Кредит під заставу майна
« Корисне / Кредит під заставу майна

Кредит під заставу майна

Власники нерухомого та рухомого майна в Україні можуть отримати більш вигідну пропозицію від кредитора, використовуючи квартиру або автомобіль як заставу при оформленні позики. Наявність застави в договорі сильно спрощує процес оформлення і відчиняє двері перед тими позичальниками, яким у багатьох випадках банки відмовили б у кредитуванні. Така ситуація може виникнути, якщо клієнт не має офіційної роботи або має прострочення за минулими кредитами.

Кредит під заставу майна від «Status Finance» можна взяти практично в будь-якій точці України, залишивши заявку онлайн у нас на сайті або обговоривши всі деталі з менеджером по телефону.

Як отримати гроші під заставу майна?

Позику під заставу майна в Україні сьогодні може взяти практично будь-хто. У банках заставу вимагають, переважно, при великому розмірі кредиту, але при цьому не надто спрощують процедуру оформлення, а реальна відсоткова ставка знижується лише несуттєво.

Позика під заставу майна передбачає 2 варіанти співпраці з кредитором:

 • Кредит під заставу нерухомого майна (квартира, будинок, земельна ділянка, комерційні приміщення тощо);
 • Кредит під заставу транспортного засобу (найчастіше це легкові автомобілі).

Позики під нерухомість вигідніші в довгостроковій перспективі, позичальнику пропонується велика сума і низька процентна ставка. Кредитування під заставу автомобіля – більш доступне, тому що не кожна людина має у володінні ліквідну нерухомість, ставка тут вища, але процес оформлення швидший.

Зазначимо, що понад 90% банків не дають кредити під заставу автомобіля, а нерухомість підбирають лише з дуже високою ліквідністю, наприклад, у Києві.

Кредит готівкою під заставу майна у «Status Finance»

Вам потрібна іпотека під заставу майна? Думаєте над вибором кредитора? «Status Finance» пропонує дуже просте та вигідне вирішення фінансових питань будь-якого масштабу.

У нашій компанії Ви можете оформити кредит під заставу майна на суму від 20 000 до 20 000 000 грн на строк до 7 років, та не переплачувати за зайві послуги: непотрібні довідки, страховку та інші бюрократичні нюанси.

Видаємо гроші у борг під заставу майна 2 видів:

 1. Нерухомість – ставка від 1,5% на місяць;
 2. Автомобіль – ставка від 3,5% на місяць.

Взяти гроші під заставу майна може будь-яка людина, яка досягла 18-річного віку. Після оформлення позики ми не обмежуємо клієнта в плані користування власним майном. Ви маєте право проживати у заставній квартирі/будинку, вести бізнес, будівництво на ділянці, керувати автомобілем тощо.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

_

Кредит під заставу майна без довідки про доходи

Відсутність офіційного працевлаштування та доходів може негативно вплинути на рішення кредитора за заявкою. Банки відмовляють у видачі позики клієнтам без довідки про доходи більш ніж у 90% випадків. Довести свою кредитоспроможність такий позичальник може за рахунок інших інструментів, наприклад, великого депозиту у тому ж банку.

Кредит під заставу майна без довідки з місця роботи Ви можете взяти у «Status Finance». Ми не враховуємо розмір офіційного доходу позичальника, не перевіряємо кредитний рейтинг та історію, доводити нашому спеціалісту свою кредитоспроможність Вам НЕ ПОТРІБНО!

Дізнайтеся, як оформити кредит на заставне майно з мінімумом документів всього за 1-2 години, звернувшись до спеціаліста «Status Finance» будь-яким, зручним для Вас способом – онлайн або в офісі компанії.

Позика під заставу майна – переваги «Status Finance»

Вже понад 10 років «Status Finance» надає фінансову підтримку жителям України, видаючи кредити під заставу нерухомого та рухомого майна. Ми постійно розвиваємо сферу заставного кредитування, щоб створити максимально лояльні умови для кожного клієнта.

У чому наші переваги?

 1. Схвалюємо 99% заявок;
 2. Приймаємо рішення за 7-10 хвилин;
 3. Видаємо гроші того ж дня;
 4. Великий розмір позики – до 20 000 000 грн – можливість вирішити будь-яке питання;
 5. Фіксований розмір ставки для кожного;
 6. Жодної бюрократії;
 7. Даємо право вибрати графік погашення клієнту;
 8. Не враховуємо кредитну історію;
 9. Рефінансуємо старі кредити;
 10. Не накладаємо штрафи за дострокове погашення кредиту.

Як оформити заставний кредит у Києві та інших містах України?

Щоб оформити кредит готівкою під заставу майна, заповнюйте форму на сайті «Status Finance», і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом. Залишити заявку на кредит можна також у нашому офісі, по телефону або в одному з месенджерів (Viber, WhatsApp, Messenger, Telegram).

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

У якому банку можна взяти кредит під заставу майна?

Кредит під заставу майна можна оформити в багатьох українських банках, здебільшого у якості застави виступає нерухомість. Але такий кредит у банку має багато недоліків: тривалий процес оформлення, обов’язкова наявність поручителя, безліч необхідних документів тощо.

Що вплине на розмір процентної ставки при оформленні кредиту в «Status Finance»?

Розмір процентної ставки в «Status Finance» визначається видом заставного майна, для нерухомості – від 1,5%, для автомобіля – від 3,5%. Деталі кожного виду кредитування доступні у нас на сайті, всі питання можна також поставити менеджеру по телефону.

Чи можна отримати кредит під заставу без довідки про доходи?

Отримати гроші під заставу майна без офіційного працевлаштування та довідки про доходи Ви можете у «Status Finance» всього за 1 день.

Чи можу я взяти кредит під заставу майна, що купується?

«Status Finance» видає кредити під заставу наявного майна у клієнта. Щоб оформити позику під заставу майна, зверніться до фахівця за телефоном і дізнайтеся про всі деталі співпраці.

Як оформити кредит під заставу майна на рефінансування боргу у банку?

Щоб отримати кредит під заставу майна на рефінансування кредитів у банках, МФО, закриття прострочок, заповніть форму зворотнього зв’язку на нашому сайті, і ми передзвонимо Вам протягом декількох хвилин.