Кредит без довідки про доходи
« Корисне / Кредит без довідки про доходи

Кредит без довідки про доходи

В Україні позичальник зустрічається із цілою низкою серйозних проблем при спробі отримати кредит без довідки про доходи. По-перше, усі банки суворо вимагають наявність офіційного працевлаштування та довідки про доходи від клієнта. По-друге, процес оформлення має на увазі збір десятків документів, більшість з яких ніяк не відображає платоспроможність позичальника. По-третє, класична бюрократія затягує всю процедуру на кілька днів, і навіть тижнів.

Команда «Status Finance» активно розвиває новий напрям кредитної сфери, ми хочемо, щоб гроші в борг міг отримати кожен, незалежно від поточного фінансового та соціального стану. Вже сьогодні ми видаємо кредит без поручителів і довідок про доходи під заставу нерухомості або автомобіля.

Наші умови максимально прозорі та вигідні, підтвердженням тому є тисячі задоволених клієнтів, які щорічно звертаються в «Status Finance» за фінансовою підтримкою.

Чи реально взяти кредит в банку без довідки про доходи?

На жаль, банківська система в Україні (і в більшості країн також) влаштована так, що взяти кредит без довідки про доходи – завдання в цілому нездійсненне. Регламент банку не дозволяє кредитувати клієнтів без офіційного працевлаштування, з поганою історією або низьким кредитним рейтингом.

У всіх популярних банках (Приватбанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Альфа-Банк, Укргазбанк та інших), крім перерахованих вище вимог, необхідно ще й відкриття банківського рахунку, збір великого пакету документів, а також оплата страхування, юридичних послуг та інші витрати.

Отже, кредит у банку без довідки про доходи взяти не можна, що ж робити тим, хто тимчасово не працює?

Де взяти кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування в Україні?

Кредит без довідки про доходи в Україні можна взяти в 2 видах фінансових організацій:

 • Мікрофінансові компанії (швидкі позики) – актуальний варіант для тих, кому потрібен кредит без довідок та поручителів на суму 10 000 – 30 000 грн. Дані організації працюють швидко і вимагають мінімум документів. У подібних «швидких позиках» можна взяти кредит онлайн без довідки про доходи на карту або отримати гроші готівкою у пунктах видачі (в Києві, наприклад, такі «на кожному кроці»). Серед недоліків виділимо надмірно маленький розмір позики, а також плаваючу процентну ставку (реальна ставка може становити 30% і більше на місяць!).
 • Компанії, що кредитують під заставу нерухомості – значно вигідніший вид співпраці. В даному випадку позичальникові пропонується кредит готівкою без довідки про доходи на великий термін з мінімальним відсотком. Такі умови доступні саме завдяки наявності заставного об’єкту (квартири, будинку, земельної ділянки, нежитлового приміщення), що є 100% показником платоспроможності клієнта. Однією з таких компаній є «Status Finance».

Кредит готівкою без довідки про доходи в компанії «Status Finance»

Вам потрібен швидкий кредит готівкою без довідки про доходи? Компанія «Status Finance» готова надати термінову фінансову підтримку в максимально короткі терміни і з мінімумом бюрократії!

Ми видаємо кредит без довідок готівкою з максимально лояльною процентною ставкою. Для порівняння, аналогічні пропозиції в банках супроводжуються підвищеною ставкою (за рахунок витрат на «переведення в готівку» коштів).

Оформити кредит готівкою без довідок і поручителів під заставу нерухомості можна по всій території України. Філії «Status Finance» працюють в більшості великих міст: Київ, Київська область, Харків, Полтава, Львів, Тернопіль, Рівне, Одеса, Житомир, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця та Дніпро.

Дізнатися про можливості кредитування в вашому населеному пункті можна у фахівця «Status Finance» в онлайн чаті на сайті або в телефонному режимі.

Подати заявку

Кредит під заставу нерухомості без довідок про доходи

Кредит без довідок про доходи під заставу майна – основний напрямок, в якому сьогодні працює велика команда «Status Finance». Заставне кредитування – це кредитування 21 століття, даний вид позик оформлюється в 9 з 10 випадків у більшості розвинених країнах світу.

Застава є найкращою гарантією порядності клієнта для будь-якої фінустанови, завдяки чому умови по таким кредитам значно вигідніші. Незважаючи на це, банки в Україні лише в незначній мірі знижують ставки за наявності застави, а в більшості випадків, компенсують це іншими витратами, наприклад, розширеною страховкою або рядом комісій.

В «Status Finance» Ви можете отримати довгостроковий кредит без довідки про доходи під заставу усіх видів нерухомості:

 • квартира;
 • будинок;
 • земельна ділянка;
 • комерційні приміщення.

Кредит без довідки про доходи від «Status Finance» оформлюється повністю офіційно, за участю нотаріуса та інших юристів. Гроші в борг видаються готівкою в будь-якій зручній валюті.

Чому кредит без довідок вигідно оформляти в «Status Finance»?

 • Кредит готівкою без довідки про доходи оформлюється за 1 день;
 • Офіційні договори;
 • Фіксована ставка по кредиту;
 • Зручний графік погашення кредиту;
 • Є можливість відстрочки платежу на 90 днів;
 • Відсутні штрафи та комісії;
 • Можливість взяти кредит без довідки про доходи під проблемну нерухомість;
 • Юридична підтримка позичальника;
 • Постійні акції та бонуси для нових та постійних клієнтів компанії.

Кредит під заставу квартири без довідки про доходи

Кредит під заставу нерухомості без довідки про доходи в «Status Finance» – найкраща пропозиція для позичальників на сьогоднішній день. Згідно з нашою статистикою за останні 10 років, найпопулярнішим видом застави є квартира, так як вона є найбільш ліквідним видом нерухомості.

Умови кредитування під заставу квартири:

 • кредит під заставу квартири від 20 000 до 20 000 000 грн;
 • без довідки про доходи та поручителів;
 • відсоткова ставка – всього 18% річних;
 • розмір позики – до 80% від ринкової ціни заставної квартири;
 • термін кредиту – до 7 років;
 • приховані витрати – відсутні.

Подайте заявку на кредит сьогодні і вже через декілька годин отримайте необхідну суму позики готівкою!

Подати заявку

Кредит без довідки про доходи під заставу будинку

Кредит без поручителів і довідки про доходи під заставу будинку – другий за популярністю вид угоди в «Status Finance». Ми кредитуємо під заставу будинків, які знаходяться на території Києва, Київської області і більшості великих міст України. З повним переліком населених пунктів можна ознайомитися на головній сторінці сайту «Status Finance» або запитати у менеджера.

Кредит під заставу земельної ділянки без довідки про доходи

Земельні ділянки в Києві та області – ще один інструмент, за допомогою якого Ви можете отримати кредит готівкою без довідок і поручителів. Кожну пропозицію спеціалісти «Status Finance» розглядають в індивідуальному порядку.

Сьогодні ми гарантуємо фіксовану процентну ставку – 2% на місяць і лояльну систему оформлення кредиту.

Кредит під заставу авто без довідки про доходи

Хочете взяти кредит готівкою без довідки про доходи, але у Вас немає власної нерухомості? Ми пропонуємо альтернативний варіант, який доступний практично кожному – позику під заставу транспортного засобу.

Регіон реєстрації автомобіля не має значення, процентна ставка по кредиту – від 3,5% на місяць, сума позики – до 80% від ціни авто. Ви можете залишити автомобіль у своєму користуванні на весь період кредитування. Щоб взяти кредит готівкою без довідок і поручителів під заставу свого автомобіля, зверніться до нашого менеджера.

Щоб отримати кредит без довідки про доходи та офіційного працевлаштування в «Status Finance» виконайте кілька простих кроків і отримайте кредит готівкою вже у день звернення!

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

В якому банку краще взяти кредит готівкою без довідки про доходи?

Взяти кредит в банку без довідки про доходи в Україні неможливо. Абсолютно всі банки видають кредит при наявності офіційного працевлаштування з наданням довідки про доходи за останні 6-12 місяців.

Хочу оформити кредит без довідок, яку суму можна отримати в «Status Finance»?

У «Status Finance» можна отримати будь-яку необхідну суму кредиту (від 20 тис. до 20 млн. грн) без довідки про доходи. Розмір позики становить до 80% від ринкової вартості заставної нерухомості чи автомобіля.

Як швидко можна взяти кредит без довідок і поручителів в «Status Finance»?

Ми розглядаємо заявку протягом 7 хвилин, а гроші готівкою можна отримати вже у день звернення у нашого нотаріуса.

Чи можна взяти кредит під заставу нерухомості з поганою історією?

Так, в «Status Finance» Ви можете взяти кредит готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією або низьким кредитним рейтингом за даними УБКІ (або інших бюро). Ми не враховуємо ці показники.

На які цілі «Status Finance» видає позику без довідки про доходи?

«Status Finance» видає довгостроковий кредит без довідки про доходи на будь-які цілі. Ми не контролюємо Ваші фінансові операції з кредитними коштами.