Інвестиції в нерухомість
« Корисне / Інвестиції в нерухомість

Інвестування в нерухомість – популярний спосіб збереження грошей від інфляції, а також стабільного заробітку, у тому числі пасивного. Грамотне вкладення коштів дозволяє інвестору отримати хороші результати за досить короткий термін, до того ж, нерухомість, як об’єкт інвестування, належить до найбільш стабільних.

Чи розумні інвестиції у нерухомість в Україні в умовах війни? Які об’єкти інвестицій зараз найперспективніші? Як отримати прибутковий кредит для інвестицій? Читайте далі.

Нерухомість як інвестиція

Інвестиції в нерухомість – ідеальний варіант для тих, хто не бажає зв’язуватися з занадто великими ризиками, як, наприклад, при вкладенні криптовалюти або цінних паперів. Нерухомість як інвестиція можна використовувати як короткострокового, так і довгострокового доходу. Навіть за часткового падіння ціни, на великому відрізку часу Ви нічого не втрачаєте.

Нерухомість та інвестиції в Україні в 2023 році – чи це розумно, адже йде війна? Експерти фінансового сектора вважають, що так! Чому це так? Справа в тому, що в будь-якій кризовій ситуації, якою в цьому випадку є війна, ціни спочатку падають, потім згодом починається повільне зростання, ціна нерухомості виходить на плато. Щомісячні дані спеціалізованих майданчиків вже показують приріст від 40% до 100% на житлову та комерційну нерухомість у період з лютого 2022 року до квітня 2023 року.

Коли військово-політична обстановка стане ще більш сприятливою, ціни різко злетять у тих самих межах – 30-100% і більше. На цьому можна непогано заробити.

Подати заявку

Інвестування в нерухомість – плюси та мінуси

Інвестиції в нерухомість, безперечно, мають плюси та мінуси, як і будь-які інші, їх обов’язково варто враховувати.

Плюси:

 • Можливість стабільного доходу
 • Можливість заробити у короткостроковій перспективі (1-2 роки) 100% і більше;
 • Безпечний варіант інвестування порівняно з іншими;
 • Не потрібна спеціальна освіта та навички.

Мінуси:

 • Існують мінімальні ризики пошкодження нерухомості через військові дії;
 • Спочатку потрібний великий стартовий капітал.

Де шукати нерухомість для інвестицій?

Якщо Ви задумалися над подібними вкладеннями вперше, поспішати не варто. Шукати нерухомість для інвестицій можна кількома способами:

 1. Самостійно;
 2. За допомогою сторонніх компаній (додаткові витрати).

Без сумнівів, об’єкти інвестування краще обирати в обласних центрах, спиратися на такі чинники, як чисельність населення, прохідність району, близькість до важливої ​​інфраструктури.

Подати заявку

Види інвестицій у нерухомість

Навіть у такому вузькому сегменті є багато варіантів, куди можна інвестувати вільний капітал. Види інвестицій у нерухомість:

 • Інвестиції в первинний ринок (будуються квартири);
 • Інвестиції у вторинний ринок;
 • Інвестиції у комерційну нерухомість;
 • Інвестиції у закордонну нерухомість.

Можна також розділити інвестиції в залежності від цілей, наприклад, для швидкого перепродажу, або з метою оренди для стабільного пасивного доходу. Зокрема, в Україні зараз можливі всі варіанти.

Інвестиції у житлову нерухомість

Житлова нерухомість для інвестицій зараз найперспективніша, якщо Ви плануєте заробити на продажу відразу після закінчення військових дій. Можливий варіант купівлі кількох квартир з метою здачі в оренду – своєрідний пасивний дохід. Але варто пам’ятати, що тут будуть потрібні додаткові вкладення: косметичний ремонт, купівля побутової техніки/меблів і т.д.

Купувати квартири краще у Києві чи інших обласних центрах, розташування обирати ближче до центру міста, інфраструктурних об’єктів. Однокімнатні – для оренди, дво-трикімнатні – для продажу.

Інвестиції у комерційну нерухомість

Інвестиції в комерційну нерухомість складніші в організаційному та бюрократичному плані.

Можна виділити 3 основні варіанти:

 • Купівля готового працюючого бізнесу;
 • Купівля нежитлової площі під старт підприємства;
 • Купівля приміщень для оренди.

Тут усі плюси та мінуси на обличчя. Власний бізнес вимагатиме чимало фінансів, часу та сил, розвитку підприємницьких та управлінських навичок, але це гарна перспектива на майбутнє. Здавання складів/приміщень в оренду – простий пасивний дохід.

Подати заявку

Інвестиції у закордонну нерухомість

Варіантом вкладення у закордонну нерухомість користується невеликий відсоток інвесторів. Тут знадобляться серйозні знання локальному ринку, вміння оцінювати перспективи. Готуйтеся зіткнутися з масою бюрократії та складним оформленням.

Сценаріїв також досить багато:

 • Розвиток бізнесу;
 • Перепродаж нерухомості;
 • Збереження грошей в якості активів;
 • Перспектива еміграції та інше.

Кредит під інвестиції в нерухомість у Status Finance

Якщо Ви бажаєте інвестувати в нерухомість, але зіштовхнулися з проблемою стартового капіталу, зверніться до Status Finance, щоб отримати вигідний кредит для інвестицій. З 2009 року ми працюємо у форматі заставного кредитування та забезпечуємо клієнтам прозорі, чесні умови співпраці!

У Status Finance можна оформити кредит під заставу:

 1. Нерухомість різних типів;
 2. Автомобіль.

Чому працювати з нами вигідно?

 • Велика сума позики – до 20 000 000 гривень;
 • Низька ставка – всього 1,5%;
 • Можливість довгострокового кредитування – до 84 місяців;
 • Оформлення за 24 години;
 • Немає комісій, штрафів та зайвих платежів.

Залишайте заявку на кредит під заставу та інвестуйте в нерухомість вже сьогодні! Отримати консультацію фахівця Status Finance можна за телефоном, а також у Telegram.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи розумні інвестиції в нерухомість у Києві в умовах війни?

Так, інвестиції в нерухомість на даному етапі дуже розумні через перспективу післявоєнного зростання цін.

Який прибуток реально може принести інвестування в нерухомість?

Розмір прибутку залежить від типу інвестицій, необхідності залучення стороннього капіталу (кредитування) та інших параметрів.

Що краще, інвестиції з метою продажу чи здавання в оренду?

Тут дуже індивідуально, варіант інвестицій із швидким продажем після війни може принести 50-100% вигоди і більше, орендодавство – довгострокова перспектива пасивного доходу.

Під які інвестиції Status Finance дає кредит?

Ми видаємо кредит під заставу нерухомості на будь-які цілі, у тому числі для інвестицій у нерухомість.

Від чого залежатиме сума позики у Status Finance?

Сума кредиту в Status Finance сягає 80% від ринкової вартості об’єкта застави.