Перекредитування
« Корисне / Перекредитування

Перекредитування

Багато людей сьогодні зустрічаються з проблемою плаваючих відсоткових ставок, штрафів та комісій у договорах з банком чи МФО, що у результаті призводить до серйозних матеріальних труднощів.

Перекредитування (рефінансування, перекредитація) – один із небагатьох методів, що дозволяють впоратися із заборгованістю за кредитом або ж перейти до більш лояльних умов співробітництва. Фінансова компанія «Status Finance» пропонує вигідне перекредитування під заставу нерухомості або автомобіля в Києві, Київській області та інших великих регіонах.

У нас ви можете отримати кредит на перекредитацію до 20 000 000 гривень під 1,5% на місяць лише за один день.

Кредит на перекредитування – реалії кредитної системи в Україні

Здавалося б, питання вирішується просто – взяв кредит в іншому банку, закрив поточний кредит, і платиш адекватний відсоток, при цьому кредитна історія не псується, а кредитний рейтинг не знижується.

Але річ у тому, що програма перекредитування доступна далеко не кожному позичальнику, більше того, коли банк схвалює рефінансування, умови нового договору ніяк не вирішують проблему, а швидше – створюють нову.

Перекредитування можна оформити 4 способами:

 1. Перекредитація в тому ж банку (реструктуризація позики) – доступна для клієнтів, які не мають проблем із кредитною історією, у яких є високий стабільний дохід і повний порядок з усіма документами.
 2. Перекредитування у банку-конкуренті – найрідкісніший варіант. Отримати гроші в борг на закриття позики в іншому банку вкрай важко, більшість установ сьогодні не схвалюють такі заявки.
 3. Рефінансування кредиту в МФО – актуальне лише для погашення невеликого боргу в іншого мікрокредитора. Угода супроводжується дуже високою плаваючою відсотковою ставкою.
 4. Перекредитування під заставу нерухомості у приватній компанії – варіант доступний та найвигідніший. Тут фіксована низька ставка, тривалий термін погашення та є можливість отримати дуже велику суму у борг. Однією з таких компаній і є «Status Finance».

Перекредитування з простроченнями – основна проблема позичальника в Україні

Одна справа, коли людина звертається за послугою рефінансування без наявності прострочень, коли ситуацію було проаналізовано заздалегідь. Але здебільшого все зовсім навпаки. Люди намагаються взяти гроші на перекредитацію в банках, вже маючи серйозні заборгованості за кредитами і, звичайно, одержують відмову.

Єдине правильне рішення у цій ситуації – перекредитування під заставу майна (наприклад, нерухомості чи транспортного засобу) у приватній фінустанові.

Компанія «Status Finance» готова надати допомогу в перекредитуванні навіть за наявності прострочень за одним або декількома кредитами.

Перекредитування без відмови в «Status Finance»

«Status Finance» займається заставним кредитуванням понад 11 років. Весь цей час ми впевнено тримаємо лідируючу позицію щодо кількості клієнтів у Києві, Київській області та багатьох інших українських містах.

Одним із головних напрямів діяльності «Status Finance» є перекредитування під заставу майна (нерухомості або авто). Система працює дуже просто і дозволяє позичальнику без особливих зусиль вирішити навіть найскладніше фінансове питання.

За статистикою, ми схвалюємо 99% заявок, тому нашу пропозицію можна сміливо назвати «перекредитування без відмови». На сьогоднішній день «Status Finance» співпрацює як з фізичними, так і з юридичними особами, які опинилися у скрутному становищі.

Перекредитування під заставу нерухомості

Перекредитування кредиту від «Status Finance» працює так:

 1. Клієнт залишає заявку на сайті або зв’язується зі спеціалістом компанії по телефону, надає паспорт, ІПН та правовстановлюючі документи на об’єкт застави.
 2. Команда фахівців «Status Finance» проводить швидку та чесну оцінку нерухомості, готує всі необхідні документи та договори.
 3. Договори узгоджуються з нотаріусом, після чого вам залишається лише поставити свій підпис і того ж дня отримати гроші на закриття усіх ваших боргів.
 4. Далі ви продовжуєте співпрацювати з нашою компанією та легко повертаєте весь кредит у встановлений договором період.
Подати заявку

Умови «Status Finance»:

 • Доступні регіони: Київ, Київська область, Одеса, Тернопіль, Полтава, Івано-Франківськ, Ужгород, Дніпро, Житомир, Хмельницький, Вінниця, Рівне, Харків, Львів.
 • Схвалення позики за 7 хвилин.
 • Розмір кредиту – від 20 000 до 20 000 000 гривень (до 80% від вартості застави).
 • Термін кредитування – від 2 до 84 місяців.
 • Фіксована ставка за кредитом – 1,5% на місяць.
 • Не потрібна довідка про доходи.
 • Можливе перекредитування з простроченнями.

Заставною нерухомістю може бути квартира, приватний будинок, нежитлове приміщення або земельна ділянка. Сьогодні вам не потрібно шукати банк, який зможе перекредитувати ваші заборгованості, не потрібно збирати документи, кілька днів чекати на відповідь і витрачати час. Ми вирішуємо питання перекредитації лише за один день!

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

_

Перекредитування без довідки про доходи

Якщо ви офіційно не працюєте та не можете надати довідку про доходи, можете бути впевнені на 100%, що будь-який банк відмовить вам у видачі коштів на погашення іншого кредиту. За наявності недостатнього рівня офіційної зарплати або трудового стажу менше 12 місяців на поточному робочому місці, ситуація буде аналогічною.

В «Status Finance» послуга перекредитації доступна всім, незалежно від офіційності доходу та його розміру. При оформленні документів ми не вимагаємо довідки про доходи та інші бюрократичні документи. Єдина умова – наявність заставного об’єкту.

Перекредитування з поганою кредитною історією

Закриті чи поточні прострочення, велика кількість кредитів у минулому, заявки на реструктуризацію та рефінансування у минулому – все це негативно відображається на кредитній історії. Інформація про це зберігається в бюро кредитних історій, наприклад, УБКІ (сервіс Приват Банку), і будь-яка банківська установа і навіть деякі роботодавці можуть отримати доступ до ваших даних.

Не важко здогадатися, що з поганою кредитною історією банки не схвалюватимуть рефінансування заборгованості. У свою чергу «Status Finance» не перевіряє кредитну історію та рейтинг позичальника, навіть за наявності серйозних проблем у минулому, ми готові видати позику на перекредитацію під заставу нерухомості або авто.

Переваги рефінансування від «Status Finance»

Команда «Status Finance» вважає, що сучасне кредитування не повинно орієнтуватися на суху статистику в кредитній історії, рівень офіційної заробітної плати та інші параметри, що заважають багатьом громадянам України отримати доступ до кредитних коштів.

Понад 2000 клієнтів уже обрали нашу компанію, тому що «Status Finance» – це:

 • Чесні та прозорі договори без підводних каменів.
 • Перекредитування без довідки про доходи.
 • Гнучкий графік погашення позики.
 • Перекредитування з поточними простроченнями та поганою кредитною історією.
 • Відсутність витрат на страховку життя та застави.
 • Безкоштовні послуги оформлення та оцінки нерухомості.
 • Юридична підтримка 24/7.

Шукаєте банки для перекредитування, але постійно отримуєте відмову чи відверто «грабіжницький» договір? Отримайте унікальну пропозицію від «Status Finance» прямо зараз, і вже завтра ви забудете про головний біль через проблеми з погашенням кредиту.

Залишайте заявку у нас на сайті та менеджер «Status Finance» зв’яжеться з вами найближчим часом!

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи є сенс брати кредит для перекредитування?

Так. Перекредитація – один із найкращих способів позбутися непідходящого кредиту, прострочок та наростаючої пені, а потім співпрацювати з новою фінустановою на більш вигідних умовах.

У якому банку можна перекредитуватися на вигідних умовах?

Перекредитуватися в іншому банку сьогодні дуже важко. У тих випадках, коли банк схвалює заявку клієнта, умови найчастіше або такі ж, або значно гірші за початкові, що позбавляє процедуру рефінансування будь-якого сенсу.

Де отримати перекредитування без відмови на картку онлайн?

Перекредитування онлайн доступне лише у МФО (мікрокредитори). Наразі таких компаній десятки і у багатьох випадках вони схвалюють заявки на перекредитацію. Варто враховувати, що сума кредиту не перевищує 10-20 тис. грн., а відсоткова ставка складає 30% та більше на місяць.

Чи можливе перекредитування з поточними простроченнями у «Status Finance»?

Так, прострочення та інші проблеми з кредитною історією не впливають на рішення «Status Finance» щодо кредиту. У 99% випадків ми схвалюємо заявки клієнтів із простроченнями позик в банках або МФО.

Чи можна отримати гроші на перекредитування в іноземній валюті?

При перекредитуванні під заставу нерухомості або авто у «Status Finance» ви можете отримати всю суму кредиту в будь-якій зручній валюті. Деталі угоди уточнюйте у нашого менеджера.