Кредит на ремонт
« Корисне / Кредит на ремонт

Кредит на ремонт

Витрати на ремонт квартири часто досягають суми в 50% (або навіть більше) від ринкової вартості житла. Навіть косметичний ремонт коштує недешево і вкладати великі фінанси одноразово в більшості випадків не раціонально. Кредит на ремонт квартири під заставу нерухомості – швидкий і простий метод вирішення цього питання, витрати на який можна розподілити рівномірно, не відмовляючи собі у необхідних регулярних потребах.

Знайти справді вигідний кредит для ремонту квартири не завжди буває просто, банки дуже вимогливі до документації, доходу та кредитної історії своїх клієнтів, а МФО може запропонувати лише невелику суму, якої, звісно, ​​не вистачить, щоб зробити гарний ремонт.

У «Status Finance» Ви можете взяти кредит готівкою на ремонт квартири у Києві та багатьох інших містах на дуже вигідних умовах. Ми кредитуємо під заставу нерухомості та можемо гарантувати низьку фіксовану ставку 1,5%, а також повну відсутність підводного каміння в ході співпраці.

Кредит на ремонт квартири у банках України

Кредит на ремонт квартири в банку можна оформити декількома способами:

 1. Споживчий кредит (цільовий);
 2. Кредит готівкою (нецільовий);
 3. Кредитна картка – не цільовий короткостроковий кредит з невеликим лімітом та відсутністю процентної ставки;
 4. «Бартерний» кредит (пов’язаний із співпрацею банку та певним продавцем) – позика з більш вигідними умовами, але суворим контролем цільового використання коштів на конкретні товари.

Кредит для ремонту в банку сьогодні оформляють дедалі рідше, і пов’язано це з певними недоліками банківського кредитування:

 • Низький відсоток схвалення – через жорсткий регламент та вимоги до клієнтів;
 • Реальна відсоткова ставка завищена з допомогою доп. витрат на обслуговування кредиту;
 • Більшість цільових кредитів (контроль руху фінансів);
 • Тимчасові витрати на підготовку необхідних документів (бюрократичний компонент);
 • Термін розгляду та схвалення кредиту може досягати 7 та більше банківських днів.

Де взяти безвідсотковий кредит на ремонт?

Безвідсотковий кредит на ремонт – наскільки реально? У сучасних реаліях кредитування України такий варіант можливий, але має безліч недоліків. Йдеться про кредитні картки з певним лімітом, які банки видають своїм клієнтам. В даному випадку Ви дійсно можете виконати ремонт квартири у розстрочку в Києві чи іншому місті. Яке є підводне каміння?

 • Розмір ліміту залежить від ваших доходів та інших факторів, банки часто обіцяють 200 – 300 тисяч грн, а за фактом середня сума – це 20-50 тисяч;
 • Кредитну картку важко отримати, якщо немає офіційної роботи, а також якщо у минулому були прострочення;
 • Пільговий період на таких картах невеликий – 30-60 днів, далі пеня за прострочення росте дуже швидко.

Кредит на ремонт під заставу нерухомості у «Status Finance»

Потрібен кредит на ремонт квартири у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові чи інших містах? Не хочете зв’язуватися з банками та їх складними договорами? Наша компанія надає можливість отримати кредит на ремонт будинку чи квартири під заставу нерухомості всього за кілька хвилин.

Ми пропонуємо:

 • Кредит на ремонт під заставу нерухомості;
 • Суму від 20 000 до 20 000 000 гривень готівкою;
 • Не платити за оцінку нерухомості та послуги юристів;
 • Поділити борг до 84 платежів;
 • Виплачувати чесну ставку 1,5% на місяць;
 • Можливість відстрочити черговий платіж без штрафу;
 • Можливість сплатити весь борг достроково без комісії.
Подати заявку

Кредит на ремонт будинку за містом у «Status Finance»

Взяти кредит на ремонт будинку в сільській місцевості ще складніше, банки часто не розглядають варіанти заставного кредитування під заставу нерухомості поза обласними центрами, а відремонтувати будинок за 30 000 – 50 000 грн кредитного ліміту на карті – завдання нездійсненне.

Пропонуємо простий та вигідний варіант кредитування з метою ремонту будинків у сільській місцевості – кредит готівкою на ремонт під заставу нерухомості. У якості застави в цьому випадку може виступати сам будинок, земельна ділянка, а також квартири та комерційна нерухомість у місті.

Щоб взяти кредит на ремонт будинку за містом, потрібні лише паспорт та ІПН власника, а також правовстановлюючі документи на нерухомість.

Бажаєте виконати ремонт будинку в кредит? Залишайте заявку на нашому сайті, та отримайте консультацію спеціаліста вже за кілька хвилин.

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

Оформити кредит на ремонт у Києві та інших містах України

Потрібен кредит для ремонту будинку чи квартири?

Оформіть вигідну довгострокову позику під заставу нерухомості в Києві та інших містах України всього за кілька хвилин. Фахівці «Status Finance» готові надати професійну консультацію з будь-якого кредитного питання, а також допомогти з оформленням всієї необхідної документації.

Зв’яжіться з нами прямо зараз і отримайте до 20 000 000 гривень готівкою вже сьогодні. «Status Finance» – вигідна іпотека на ремонт квартири для кожного!

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

_

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи варто брати кредит на ремонт квартири у банку?

Кредит на ремонт у банку має кілька серйозних недоліків: великий список документів, високі вимоги до позичальника, цільове використання коштів, завищена реальна ставка, велика пеня за прострочення.

Чи можна взяти іпотеку на ремонт квартири в Україні?

Кредит на ремонт під заставу квартири доступний переважно у приватному секторі кредитування. Таку позику Ви можете отримати у «Status Finance» лише під 1,5% на місяць.

Чи реально оформити кредит на ремонт житла без відсотків?

Розстрочка на ремонт квартири (безвідсотковий кредит) доступна лише власникам кредитних карток із пільговим періодом погашення (зазвичай від 30 до 60 днів). Серед недоліків таких кредитів – мала сума позики та великі штрафи за прострочення.

Які документи потрібні, щоб взяти кредит на ремонт у «Status Finance»?

Щоб оформити кредит на ремонт квартири в «Status Finance» достатньо надати паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на об’єкт застави.

Чи можу я оформити кредит на ремонт за наявності незакритих кредитів?

Чи можу я оформити кредит на ремонт за наявності незакритих кредитів? В «Status Finance» Ви можете отримати кредит на ремонт квартири з поточними кредитами в інших фінустановах, непогашеними простроченнями і навіть негативною кредитною історією.