Куди вкласти гроші у 2022 році?
« Корисне / Куди вкласти гроші у 2022 році?

Куди вкласти гроші у 2022 році?

Про інвестиції люди зазвичай замислюються, накопичивши певну суму коштів. Щоб не втратити гроші за рахунок інфляції, отримати можливість пасивного доходу, та й просто мати «запас» на чорний день, багато хто починає шукати прибуткові варіанти інвестицій, вивчати літературу, консультуватися з фахівцями і найчастіше починають з малого, щоб оцінити ту чи іншу нішу.

Більшість інвесторів-початківців вважають, що не можна зі 100% впевненістю сказати, куди вкласти гроші на 100% рентабельно, а головне, безпечно. Це частково правда, інвестувати в популярні зараз біткоїни, акції чи інші цінні папери – це по факту невелика лотерея, де Ви можете лише сподіватися на зростання капіталізації того чи іншого підприємства.

Фінансова компанія «Status Finance» пропонує інвестувати гроші максимально вигідно і з нульовим ризиком для вкладника. Понад 10 років наша команда займається заставним кредитуванням у Києві та інших містах України, залучаючи нових інвесторів з усього світу. Вже сьогодні Ви можете вкласти від 10 000$ у сферу кредитування під заставу нерухомості та отримувати від 18% до 30% від суми вкладу щорічно.

Куди інвестувати гроші? Декілька популярних варіантів

Куди можна вкласти гроші? Цим питанням задається кожен, хто хоче мати додатковий дохід, який, до речі, часто переростає в основний через кілька років успішних інвестицій.

В Україні можна інвестувати в криптовалюту, дорогоцінні метали, нафту, цінні папери, стартапи, страхування, банківські депозити та багато інших сфер. Далі розглянемо найпопулярніші варіанти інвестицій у 2021-2022 роках.

Інвестування в акції

Інвестувати в акції можна двома основними способами:

 1. Інвестиції з пасивним доходом (дивіденди) – одноразове придбання акцій з метою отримання щоквартального прибутку, що визначається обсягом акцій, рішенням зборів акціонерів, рівнем капіталізації компанії;
 2. Брокерство – регулярна купівля/продаж акцій на біржі. Тут потрібні досить серйозні знання, а також частка везіння для найбільш вдалих угод.

Плюси:

 • Потенційний пасивний дохід протягом усього життя;
 • Оцінити рентабельність компанії та потенційне зростання акцій можна онлайн.

Мінуси:

 • Щоб отримати гарний прибуток, доведеться ухвалювати ризиковані рішення;
 • Платне відкриття брокерського рахунку;
 • Високі комісії за виведення коштів;
 • Важко передбачити вартість акцій на довгій дистанції.

Інвестування в криптовалюту

Вкладення в криптовалюту – один із найпопулярніших методів пасивного заробітку за останні 10 років. Інвестувати в криптовалюту варто тільки за наявності дуже серйозного запасу коштів. Не зайвою буде і наявність знань фінансової сфери, зокрема особливостей ринку криптовалют.

У мережі «гуляє» чимало історій про те, як інвестори ставали мільйонерами буквально за кілька місяців, але якщо звернутися до офіційної статистики, абсолютна більшість людей отримала негативний результат вкладу.

Плюси:

 • Потенційний шанс «зірвати куш»;
 • Проста система внесків.

Мінуси:

 • Непередбачуваність ринку;
 • Висока вартість популярних криптовалют;
 • Великі комісії на фінансові операції з криптовалютою.

Інвестиції в нерухомість у 2022 році – що зміниться?

Інвестиції в новобудови та вторинний ринок довгі роки приваблювали тисячі вкладників в Україні. У цій сфері безліч варіантів заробітку:

 1. Купівля/продаж нерухомості;
 2. Покупка/здавання в оренду під житло;
 3. Покупка/здавання в оренду під бізнес;
 4. Купівля/відкриття власного бізнесу та інше.

Варіант купівлі/продажу все ж таки є найчастішим, багато хто користувався системою масового скуповування квартир у великих містах і отримував до 30% прибутку навіть з урахуванням усіх податків і витрат часу.

Сьогодні ситуація різко змінилася. У зв’язку із затвердженням закону 5600 (який набирає чинності з 1 січня 2022 року), продаж нерухомості, якою ви володієте менше 3-х років, оподатковується в 5%, продаж другого об’єкта нерухомості в будь-якому випадку оподатковується в 5%, продаж 3 та наступних об’єктів обкладається податком у 18%, що в принципі «ставить хрест» на подібній схемі заробітку в Україні.

Куди вкласти гроші для пасивного доходу вигідніше за все?

Куди інвестувати гроші ефективно та без ризику у 2022 році? «Status Finance» надає таку можливість усім охочим.

Ми пропонуємо:

 • Доступний старт на ринку інвестицій. Необхідна сума вкладу варіюється від 10 000$ до 500 000$.
 • Реальну можливість заробітку. Ваш пасивний дохід спільно з компанією «Status Finance» стабільно становитиме від 18% до 30% від суми вашого вкладу щороку. Це — значно вигідніше, ніж зберігати гроші у будь-якому українському банку. 
 • 100% захист від невиплат. Ми ретельно перевіряємо кожне звернення наших позичальників і кредитуємо під заставу лише ліквідних об’єктів, а також слідкуємо за дотриманням кредитних домовленостей всіх учасників угоди.
 • Прозорі та зрозумілі договори. Компанія «Status Finance» уникає складних і незрозумілих формулювань в угодах, як для позичальників, так і для кредитних інвесторів. Усі договори юридично правочинні, нотаріально завірені та укладаються на реалістичні строки — від 1 до 60 місяців. 
 • Повний супровід клієнтів. Як досвідченим кредитним інвесторам, так і вкладникам-початківцям ми надаємо комплексну допомогу та підтримку з усіх можливих питань. Наші експерти працюють у ваших інтересах весь період дії кредитного договору.

Фінансова компанія «Status Finance» кредитує під заставу ліквідної нерухомості в Києві та інших регіонах України: квартир, будинків, земельних ділянок, а також всіх видів комерційної нерухомості.

Як інвестувати гроші в кредитування під заставу нерухомості в «Status Finance»?

Думаєте, куди вкласти гроші? Отримуйте до 30% річних, співпрацюючи зі «Status Finance». Щоб стати офіційним інвестором компанії, зв’яжіться зі спеціалістом «Status Finance» по телефону, подайте заявку на нашому сайті або відвідайте наш офіс у Києві. «Status Finance» – гарантує 100% безпеку та рентабельність Ваших інвестицій!

Стати інвестором

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як визначитися з нішею інвестицій?

Відштовхуватися варто від суми вкладень, Ваших знань у тій чи іншій сфері інвестування, потенційної рентабельності вкладів, яку можна оцінити на підставі конкретних прикладів, також варто враховувати всі можливі ризики.

Чи варто інвестувати гроші у банківські депозити?

Інвестиції у депозити – відносно стабільний варіант пасивного доходу. З ризиків такого вкладу можна виділити: малий відсоток (7-11% у гривні, до 1% у доларах, менше ніж 1% у євро), інфляцію, а також шанс банкрутства банку.

Куди вкласти гроші для пасивного прибутку максимально вигідно?

Вклади в іпотечний кредит (кредит під заставу квартири) – найвигідніший варіант інвестування на даний момент. Співпрацюючи зі «Status Finance», Ви можете отримувати до 30% річних (що у кілька разів більше порівняно з банківським депозитом).

Хочу вкласти гроші в кредит на нерухомість, із якої суми краще почати?

Почати інвестиції в нерухомість в «Status Finance» можна з мінімальної суми – 10 000 $. Якщо Ви не можете визначитися з розміром вкладу, зверніться до менеджера компанії по телефону або особистої зустрічі в офісі в Києві.

Що гарантує безпеку інвестицій у позики під заставу від «Status Finance»?

Інвестиції в заставне кредитування зараз є одним із найбільш безпечних видів фінансових вкладень. Наявність заставного об’єкта – ліквідної нерухомості – повністю захищає вкладників від неповернення коштів.