Кредит у доларах
« Корисне / Кредит у доларах

Кредит у доларах під заставу нерухомості – вигідне рішення у довгостроковій перспективі, особливо на тлі нестабільності національної валюти. Така позика дозволяє, наприклад, придбати автомобіль, товари чи послуги за кордоном, які продаються лише в доларах. Немає необхідності обміну валюти на гривні із зайвими витратами через різницю курсів.

 Компанія Status Finance пропонує позику в доларах під заставу нерухомості у Києві та Київській області, Львові, Полтаві, Львові, Вінниці, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Житомирі, Івано-Франківську та Чернівцях можна отримати кредит у гривнях на дуже вигідних умовах.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

Переваги кредиту в доларах під заставу нерухомості

Кредит у доларах виглядає привабливішим для багатьох позичальників, особливо в ситуації економічної нестабільності. Головні переваги доларового кредиту:

1. Низька відсоткова ставка. Процентна ставка за кредитом у доларах у фінансовій компанії в середньому на 3-4% нижча, ніж у банках, що часто відіграє дуже істотну роль при довгострокових зобов’язаннях. Низька відсоткова ставка також дозволяє частково компенсувати різницю курсів долара та гривні, що робить доларовий кредит ще вигіднішим.

2. Ануїтетний графік погашення. Протягом усього терміну позика в доларах виплачується рівними платежами, тому на початку погашення немає підвищеного навантаження на позичальника і немає ризику заплутатися у розмірі платежів за різні періоди.

3. Стабільність курсу. Національна валюта США відрізняється високою стабільністю та низькою інфляцією, тому доларовий кредит стане оптимальним вибором для тих, хто має постійний дохід у цій валюті або високий дохід у гривнях.

На відміну від звичайної, незабезпеченої позики, кредит у доларах під заставу нерухомості має майнове забезпечення, яке може бути використане у разі виникнення у позичальника проблем із погашенням.

Подати заявку

Оформлення позики в доларах

Перше, що потрібно зробити, щоб взяти кредит у доларах у фінансовій компанії Status Finance – зателефонувати кредитному фахівцю або залишити заявку на зворотній дзвінок у спеціальній формі на сайті. Фахівець компанії розповість про умови заставного кредитування, дасть розгорнуту консультацію і відповість на питання, що цікавлять. Після погодження попередніх умов угоди на об’єкт нерухомості приїдете оцінювач для визначення ринкової вартості житла. У Status Finance коливання оцінної вартості нерухомості трактуються на користь клієнта, завдяки чому взяти доларовий кредит можна ще на більш вигідних умовах.

Після оцінки вартості нерухомості та погодження попередніх умов, готується договір на кредит у доларах, у якому прописується:

• точна сума позики та термін погашення;

• порядок нарахування та сплати відсотків;

• порядок дострокового погашення;

• можливі комісії;

• розмір штрафів.

Відсоток кредиту в доларах залежить від вартості нерухомості, а також від суми, що надається. Для кожного клієнта підбираються індивідуальні умови кредитування з урахуванням його вимог, побажань та можливостей.

Подати заявку

Плюси доларового кредиту від Status Finance

Компанія Status Finance пропонує кредит у доларах під заставу нерухомості з мінімальним пакетом документів:

• паспорт громадянина України;

• ІПН (ідентифікаційний номер платника податків);

• документи, що встановлюють право на нерухомість.

Оформити позику можна навіть на нерухомість, що має проблеми в документах, незаконні перепланування або інші аспекти, які зазвичай стають перешкодою для заставного кредитування в банках. Після подання заяви всього за 7 хвилин кредитний фахівець розглядає та приймає рішення про схвалення заявки на отримання кредиту, а все оформлення займає 2-3 години або максимум один робочий день. Після підписання договір клієнт отримує гроші готівкою та може витрачати їх на будь-які цілі.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чому відсоток кредиту в доларах такий низький?

Процентна ставка за доларовим кредитом нижча за рахунок його стабільності та поступово зростаючої вартості. У цьому випадку компанія пропонує вигідніший фінансовий продукт для позичальників як з гривневими, так і з доларовими доходами.

У яких регіонах України можна отримати доларовий кредит під заставу нерухомості?

Отримати кредит у доларах від компанії Status Finance можна лише під заставу нерухомості, розташованої у Києві та Київській області.

Скільки коштує оформлення договору?

Договір, включаючи оцінку вартості нерухомості та вирішення проблем із правовстановлюючими документами, якщо вони є, оформляється безкоштовно. Позичальник сплачує лише послуги нотаріуса.