Гроші в борг
« Корисне / Гроші в борг

Гроші в борг

«Терміново потрібні гроші в борг від приватних осіб сьогодні», «візьму гроші в борг у приватної особи» – ці, та багато схожих запитів в Google сьогодні дуже популярні. Все тому, що банківська система кредитування з кожним роком все сильніше посилює регламент.

Щоб оформити навіть невеликий кредит, потрібно зібрати 10-15 різних документів, шукати поручителя і чекати відповіді не менше 5-7 днів. До того ж, якщо у Вас немає офіційного працевлаштування або в минулому були прострочення, сподіватися на схвалення кредиту не варто. Але, завдяки приватному кредитуванні, гроші в борг сьогодні можна отримати в рази швидше і простіше.

Фінансова компанія «Status Finance» дає можливість взяти гроші в борг під заставу нерухомості на тривалий термін на вигідних умовах.

Де взяти гроші в борг терміново?

Саме терміновість часто є головною проблемою при отриманні кредиту. Погодьтеся, кожен з нас потрапляв в ситуацію, коли велика сума потрібна протягом декількох днів або навіть годин. У банку взяти гроші в борг терміново практично неможливо. У 99% випадків процедура перевірки займає кілька банківських днів.

Які ще є варіанти?

 1. Позичити гроші у друзів/родичів – за фактом, найвигідніший варіант, якщо Ваша близька людина має необхідну суму і готова безкорисливо дати вам гроші в борг на тривалий термін.
 2. Кредитна карта – в середньому ліміт не перевищує 10-20 тисяч гривень, це за умови стабільно високого доходу і відсутності проблем з кредитною історією.
 3. Мікрокредит – реальний спосіб швидко отримати гроші в борг без перевірок і зайвих документів, якщо Вам потрібна невелика сума. Головний недолік таких угод – дуже велика процентна ставка – 1-2% за день.
 4. Гроші в борг: позика під заставу нерухомості – найпопулярніший варіант на сьогоднішній день взяти гроші в борг без банку в терміновому порядку. Мова йде про співпрацю з фінустановами, які не прив’язані до суворого регламенту сучасної системи кредитування.

Чому вигідно брати гроші в борг від приватної особи?

Взяти гроші в борг у приватної особи під заставу нерухомості або автомобіля сьогодні найвигідніше. Згідно зі статистикою, кількість заставних кредитів в приватних фінансових організаціях за останні 5 років зросла більш ніж у 10 разів, чому?

 • Позичальнику більше не потрібно чекати схвалення кілька днів.
 • Проста схема оформлення кредиту.
 • Не потрібен поручитель.
 • Можливість отримати гроші без посередників.
 • Кошти можна отримати готівкою, у багатьох випадках навіть в іноземній валюті.
 • Немає додаткових прихованих витрат.
 • Не потрібна страховка.
 • Індивідуальна система погашення заборгованості.
 • Гроші в борг від приватної особи можна взяти навіть з поганою кредитною історією.
Подати заявку

Гроші в борг без банків та поручителів в «Status Finance»

«Status Finance» – компанія з 10-річним досвідом роботи в сфері заставного кредитування. За цей період наша команда зуміла надати термінову матеріальну підтримку більш ніж 2000 клієнтам в Києві та інших регіонах України.

Сьогодні ми видаємо гроші в борг під відсотки під заставу майна:

 1. Нерухомість – квартира, будинок, комерційне приміщення, земельна ділянка.
 2. Автомобілі (не старше 20 років).

Умови кредитування залежать лише від типу застави.

Гроші в борг під заставу нерухомості в «Status Finance»

Нерухомість – це, без сумнівів, кращий вид застави. По-перше, кредит під нерухомість супроводжується низькою фіксованою ставкою. По-друге, сума позики значно більша, ніж при стандартному споживчому кредитуванні в банку.

У більшості випадків, ми рекомендуємо нашим клієнтам саме такий варіант співпраці. Якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, але зайняти або піти в банк немає можливості, ми готові погодити кредит всього за 7 хвилин, а гроші видати готівкою відразу після підписання договору в той же день.

Гроші в борг з поганою кредитною історією під заставу нерухомості

Недоліки в кредитній історії або низький кредитний рейтинг значно знижують шанс на отримання позики в державній фінустанові. Зіпсувати історію можуть прострочення в минулому, незакриті кредити, занадто велика кількість фінансових операцій, підозрілі для банку дії клієнта та інші фактори.

Взяти терміново гроші в борг з поганою кредитною історією під заставу нерухомості Ви можете в «Status Finance». Ми не враховуємо історію фінансових угод наших клієнтів і завжди з розумінням ставимося до реальних проблем, які можуть трапитися в кожного з нас.

Єдина умова, щоб отримати кредит в компанії «Status Finance» – наявність заставного об’єкту (нерухомості або автомобіля).

Подайте заявку на кредит сьогодні і вже через декілька годин отримайте необхідну суму позики готівкою!

Подати заявку

Гроші в борг для погашення кредиту

«Візьму гроші в борг у приватної особи для погашення іншого кредиту» – з таким проханням в «Status Finance» звертається безліч позичальників. Насправді, ситуація не з простих – Вам потрібно зробити черговий платіж, але грошей немає з тієї чи іншої причини і загрожує прострочення, а також штрафні санкції від Вашого банку.

Щоб уникнути неприємностей з кредитною історією і швидко вирішити дану ситуацію, Ви можете звернутися до «Status Finance» за програмою «Рефінансування кредиту під заставу нерухомості».

Після стандартної процедури оформлення, Ви закриваєте один або кілька поточних кредитів, а далі співпрацюєте тільки з нами, в результаті – економите величезну кількість грошових коштів, час та власні нерви.

Хочете дізнатися, де взяти гроші терміново на погашення кредиту в банку або МФО? Напишіть менеджеру «Status Finance» в онлайн-чаті на сайті або відвідайте наш офіс в Києві.

Терміново потрібні гроші в борг від приватних осіб сьогодні? Зверніться в «Status Finance»

Сьогодні вже не потрібно писати запити в браузері «візьму гроші в борг під відсотки у приватної особи», завдяки чесній і злагодженій роботі команди «Status Finance», ви можете вирішити фінансове питання будь-якого масштабу всього за кілька годин.

Ми видаємо гроші в борг під заставу нерухомості з рук в руки готівкою в будь-якій валюті в день звернення. При цьому, вам не потрібно збирати тонни документів і перебувати в постійному пошуку юристів, ми все зробимо за вас.

Щоб взяти гроші в борг під заставу авто або нерухомості, залиште заявку онлайн на нашому сайті або зателефонуйте нашому менеджеру. Також Ви можете відвідати головний офіс «Status Finance» у Києві і отримати вигідну пропозицію від нашого спеціаліста особисто.

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

В яких містах «Status Finance» видає гроші в борг під заставу нерухомості?

Взяти гроші в борг під заставу нерухомості можна в Києві, Київській області, а також у містах: Харкові, Полтаві, Ужгороді, Одесі, Дніпрі, Хмельницькому, Івано-Франківську, Львові, Житомирі, Тернополі, Вінниці, Рівному.

Яка буде максимальна відсоткова ставка, якщо взяти гроші в борг у «Status Finance»?

Відсоткова ставка залежить від типу застави, мінімальна – 1,5% (під заставу будинку, квартири), максимальна – 4,5% (під заставу авто з правом користування).

Від чого буде залежати максимальна сума кредиту?

Максимальна сума кредиту буде залежати від типу заставного майна та його ринкової вартості.

Чи дає «Status Finance» гроші в борг для погашення кредиту в банку?

У нашій компанії ви можете взяти в борг гроші на погашення іншої позики, в тому числі банківської. Ми пропонуємо спеціальну програму рефінансування кредиту.

Чи можна взяти гроші в борг з поганою кредитною історією?

«Status Finance» видає гроші в борг під заставу нерухомості без перевірки кредитної історії і з будь-яким кредитним рейтингом за даними УБКІ.