Кредит з відкритими простроченнями
« Корисне / Кредит з відкритими простроченнями

Кредит з відкритими простроченнями

Відкриті прострочення по банківських позиках як ніщо інше псує кредитну історію, в результаті людина не може отримати схвалення на новий кредит, щоб вирішити питання із заборгованістю. Виправити становище вкрай важко, адже інформація про простроченнях легко доступна будь-якій банківській установі і тривало зберігається в бюро кредитних історій.

Компанія «Status Finance» пропонує вигідну послугу для всіх, хто опинився у важкій фінансовій ситуації – кредит з поганою кредитною історією і відкритими простроченнями під заставу нерухомості або автомобіля.

Оформити позику з відкритими простроченням можна всього за кілька хвилин прямо на нашому сайті, для цього не потрібно збирати великий пакет документів або шукати поручителя, усю організаційну роботу ми беремо на себе.

Де дають кредит боржникам з відкритими простроченнями?

Банківська система кредитування досить категорична до боржників з відкритими і навіть закритими простроченнями. Практично будь-яка негативна інформація в кредитній історії ставить хрест на можливості оформити позику в банках України. Теоретично, свою історію можна виправити і підвищити рейтинг в УБКІ, але на це потрібно кілька місяців або, іноді, навіть років.

Якщо Вам потрібен кредит онлайн з відкритими простроченнями, то можна звернутися в МФО (мікрокредитну компанію). Такі організації висувають мінімальні вимоги до позичальника і готові схвалити практично будь-яку заявку. Цей варіант підходить, якщо розмір заборгованості не перевищує 10-15 тисяч гривень. Зверніть увагу, що відсоткова ставка в таких фінустановах – плаваюча. Мова про тих самих 0,01%, які швидко перетворюються в 20-30% на місяць!

Взяти кредит з відкритими простроченнями і поганою кредитною історією можна в компанії «Status Finance». Ми пропонуємо своїм клієнтам чесні та вигідні умови співпраці, але звертаємо вашу увагу: ми працюємо тільки по системі заставного кредитування.

Кредит з відкритими простроченнями понад 120 днів

Прострочення більше 120 днів в бюро кредитних історій позначається, як «невиконання боргових зобов’язань». З таким «клеймом» отримати позику стає важко навіть у багатьох приватних фінансових установах, не кажучи вже про банк.

Незважаючи на такий серйозний недолік в кредитній історії, компанія «Status Finance» завжди готова піти на зустріч своїм клієнтам, так як ми не спираємося на сухі цифри статистики, а враховуємо людський фактор.

Щоб оформити кредит з відкритими простроченнями понад 120 днів під заставу нерухомості або автомобіля, зверніться до нашого менеджера по телефону, прийдіть в офіс в Києві або заповніть форму зворотного зв’язку на сайті. Ми розглянемо заявку в найкоротші терміни і в цей же день ви зможете вирішити питання з простроченням раз і назавжди.

Реальна допомога в отриманні кредиту з відкритими простроченнями

Багато хто чув про кредитних брокерів, це особи, які в певній мірі допомагають клієнту отримати кредит, а точніше – знайти найвигідніший кредитний продукт.

В інтернеті зараз повно оголошень в стилі «реальна допомога в отриманні кредиту з відкритими простроченням» або «допоможу отримати кредит з відкритими простроченням». Їх створюють брокери, але насправді функції брокера куди більш мізерні, це:

 • аналіз кредитних пропозицій на ринку;
 • роз’яснення інформації клієнту;
 • підготовка документів;
 • спілкування зі співробітниками банку і т.п.

Допомогти взяти кредит з відкритими простроченнями і мікропозиками, виправити кредитну історію, підвищити Ваш рейтинг брокер не може. Ви лише витратите свій час і додаткові фінанси на послуги «фахівця». Щоб отримати кредит з відкритими простроченням терміново і без відмови, рекомендуємо обрати варіант заставного кредитування в «Status Finance», а саме довгостроковий кредит під заставу нерухомості.

Кредит під заставу нерухомості з відкритими простроченнями в «Status Finance»

Куплена колись нерухомість сьогодні може стати ідеальним інструментом для вирішення фінансових питань з банком. Ні, ми не пропонуємо Вам продавати квартиру або будинок в терміновому порядку. Команда фахівців «Status Finance» налаштована на взаємовигідну співпрацю, тому ми створили унікальний кредитний продукт в Україні – терміновий кредит з відкритими простроченнями під заставу нерухомого майна.

Заставою може бути:

 1. Нерухомість: квартира, будинок, земельна ділянка, комерційне приміщення.
 2. Транспортний засіб (не старше 20 років).

Багато хто запитає – навіщо мені брати кредит під заставу нерухомості з відкритими простроченням, це ж тільки погіршить моє фінансове становище, як я буду платити за новий кредит? Це поширені здогадки, але наша система працює таким чином:

 1. Ви отримуєте позику з відкритими простроченнями понад 120 днів під заставу нерухомості на суму до 20 000 000 гривень.
 2. Вирішуєте питання з поточними простроченням (в ідеалі, повністю погашаєте усі кредити).
 3. Працюєте тільки зі «Status Finance» на вигідних умовах, не переплачуєте відсотки та не розраховуєтесь відразу з декількома банками і МФО.

Прострочення в основному з’являються через плаваючі відсоткові ставки в банках. Коли початкова ставка – 15-16% через рік перетворюється в 24% і більше, ще й на додаток банк зобов’язує позичальника оплачувати страховку, комісію за оформлення і багато інших послуг, то в результаті реальна ставка по кредиту виявляється в 2 рази більше номінальної.

Фіксована відсоткова ставка 18% річних від «Status Finance» дає можливість позичальникові не потрапляти в порочне коло заборгованостей і спокійно виплачувати кредит до 84 місяців.

Подати заявку

Позика з відкритими простроченнями під заставу нерухомості в «Status Finance» – переваги

У «Status Finance» можна взяти кредит з поганою кредитною історією і відкритими простроченнями під заставу нерухомості, але це не єдина перевага, доступна нашим клієнтам. Крім того, у нас:

 • всі заявки розглядаються до 7 хвилин;
 • найбільш лояльна відсоткова ставка – 1,5% на місяць (18% річних);
 • виплачуємо до 80% від ринкової ціни нерухомості;
 • немає ніяких прихованих витрат;
 • відсутні комісії та штрафи;
 • є можливість кредитування під заставу проблемної нерухомості в Києві, Київській області та інших регіонах;
 • можна взяти позику з відкритими простроченням в будь-якій валюті.

Позика з поганою кредитною історією і відкритими простроченнями в «Status Finance»

Потрібні гроші терміново з відкритими простроченнями і поганою історією? Команда «Status Finance» допоможе вирішити будь-яке фінансове питання всього за декілька годин. Ми видаємо кредит боржникам з відкритими простроченнями під заставу нерухомості по всій території України (Київ, Київська область, і в містах: Дніпро, Львів, Одеса, Хмельницький, Полтава, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Житомир, Вінниця, Тернопіль та Харків).

Заявку на кредит під заставу нерухомості або автомобіля можна залишити прямо у нас на сайті або в телефонному режимі. Як правило, всі клієнти отримують схвалення вже через кілька хвилин.

Всі організаційні і бюрократичні питання, пов’язані з оформленням позики в «Status Finance», вирішать фахівці компанії.

Не чекайте, поки банк почне вирішувати проблему прострочень радикальними методами, зверніться в «Status Finance» вже сьогодні, щоб завтра почувати себе фінансово вільною людиною!

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

В якому банку можна взяти кредит з відкритими простроченнями?

Взяти кредит з відкритими простроченням в банку не можна. Такі клієнти потрапляють в «Чорний список» банків і вважаються неплатоспроможними.

Чи потрібна довідка про доходи для того, щоб отримати позику з відкритими простроченнями в «Status Finance»?

Ні, щоб отримати гроші в борг з відкритими простроченням в «Status Finance», не потрібна довідка про доходи, виписка з кредитної історії, потрібен тільки паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на об’єкт застави.

Чи впливає наявність відкритого прострочення на розмір відсоткової ставки за кредитом?

Ні, розмір відсоткової ставки залежить від типу заставної нерухомості. Наголошуємо, що ставка в «Status Finance» фіксована на весь період кредитування.

Як довго оформлюються позики з відкритими простроченням в «Status Finance»?

У «Status Finance» Ви можете отримати терміновий кредит з поганою кредитною історією і відкритими простроченням всього за один день. Розгляд заявки триває 7-10 хвилин, видача готівки протягом декількох годин.

Чи можна взяти кредит з відкритими простроченням в доларах?

Так, в нашій компанії усім клієнтам доступний терміновий кредит з відкритими простроченням в доларах або іншій іноземній валюті (за бажанням самого клієнта).