Як закласти авто в ломбард
« Корисне / Як закласти авто в ломбард

Закласти авто в ломбард – просте рішення, коли терміново потрібна велика сума грошей, але немає часу чекати на схвалення заставного кредиту в банку. Оформлення автокредиту у фінансовій компанії Status Finance займає лише кілька годин і потребує мінімального пакета документів.

Чому варто закласти авто у ломбард

Автомобіль – досить ліквідне майно, яке легко реалізувати, тому банки та фінансові компанії охоче видають кредити з таким забезпеченням, але пропонують різні умови, як закласти авто у ломбард. Ось головні переваги автоломбарду:

1. Висока оцінка вартості автомобіля. Закласти авто в ломбард вигідніше, ніж брати автокредит, оскільки банки пропонують максимум 50-60% від ринкової вартості машини, тоді як в автоломбарді можна отримати кредит у розмірі до 80% ринкової вартості транспортного засобу.

2. Швидкий розгляд та просте оформлення. Розгляд заявки клієнта у банку може розтягнутися на цілий робочий день, а іноді навіть довше, особливо якщо є проблеми у кредитній історії чи інші нюанси. У Status Finance заявка розглядається протягом 7 хвилин, після чого проводиться оцінка вартості заставного майна, погоджуються умови кредитування та підписується договір.

3. Прості умови. Для оформлення автокредиту в банку будуть потрібні не тільки особисті документи та документи на машину, але також довідка про доходи або витяг з банківського рахунку. Закласти машину в ломбард набагато простіше, потрібен лише паспорт, ІПН та документи на авто, без довідки про доходи та поручителів.

У фінансовій компанії Status Finance можна закласти автомобіль у ломбард із правом користування та отримати гроші в день звернення.

Процедура оформлення машини у ломбарді

Багатьох цікавить питання, як закласти авто в ломбард, що для цього потрібно і скільки часу займає процедура оформлення. Весь процес виглядає так:

1. Подається заявка на телефон або через спеціальну форму на сайті.

2. Кредитний спеціаліст компанії уточнює інформацію, погоджує дату та час для оцінки машини експертом.

3. Затверджуються умови кредитного договору, готуються папери.

4. Підписується договір кредитування, після чого клієнт отримує гроші готівкою.

Гроші можна отримати в день подання заявки, а спеціалісти компанії Status Finance займаються оформленням навіть автомобілів із проблемами у документах. Клієнту обов’язково надається засвідчена копія договору, в якій зазначається сума, строк погашення, повна вартість позики, включаючи відсотки, а також штрафи та правила дострокової виплати. На час дії договору автомобіль залишається у власності власника, а після погашення заборгованості він може забрати його назад.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи можна закласти машину в ломбард із великим пробігом?

Фінансова компанія Status Finance приймає як майнову заставу автомобілі з будь-яким пробігом, але не старше 2000 року випуску. При цьому стан транспортного засобу та його ринкова вартість впливають на суму кредиту.

Які умови потрібно виконати, щоби закласти машину в ломбард?

Умови кредитування визначаються індивідуально для кожного клієнта в залежності від стану автомобіля, що закладається.

Чи можна закласти машину у ломбард, якщо вона побувала у ДТП?

Так можна. Але важливо, щоб після ДТП автомобіль був приведений у початковий стан та відповідав заявленим характеристикам.