від приватного інвестора без фінансового посередника (банку). Процентна ставка в такій угоді вища від відсотків за депозитом.

Чи працюють в Україні P2P позики та боргові сервіси?

У чистому вигляді таких майданчиків в Україні практично немає, або їхня робота пов’язана з бюрократією та ризиками для обох сторін.

Скільки я можу заробляти, якщо інвестую в Status Finance?

Рівень заробітку залежить від розміру початкових вкладень, кількості угод, сум позик, що видаються, а також інших параметрів кредиту.

Як забезпечується гарантія платоспроможності позичальника?

Гарантії забезпечуються з допомогою всебічної перевірки потенційного позичальника, і навіть наявності застави – об’єкта нерухомості.

Що буде, якщо позичальник не поверне кредит вчасно?

У цьому випадку компанія Status Finance продасть об’єкт застави на ринку нерухомості та поверне всю суму інвестору згідно з договором.