МФО з відкритими простроченнями
« Корисне / МФО з відкритими простроченнями

МФО з відкритими простроченнями

Відкриті прострочення – одна з головних причин відмови у кредитуванні у банках України. Але з МФО ситуація дещо інакша. Взяти кредит з простроченнями в МФО набагато простіше, не потрібні ніякі документи, поручитель, а договір оформляється всього за кілька хвилин.

Високий рівень лояльності до клієнтів і притягує тисячі позичальників укласти угоду з мікрокредитором. Незважаючи на те, що практично всі підводні камені такої співпраці давно відомі, люди продовжують звертатися до МФО, через що їхнє матеріальне становище тільки погіршується.

Розглянемо кілька основних питань, які хвилюють сучасного позичальника:

 1. Що потрібно, щоб отримати кредит в МФО?
 2. Які МФО видають кредит із простроченнями?
 3. Чи є нові МФО без перевірки кредитної історії?
 4. Чим небезпечні МФО, що дають кредити без відмови?

МФО без відмови чи кредитування 21 століття

Приблизно 10-12 років тому МФО в Україні почали активно розвиватися, спочатку це були компанії, які працюють за принципом банку, тільки розмір позик не перевищував кількох тисяч гривень. Потім МФО вийшли в онлайн, щоб спростити клієнтам систему оформлення, але все ж таки не могли отримати бажаної кількості позичальників. Тоді мікрокредитори стали позичати всім, навіть відверто неплатоспроможним клієнтам.

Щоб усунути наслідки фінансових втрат, МФО підняли ставки за кредитами до космічних масштабів, і як наслідок – навіть 1 виплачений кредит перекривав 10 незакритих. Така система працює і зараз, більше того, регулярно з’являються нові МФО, та пропонують свої «унікальні» послуги.

Чи можна взяти кредит із простроченнями в МФО?

Взяти кредит в МФО із простроченнями зараз не проблема. Практично всі ці компанії готові співпрацювати з кожним, хто подасть заявку на позику. На жаль, результатом цих угод є посилення і так важкого фінансового становища позичальника.

Напевно, хтось із Ваших знайомих вже звертався до МФО із поганою кредитною історією. Радимо звернутися до них, щоб отримати правдивий відгук про роботу мікрокредитної організації, адже відгуки на сайтах МФО часто написані фахівцями тієї ж компанії.

Нові МФО без перевірки кредитної історії

Багато позичальників впевнені, що, звертаючись до нової МФО з відкритими простроченнями в інших фінустановах, компанія не володітиме інформацією про їхні борги. Це поширена помилка, адже всі кредитори мають прямий доступ до даних УБКІ та інших бюро кредитних історій. Запам’ятайте, будь-яка МФО завжди перевіряє історію та рейтинг клієнта перед оформленням позики, спроби приховувати інформацію – не мають сенсу.

Позика з простроченнями в МФО – чи є підводне каміння?

Розглянемо основні підводні камені при кредитуванні в МФО із простроченнями:

 • Невеликий термін співробітництва (до 30 днів);
 • Дуже висока відсоткова ставка – у середньому по Україні 1,99% на день;
 • Швидко наростаюча пеня за прострочення виплат за кредитом;
 • Штраф за дострокове погашення кредиту;
 • МФО одразу залучають колекторів.

Кредит для закриття мікропозик та кредитів у банках від «Status Finance»

Відразу кілька кредитів в різних МФО – поширена проблема. Через те, що позичальник спочатку погоджується на невигідні умови мікрокредитора, йому доводиться шукати МФО, що дають позики з простроченнями, і це замкнене коло, яке розірвати досить важко.

«Status Finance» пропонує ефективне вирішення цієї проблеми – перекредитування позик в МФО із простроченнями під заставу нерухомості чи автомобіля.

У нашій компанії Ви можете оформити кредит під заставу майна із фіксованою ставкою 1,5% на тривалий термін. Сума позики залежить від вартості майна, в «Status Finance» ми видаємо до 80% від ринкової ціни заставного об’єкту.

Кредит у компанії «Status Finance» можна взяти під заставу нерухомості (квартира, будинок, земельна ділянка, нежитлове приміщення) у Києві, Київській області та багатьох інших містах, а також під заставу транспортних засобів будь-якого регіону реєстрації.

Оформлення кредиту в «Status Finance» максимально просте і швидке, необхідні тільки:

 • Паспорт;
 • ІПН;
 • Правовстановлюючі документи на об’єкт застави.

Подайте заявку на кредит сьогодні і вже за кілька годин отримайте необхідну суму позики готівкою!

Подати заявку

Порівняння умов кредитування в МФО та в «Status Finance»

Кредит під заставу в «Status Finance»Кредит з простроченнями в МФО
Більша сума кредиту – від 20 000 до 20 000 000 грнРозмір позики не перевищує 10 000 – 20 000 грн
Фіксована ставка – 1,5% на місяць (18% річних)Плаваюча ставка – 40-60% на місяць (600%-700% річних)
Доступний з поганою кредитною історієюДоступний з поганою кредитною історією
Доступний з відкритими простроченнямиДоступний з відкритими простроченнями
Не потрібна довідка про доходиНе потрібна довідка про доходи
Можна відстрочити платіж на 90 днівЗа прострочення накладається штраф вже із 1-5 дня

Терміново потрібен кредит для закриття позики в МФО чи кредиту в банку?

Зверніться до спеціаліста «Status Finance» прямо на сайті, за телефоном або приходьте на особисту зустріч в офіс, що знаходиться за адресою: м. Київ, вулиця Михайла Бойчука, 4А (за попереднім записом).

Наша компанія видає кредити під заставу нерухомості та автомобілів по всій Україні (Київ, Київська область, Вінниця, Полтава, Одеса, Івано-Франківськ, Житомир, Хмельницький, Дніпро, Львів, Тернопіль, Рівне, Харків, Ужгород та інші регіони).

Звертайтеся!

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Які нові мікрофінансові організації терміново дають кредит на картку із простроченнями?

9 із 10 сучасних МФО схвалюють позику навіть за наявності відкритих прострочок за кредитом у банку або в інших МФО. Навіть нещодавно відкриті МФО мають доступ до даних кредитної історії будь-якого потенційного клієнта.

Чи працюють МФО без дзвінків клієнту?

Так, сьогодні можна отримати гроші на карту із простроченнями онлайн на сайтах МФО. Для узгодження угоди потрібно лише фото паспорта та ІПН, рідше – електронний підпис позичальника.

Які підводні камені супроводжують позику з простроченнями в МФО?

МФО, які дають кредити з відкритими простроченнями онлайн, використовують плаваючу відсоткову ставку. Перші 1-2 дні ставка становить 0,01% і навіть 0%, потім від 1,5% до 2% на день. На місяць ставка в середньому сягає 60%, за рік понад 700%.

Чим загрожує прострочення кредиту в МФО?

Несвоєчасне погашення боргу МФО загрожує штрафом, встановленим у договорі, зазвичай це певний відсоток від суми кредиту. Пеня росте щодня і може збільшуватися у геометричній прогресії.

Чи можна отримати кредит на закриття мікропозик у «Status Finance»?

Так, у «Status Finance» можна отримати рефінансування МФО з простроченнями. Це вигідна угода, адже Ви можете закрити всі свої борги та дорогі кредити за один день, а потім співпрацювати з нами на вигідніших умовах.