Кредит під заставу квартири – вигідний спосіб отримати гроші
« Корисне / Кредит під заставу квартири – вигідний спосіб отримати гроші

Кредит під заставу квартири – вигідний спосіб отримати гроші

Споживчі кредити на будь-які потреби: особисті витрати, придбання житла, виплата боргів, лікування, навчання, розвиток бізнесу досі не втрачають своєї актуальності. Мало того, за даними досліджень у галузі фінансів, все більше людей беруть гроші у борг у фінансових організацій, відчуваючи впевненість у виплаті позики, довіряючи як банкам, так і приватним кредиторам.

Найбільш вигідним способом швидко отримати велику суму грошей, не вказуючи причини, із мінімальним пакетом документів – це кредит під заставу нерухомості від приватної фінансової компанії. Відповідно до умов такого кредитування, між позичальником та кредитором укладається договір, де прописані сума позики, терміни виплати, фіксована ставка та інші умови. Позичальник повинен виплатити кошти у встановлені терміни, а як гарантія платоспроможності та повернення кредитних коштів виступає належне йому майно.

Хорошим плюсом у такому разі є те, що є можливість продовжувати термін виплати зі збереженою процентною ставкою. Також, у разі виникнення форс-мажорних обставин, можна відкласти виплату позики на термін до 90 днів без нарахування штрафів і пені.

Основна вигода кредиту під заставу нерухомого майна

Наявність у власності нерухомого майна дає хороші стартові можливості для початку та розвитку бізнесу, а також дозволяє отримати у борг великі суми під різноманітні споживчі цілі. Це може бути, наприклад, придбання нового житла. У цьому випадку відпадає потреба у банківському іпотечному кредитуванні, яке дається на менш вигідних умовах, ніж кредит під заставу квартири Київ або в будь-якому іншому місті, де нерухомість має велику вартість.

Які види нерухомості можуть виступати як заставний об’єкт при приватному кредитуванні:

 • Квартири, що перебувають у приватній власності на основі договору купівлі-продажу, приватизації, передачі у спадок, дарчій;
 • Приватний будинок, який перебуває у власності одного власника (за наявності співвласників, необхідно отримати їхню згоду або присутність на угоді);
 • Комерційна нерухомість: офіси, торговельні майданчики, складські приміщення;
 • Земельні ділянки (з цільовим призначенням для будівництва).

Серед усіх перерахованих категорій заставної нерухомості найбільш популярним є кредит під заставу квартири.

Кредитування під заставу нерухомості – найпоширеніший і найнадійніший спосіб швидко отримати велику грошову суму. При цьому клієнт може вільно користуватися квартирою: проживати в ній, здавати в оренду або робити в ній ремонт. Тобто виконувати будь-які дії, крім продажу та передачі у власність іншим особам.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

_

Де вигідніше взяти кредит під заставу квартири в Києві?

На сучасному ринку фінансових послуг існує кілька основних джерел, де можна взяти велику суму грошей у кредит під заставу квартири:

 1. Банківські установи: державний чи приватний банк;
 2. Приватний кредитор від імені фінансової компанії.

Найбільш вигідні умови сьогодні надають приватні кредитори. Порівняно з банком, кредитування приватною фінансовою компанією має такі переваги:

 • мінімум документів: якщо йдеться про позику під заставу майна, необхідні лише паспорт, ідентифікаційний код власника та документи, що встановлюють право власності на об’єкт застави;
 • швидкий розгляд заявки: позичальник отримує відповідь протягом 10 хвилин після подання заявки;
 • низькі та фіксовані процентні ставки;
 • великі суми, за високої оцінки майна;
 • відсутність штрафних санкцій за дострокове погашення кредиту.

Кредит під заставу у квартири Київ дає змогу отримати досить велику суму на руки, оскільки нерухомість у столиці має велику ціну, а максимальна сума кредитування розраховується із оціночної вартості об’єкту застави.

Подати заявку

Яку суму можна отримати в кредит?

Все залежить від умов кредитора. Наприклад, компанія Status Finance видає кошти в розмірі до 80% від оціночної вартості квартири. Крім того, у цій компанії найнижчі відсоткові ставки – 1,5% на місяць, а термін кредитування може встановлюватись на тривалий період – до 7 років.

Отримати детальну інформацію про заставне кредитування від Status Finance можна на сайті компанії або за телефоном +38 (067) 182 1111.

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит