Кредит із поганою кредитною історією
« Корисне / Кредит із поганою кредитною історією

Кредит із поганою кредитною історією

Ще 10 років тому взяти кредит із поганою кредитною історією було практично неможливо. Зважаючи на активний розвиток приватного кредитування в Україні, ситуація різко змінилася. Банки перестали бути єдиним джерелом матеріальної допомоги для бізнесу та фізичних осіб, а умови отримання позик стали більш лояльними.

Терміново потрібні гроші, погана кредитна історія? Фінансова компанія “Status Finance” надає можливість отримати кошти в кредит на тривалий термін незалежно від кредитної історії та рейтингу. Ми повністю виключили всю бюрократичну частину під час оформлення угоди, щоб кожен мешканець України міг швидко та без “головного болю” взяти потрібну суму на будь-які цілі та на дуже вигідних умовах.

“Status Finance” видає позики з поганою кредитною історією під заставу нерухомості чи авто. Взяти заставний кредит можна у Києві, Київській області, Полтаві, Ужгороді, Івано-Франківську, Тернополі, Житомирі, Хмельницькому, Вінниці, Львові, Одесі, Рівному, Дніпрі, Харкові та інших містах.

Чи можна взяти кредит із поганою кредитною історією?

Багато людей сьогодні потрапляють у ситуацію, коли терміново потрібний кредит, але позичальник має погану кредитну історію. Чи можна вирішити це питання? Чи є банки, які дають кредит із поганою кредитною історією? Чи можна отримати кредит без перевірки кредитної історії?

Нинішня стратегія кредитування в банках спрямована на максимальну фінансову безпеку, для підтримки стабільності в Україні навіть було створено кілька бюро кредитних історій, найпопулярнішим з яких є УБКІ (сервіс Приват Банку). Банки вносять до чорного списоку потенційних клієнтів із простроченнями та низьким кредитним рейтингом. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що взяти кредит із дуже поганою історією можна лише у приватних фінансових установах.

100% схвалення кредиту з поганою кредитною історією – куди звертатися?

Щоб напевно отримати кредит із поганою історією у Києві чи інших містах України, можна піти двома шляхами:

 1. Взяти кредит із поганою історією у МФО.
 2. Взяти кредит під заставу майна з поганою кредитною історією у приватній фінансовій компанії.

Щоб розібратися в нюансах, розглянемо обидва варіанти детально.

 • Кредит онлайн з поганою кредитною історією в МФО. 100% схвалення кредиту з поганою кредитною історією – це справа мікрокредитних компаній. Таких в Україні безліч, вони працюють як онлайн, так і офлайн, залучаючи своїх клієнтів мінімальними вимогами до документів та можливістю взяти позику без перевірки кредитної історії всього за 5 хвилин. МФО у своїх рекламних брошурах пропонують кредит під 0% чи 0,01%. Насправді ж, ця ставка працює тільки в перший день (рідше 2-3 дні). Період лояльності закінчується швидко, і в середньому відсоток зростає до 1,99% на день! А це 726% на рік. Справжній грабіж, подумаєте ви, але мало хто звертає увагу на «деталі» у договорах із подібними компаніями. Спробуєте сплатити кредит достроково? За це отримаєте штраф від МФО.
 • Кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією. Кредит з поганою кредитною історією можна отримати під заставу майна, наприклад нерухомості або транспортного засобу. Нині це найоптимальніший варіант кредитування, який існує в Україні. Використовуючи як гарантію заставу, приватні компанії можуть запропонувати своїм клієнтам простішу схему оформлення позики, а також низьку відсоткову ставку. На відміну від МФО, позику з поганою кредитною історією тут передбачає довгострокову співпрацю, тобто позичальника не ставлять у суворі часові межі. Такий кредит можна взяти навіть як рефінансування поточної позики у банку або для закриття прострочок.

У банках ситуація інша, взяти кредит із поганою кредитною історією та простроченнями не вийде навіть під заставу. 1-2% банків можуть запропонувати клієнту певний кредитний продукт, незважаючи на низький рейтинг, але варто розуміти, що умови такої співпраці будуть надто нелояльними.

Позика з поганою кредитною історією в “Status Finance”

Вам більше не потрібно шукати, який банк видасть кредит із поганою кредитною історією, збирати тонни документів, залучати родичів чи друзів для поруки. Отримати кредит з поганою кредитною історією можна в “Status Finance” всього за один день.

Ми працюємо за системою заставного кредитування вже більше 10 років. Щороку до “Status Finance” звертаються тисячі клієнтів, які бажають взяти гроші в борг, і при цьому не переплатити космічні суми за обслуговування кредиту.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам?

 1. Кредит із поганою кредитною історією під заставу нерухомості.
 2. Швидкий кредит без перевірки кредитної історії під заставу автомобіля.

Головний офіс “Status Finance” знаходиться у Києві, проте ми готові співпрацювати з клієнтами з Київської області, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова та багатьох інших міст. Бажаєте дізнатися, чи можна взяти кредит з дуже поганою кредитною історією у вашому місті? Отримайте безкоштовну консультацію спеціаліста “Status Finance” за телефоном або онлайн прямо на сайті.

Відсутність перевірки кредитної історії – далеко не єдина перевага, яку отримують клієнти “Status Finance”.

Чому обирають нас?

 • Даємо кредит готівкою з поганою кредитною історією з 18 років.
 • Схвалюємо позику клієнтам без офіційного працевлаштування.
 • НЕ вимагаємо зайвих документів (довідка про доходи, довідка про склад сім’ї, свідоцтво про народження дітей, свідоцтво про шлюб, документи ПП, ФОП та інше).
 • Забезпечуємо безкоштовне оформлення, оцінку застави та трансфер до банку.
 • Не стягуємо комісії та не накладаємо штрафів за дострокове погашення кредиту.
 • Гарантуємо повну конфіденційність та прозорість угоди.
Подати заявку

Кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією

Нерухомість – найкраща застава, під неї найлегше отримати позику, крім того, в даному випадку відсоткова ставка буде найнижчою. У “Status Finance” можна взяти кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією, простроченнями або юридичними проблемами.

Позики видаються під заставу кількох видів нерухомості:

 1. квартира;
 2. будинок;
 3. земельна ділянка;
 4. комерційна нерухомість (магазин, склад, бізнес-центр).

Брати кредит із поганою кредитною історією під заставу нерухомості можна навіть на великий термін, адже відсоткова ставка 18% річних та відсутність додаткових платежів дозволяє без проблем погасити практично будь-яку заборгованість.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

_

Кредит під заставу квартири з поганою кредитною історією

Закласти квартиру, щоб зрештою отримати ще більше грошей або викрутитися з форс-мажорної ситуації – цілком нормальна практика. Така система прийшла до нас із західних держав, де заставне кредитування існує вже понад сто років. В Україні, на жаль, ще далеко не всі знають, що звичайний споживчий кредит у банку в рази менш вигідний, ніж заставна позика.

Українці зазвичай беруть гроші у банку з номінальною ставкою 14-16%, здійснюють покупку, і лише потім зустрічаються з реальною ставкою, що сягає 30% річних і більше.

Набагато простіше і вигідніше оформити кредит під заставу квартири у “Status Finance”. Давайте розберемося, чому це так.

Кредит із поганою кредитною історією під заставу квартири в “Status Finance”Кредит під заставу квартири у банку “Х”
Розмір кредиту – 80% від ціни квартири Розмір кредиту – 40-50% від ціни квартири
Сума позики – до 20 000 000 гривеньСума позики – до 1 000 000 гривень
Відсоткова ставка – 1,5%, фіксованаВідсоткова ставка – від 1,7%, не фіксована, зростає в середньому до 3,5-4% на місяць вже за півроку-рік
Не потрібна довідка про доходиПотрібне офіційне працевлаштування та довідка про доходи
Немає штрафів за прострочення. Відстрочка за виплатами до 90 днівПеня з 1-5 дня (залежно від банку) із занесенням даних до УБКІ
Немає комісії за дострокове погашення боргуЄ комісія при достроковому погашенні кредиту
Можна взяти кредит під проблемну нерухомістьПроблемна нерухомість не розглядається як застава

Кредит під заставу будинку з поганою кредитною історією

Кредит під заставу будинку з поганою кредитною історією підійде для мешканців Київської області та великих міст України. Умови “Status Finance” в даному випадку аналогічні з кредитом під заставу квартири:

 • Ставка – 1,5% на місяць;
 • Сума – від 20 000 до 20 млн грн;
 • Термін кредитування – до 7 років.

Загальний стан будинку та наявність ремонту ніяк не впливає на розмір процентної ставки. Після підписання договору та отримання грошей ви маєте повне право проживати в заставному будинку або здавати його в оренду, “Status Finance” ніяк не обмежує своїх клієнтів, усі оригінали документів залишаються у клієнта, договір оформляється спільно з юристами та нотаріусом.

Кредит під заставу авто з поганою кредитною історією

Отримати кредит готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією можна ще одним способом – використовуючи своє авто як заставу. “Status Finance” видає позики під заставу всіх видів транспортних засобів, при цьому регіон державної реєстрації автомобіля не відіграє ролі, ми готові видати до 80% від ринкової ціни ТЗ.

Взяти кредит терміново з поганою кредитною історією під заставу авто можна на наступних умовах:

 • Розмір позики – від 20 000 до 2 000 000 грн;
 • Відсоткова ставка – від 3,5% на місяць;
 • Термін погашення заборгованості – до 60 місяців.

На період кредитування ви можете поставити автомобіль на нашу стоянку або продовжити його експлуатацію без будь-яких обмежень. Під час консультації ми рекомендуємо своїм клієнтам брати позику під заставу автомобіля як короткострокову угоду, а за необхідності тривалого кредитування вибрати нерухомість для застави.

Оформити кредит готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією

Взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією стало набагато простіше. Забудьте про черги, збір документів, дзвінки на роботу, перевірки, тривале очікування та інші проблеми оформлення кредиту в банку. Отримати кредит під заставу з поганою кредитною історією можна за кілька годин, звернувшись до “Status Finance”.

Що потрібно для цього зробити?

 1. Залишити заявку на сайті “Status Finance” або зв’язатися з менеджером самостійно.
 2. Дочекатися перевірки документів та оцінки об’єкта застави незалежним спеціалістом.
 3. Підписати договори у нотаріуса.
 4. Отримати гроші готівкою в день звернення.

“Status Finance” слідує принципам європейського кредитування, саме тому ми завжди знаходимо індивідуальний підхід до будь-якого клієнта і готові піти на компроміс. Бажаєте поставити запитання спеціалісту “Status Finance”? Напишіть нам у Telegram, Viber або WhatsApp і менеджер допоможе вирішити ваше фінансове питання у найкоротші терміни.

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Дуже терміново потрібні гроші в борг, дуже погана кредитна історія, що робити?

Взяти кредит з дуже поганою кредитною історією ви можете у “Status Finance”. При оформленні необхідний лише паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на об’єкт застави, додаткові відомості не потрібні.

Які банки дають кредит із поганою кредитною історією?

Взяти позику з поганою кредитною історією у банках України неможливо. Так влаштована банківська система, це своєрідна страховка від потенційно неплатоспроможних клієнтів.

Де взяти кредит онлайн із поганою кредитною історією?

Позики онлайн із поганою кредитною історією на карту видають МФО. Мікрокредитори обіцяють у середньому до 10-15 тисяч гривень миттєвим переказом на банківську картку. В даному випадку варто побоюватися динамічної ставки, яка може сягати 500-700% річних.

Чи дадуть кредит під заставу нерухомості з поганою кредитною історією?

Кредит під заставу нерухомості з поганою історією можна оформити у “Status Finance”. Об’єкт застави та невеликий перелік документів – це все, що потрібно для отримання кредитних коштів у нашій компанії.

Як погана кредитна історія впливає на відсоткову ставку у “Status Finance”?

“Status Finance” видає кредит з будь-якою кредитною історією, ми не проводимо перевірку клієнта через УБКІ. Цей параметр не впливає на розмір відсоткової ставки. Відсоток за кредитом у “Status Finance” залежить лише від виду застави (нерухомість/авто).