Кредит від приватної особи
« Корисне / Кредит від приватної особи

Кредит від приватної особи

Кредити від приватних осіб набувають популярності в Україні. Сьогодні рекламу приватного кредитування можна зустріти скрізь: на ТБ, в інтернеті, на радіо, на вуличних банерах. Приватні позики мають безліч плюсів для позичальника, але як вибрати перевірену компанію, адже в Україні працюють десятки приватних комерційних фінустанов?

Компанія «Status Finance» вже понад 11 років видає приватні позики під заставу нерухомості та автомобілів у Києві, Київській області та багатьох інших регіонах України. Маючи за спиною величезний досвід у цій сфері, ми можемо запропонувати клієнту не лише високий рівень обслуговування, а й лояльні умови співпраці, а також індивідуальний підбір кредитного продукту, виходячи із цілей та фінансових можливостей позичальника.

«Status Finance» цінує свою репутацію, і може гарантувати кожному позичальнику чесну угоду та відсутність підводного каміння в договорах!

Приватний кредит в Україні

Приватну позику в Україні можна отримати кількома способами:

 1. Кредит у приватної особи під розписку – це договір між двома фізичними особами, який засвідчується нотаріально та має юридичну силу. У договорі вказують усі параметри угоди, такі як: розмір позики, термін повернення боргу, санкції під час прострочення та інше. Використовується рідко, кредит від приватної особи під розписку часто видають особи, які загалом не мають права займатись подібною діяльністю, через що незабаром з’являються юридичні проблеми.
 2. Приватні кредити у МФО – так звані “швидкі позики”, які можна отримати навіть онлайн, сидячи вдома на дивані. МФО зовсім не вимогливі до своїх позичальників, видають гроші навіть із поганою кредитною історією, без довідки про доходи та з мінімальним пакетом документів, але при цьому стягують дуже великі відсотки за користування кредитом. Наприклад, середньостатистична МФО пропонує завищену відсоткову ставку 1,5% -2% на день!
 3. Позики у приватних осіб під заставу нерухомого майна – найбезпечніший і найвигідніший спосіб отримати гроші в кредит на адекватних умовах. Для заставного кредитування характерні низькі відсоткові ставки, великий період погашення та лояльні умови для позичальника. Саме таку систему роботи використовує команда Status Finance.

Реальний кредит від приватної особи під заставу нерухомості в «Status Finance»

Кредит під заставу нерухомості від приватної особи в «Status Finance» – це реальна можливість отримати велику суму в борг під 18% річних без фіктивних договорів, прихованих платежів, колекторів та інших проблем, з якими може зіткнутися позичальник в Україні.

«Status Finance» – це велика команда фінансових експертів, юристів, економістів та фахівців багатьох інших профілів. Базис нашої компанії – це сотні приватних інвесторів, зацікавлених у взаємовигідній співпраці.

У «Status Finance» можна взяти кредит від приватного інвестора під заставу нерухомого або рухомого майна:

 • квартира;
 • будинок;
 • нежитлове приміщення;
 • земельна ділянка;
 • автомобіль.

Наша компанія працює у Києві, Київській області, а також у містах: Полтаві, Ужгороді, Івано-Франківську, Вінниці, Харкові, Дніпрі, Одесі, Тернополі, Житомирі, Рівному та Хмельницькому.

Чи вигідно брати приватну позику під заставу нерухомості?

Позика від приватної особи під заставу нерухомості чи авто не просто так користується великою популярністю у всьому світі. Якщо проаналізувати сферу кредитування у найрозвиненіших країнах (наприклад, США, Німеччина, Франція, Японія), Ви побачите, що величезна кількість людей повністю упорядковує свій побут і розвиває бізнес за допомогою заставних кредитів у приватних компаніях.

Чому вигідно брати заставну позику у приватного інвестора в «Status Finance»?

 • Ставка за кредитом фіксована на весь період співпраці;
 • Без зайвої бюрократії та перевірки кредитної історії;
 • Гроші можна використовувати для будь-яких цілей;
 • Заставною нерухомістю чи авто можна користуватися протягом усього терміну кредитування;
 • Дострокове погашення кредиту без штрафів та комісій;
 • За необхідності можна відстрочити платіж за кредитом на 90 днів;
 • Позику від приватної особи можна отримати у будь-якій валюті.
Подати заявку

Приватна позика під заставу нерухомості від «Status Finance»

Що таке позика від приватної особи під заставу нерухомості у «Status Finance»?

Це проста система співпраці, якою вже скористалися понад 2000 позичальників по всій Україні. Угода з нами проходить швидко і складається лише з кількох простих кроків.

Послуга оцінки від «Status Finance» надається безкоштовно. Щоб взяти кредит у приватної особи, потрібен лише паспорт, індивідуальний податковий номер та правовстановлюючі документи на заставну нерухомість.

Перед тим, як взяти позику у приватної особи від «Status Finance», Ви можете розрахувати щомісячний платіж та розмір загальної переплати за допомогою кредитного калькулятора прямо у нас на сайті.

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

_

Приватна позика під заставу квартири

У «Status Finance» щодня оформлюються реальні позики від приватних осіб під заставу квартир. За статистикою, саме квартира є найчастішим видом заставної нерухомості. Якщо Ви власник квартири у Києві чи іншому великому місті України, Ви можете взяти до 20 000 000 грн. у борг і використовувати кошти на будь-які цілі.

Приватна позика під заставу квартири в «Status Finance» це:

 • Фіксована відсоткова ставка – 1,5% на місяць або 18% на рік;
 • Можливість отримати до 80% від ринкової вартості квартири готівкою;
 • Тривалий період кредитування – до 84 місяців;
 • Оформлення від «А» до «Я» за 1 робочий день.

Щоб взяти гроші під заставу майна у приватної особи достатньо залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати менеджеру за вказаним телефоном. Взяти кредит у приватної особи можна навіть під заставу проблемної нерухомості (з арештами, боргами, обтяженнями), з будь-яким із цих питань Вам допоможе впоратися спеціаліст «Status Finance» в найкоротші терміни.

Приватна позика під заставу будинку

Домоволодіння у столиці та обласних містах України також дуже ліквідні, до того ж це чудовий варіант, щоб взяти кредит у приватного інвестора. У «Status Finance» ми видаємо приватну позику під заставу будинку терміном до 7 років та відсотковою ставкою лише 1,5% на місяць.

Оформляючи позику у приватної особи в «Status Finance», Ви можете бути впевнені, що оцінка нерухомості, підготовка документів та інші процеси пройдуть швидко і прозоро.

Бажаєте дізнатися, чи дадуть Вам приватну позику на тривалий термін під заставу Вашої оселі? Напишіть менеджеру «Status Finance» в онлайн-чат або зв’яжіться з нами будь-яким іншим зручним для вас способом.

Як взяти кредит із поганою кредитною історією у приватної особи?

Взяти кредит із поганою кредитною історією у приватної особи набагато простіше, ніж у банку. Усі банки в Україні обов’язково перевіряють історію та рейтинг позичальника, використовуючи послуги кредитних бюро. За наявності прострочок чи інших недоліків у кредитній історії, банк кредит не схвалить.

У «Status Finance» ми не враховуємо дані кредитної історії, а покладаємося лише на актуальні дані позичальника, який гарантує свою платоспроможність за допомогою застави.

Бажаєте взяти гроші у приватної особи під адекватний відсоток та на тривалий період? Приватний кредитор «Status Finance» надасть матеріальну підтримку в будь-якому обсязі в найкоротші терміни. Отримати безкоштовну консультацію нашого фахівця можна в телеграмі або по телефону.

Подати заявку

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи реально взяти позику у приватної особи без прихованих нюансів?

Так, в Україні можна оформити реальний кредит від приватної особи без прихованих платежів та підводного каміння, але потрібно відповідально підійти до вибору кредитора. У «Status Finance» Ви можете взяти гроші від приватної особи під заставу нерухомості, і бути на 100% впевненими в чесності та прозорості угоди.

Під який відсоток дають гроші приватні особи?

Відсоткова ставка залежить від компанії, до якої Ви вирішите звернутись. Краще вибирати кредитора з фіксованою ставкою, щоб не переплачувати величезні суми. У «Status Finance» можна отримати приватний кредит під 1,5% на місяць на будь-які цілі.

Чи варто брати позику у приватної особи під розписку?

Брати гроші під розписку у приватної особи – це не найнадійніший варіант угоди. Процедура оформлення не така проста, як здається, а на практиці такі кредитори часто використовують напівлегальні схеми заробітку на своїх клієнтах.

Хто може отримати приватну позику під заставу майна у «Status Finance»?

Оформити приватну позику в «Status Finance» може будь-яка людина віком від 18-ти років, яка надала в заставу нерухомість або транспортний засіб. Щоб дізнатися про можливість отримання позики, відвідайте наш офіс або зв’яжіться з менеджером онлайн.

Чи потрібний поручитель, щоб взяти позику в приватній компанії «Status Finance»?

Щоб взяти приватний кредит у «Status Finance» не потрібен ні поручитель, ні офіційне працевлаштування, ні довідка про доходи. Ми також видаємо приватну позику з поганою кредитною історією та відкритими простроченнями.