Кредит для бізнесу
« Корисне / Кредит для бізнесу

Кредит для бізнесу

Успіх бізнесу залежить від багатьох факторів: якість бізнес-плану, знання та креативність підприємця, сфера діяльності, економічна ситуація в країні, форс-мажорні обставини та багато іншого. Все це дуже важливо, але будь-який бізнес – це насамперед вкладення та стартовий капітал, який у 9 з 10 випадків у підприємця-початківця просто відсутній, через що багато вельми перспективних ідей руйнуються через побоювання потенційного бізнесмена «провалитися». Певною мірою це пов’язано з невигідними кредитами для малого бізнесу в Україні.

Рішення знайти можна, якщо добре проаналізувати кредитні пропозиції фінустанов та раціонально інвестувати отримані кошти. Кредити для бізнесу сьогодні видають як банківські, так і небанківські фінансові організації, такі як «Status Finance».

Ми розглянемо основні варіанти кредитування малого бізнесу в Україні та розповімо, чому позика для юридичних осіб під заставу нерухомості в «Status Finance» – найвигідніше рішення для підприємця-початківця.

Подати заявку

Кредитування малого бізнесу – актуальні проблеми

Кредити малому та середньому бізнесу в Україні сьогодні видають переважно банки. Які основні проблеми чекають підприємця-початківця, який бажає взяти кредит для бізнесу?

 1. Завищені вимоги до позичальника – високий та регулярний дохід, офіційне працевлаштування, хороша кредитна історія, відповідний вік;
 2. Бюрократична тяганина – кредит юр. особам видається на підставі дуже великої кількості документів;
 3. Великий розрив між номінальною та реальною процентною ставкою – коли банк пропонує взяти кредит на бізнес під 11-12% річних, враховуйте, що страховка, комісії, витрати на оформлення та інші витрати формують реальну процентну ставку у 1,5-2 рази вищу;
 4. Цільове використання коштів – кредит бізнесу майже завжди видається під чіткий бізнес-план, наприклад, найбільше заохочується агробізнес, екоенергетика тощо.

Де брати кредит на бізнес?

Отже, Вам потрібний кредит для бізнесу, з чого почати? Звісно, ​​з вибору кредитора. В першу чергу визначтеся, Ви хочете співпрацювати з банком чи приватною фінансовою компанією?

У першому випадку, найпопулярніший кредит на бізнес в Україні – це «5-7-9» (Програма президента, запроваджена 1 лютого 2020 року).

Серйозну конкуренцію на сьогоднішній день складають кредити для бізнесу під заставу нерухомості в комерційних фінансових організаціях, наприклад, «Status Finance».

Кредит підприємцям «5-7-9»

Кредит для відкриття бізнесу «5-7-9» сьогодні викликає багато сумнівів, в основному пов’язаних з регламентом оформлення та вимогами до позичальника.

Спочатку кредит для малого бізнесу «5-7-9» був спрямований на розвиток підприємництва в Україні, але через кілька місяців статистика показала зовсім інші цифри – від 40% до 50% позичальників отримують відмову в кредитуванні, а 15-20% у результаті не одержують обіцяний розмір компенсацій.

Кредит юридичній особі «5-7-9» плюси та мінуси

Кредит малому бізнесу «5-7-9» плюси:

 1. Можливість відкрити бізнес повністю з нуля;
 2. Потенційно низька ставка;
 3. Можливість компенсації відсотків із держбюджету;
 4. Позитивний вплив на економіку країни.

Кредит для юридичної особи «5-7-9» мінуси:

 1. Велика кількість охочих (дефіцит бюджету);
 2. Бізнес-план має відповідати регламенту банків;
 3. Необхідність регулярно збільшувати штат (поквартально);
 4. Дуже багато документів для оформлення;
 5. Ухвалюються лише цільові кредити під певну сферу (агробізнес, вкладення у відновлювану енергетику);
 6. Рух кредитних коштів зумовлено наперед.

Кредит для бізнесу під заставу нерухомості від «Status Finance»

Фінансова компанія «Status Finance» видає кредити на розвиток малого бізнесу з нуля під заставу різних видів нерухомості (квартира, будинок, нежитлове приміщення, земельна ділянка). Ми працюємо в цьому секторі вже багато років і змогли адаптувати систему кредитування під потреби наших клієнтів.

Сьогодні ми пропонуємо взяти кредит на відкриття малого бізнесу під заставу нерухомості на таких умовах:

 • Сума до 20 000 000 гривень;
 • Наповнення – до 80% від ринкової вартості нерухомості;
 • Максимальний термін – до 7 років;
 • Ставка – від 1,5% на місяць (18% річних).

Кредит малому бізнесу в «Status Finance» отримати дуже просто, співробітники компанії виконають всю бюрократичну роботу за Вас, ми також не обтяжуватимемо Вас додатковими витратами на юристів та оцінювачів, а для оформлення знадобиться тільки паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на об’єкт застави.

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

Чому вигідно брати кредит на відкриття бізнесу у Status Finance?

Кредит для юридичних осіб у «Status Finance» – найвигідніший варіант кредитування у 2021 році, чому?

 • Можливість отримати до 20 000 000 грн готівкою без вказання мети кредиту;
 • Мінімальний перелік документів при оформленні;
 • Майже миттєвий розгляд заявки – протягом 7 хвилин;
 • Схвалюємо 99% заявок на кредит;
 • Чесна та безкоштовна оцінка застави за кілька годин;
 • Фіксована ставка протягом усього періоду кредитування;
 • Немає прихованих видатків, комісій та штрафів за дострокове погашення.

Потрібен кредит на розвиток бізнесу з нуля? Зателефонуйте нам за вказаним телефоном, і отримайте потрібну суму цього ж дня в будь-якій валюті! Особисті консультації наші фахівці проводять в офісі «Status Finance» у Києві за попереднім записом.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

_

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи варто брати кредит підприємцям “5-7-9”?

Кредит для бізнесу «5-7-9» отримати досить складно, за статистикою, близько 45% заявок відхиляються через недотримання регламенту програми. Компенсації з бюджету далеко не завжди відповідають заявленим обсягам.

Хочу взяти кредит на відкриття бізнесу, яку суму я можу отримати у «Status Finance»?

В «Status Finance» Ви можете взяти кредит під бізнес на суму від 20 000 до 20 000 000 грн. Розмір кредиту для малого бізнесу у нашій компанії залежить від ринкової вартості заставної нерухомості.

У яких сферах «Status Finance» здійснює кредитування бізнесу?

Кредит на бізнес у «Status Finance» видається на будь-які цілі. Ми не прив’язуємо кредитні кошти до конкретної сфери діяльності клієнта та не відстежуємо фінансові операції надалі.

Як швидко я можу оформити кредит на старт бізнесу від «Status Finance» в Києві?

Кредит на розвиток бізнесу можна оформити лише за 1 день. Розгляд заявки, оцінка застави та оформлення документів здійснюється фахівцями «Status Finance» у максимально стислі терміни.

Чи стягуватимуться додаткові комісії у разі прострочення позики у «Status Finance»?

Кредит на малий бізнес у «Status Finance» не передбачає штрафів за прострочення. У разі потреби Ви можете оформити відстрочку з виплати до 90 днів.