Як повернути гроші, що позичив
« Корисне / Як повернути гроші, що позичив

Позичити гроші родичу чи знайомій людині – звичайна справа, майже кожна людина це робила хоча б раз у житті. Іноді трапляються неприємні ситуації, коли позичальник затягує з поверненням боргу або взагалі відмовляється чесно співпрацювати. По-перше, це серйозно псує відносини між людьми, по-друге одна зі сторін страждає фінансово. Відпускати ситуацію не варто, особливо якщо йдеться про велику суму грошей. Як повернути гроші, що позичив? Розберемо найпопулярніші способи.

Як повернути позичені гроші без розписки – корисні поради

Розписка сьогодні майже ніколи не оформляється, особливо, якщо гроші займають близьким людям. Окрім іншого, юридичну силу розписки легко поставити під сумнів, якщо позичальник залучить компетентного юриста. У кращому разі суд призначить слухання, яке триватиме місяцями/роками, і жодних гарантій Вашої перемоги немає. Додамо сюди матеріальні витрати на оформлення документів та послуги адвоката.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

Як повернути позичені гроші без розписки?

 1. Насамперед, правильно організуйте діалог із позичальником, поясніть, що відносини з ним дорогі для Вас, а грошова сума – важлива для Вашої родини, що Ви розраховували на ці кошти;
 2. Поговоріть із близькою людиною про конкретні терміни повернення грошей. Наполягайте на готовності чекати, але із конкретними гарантіями;
 3. Запропонуйте позичальнику таку собі подобу безвідсоткового кредиту – повернути гроші він може не відразу, а частинами. Погодьте умовний графік, поговоріть про форс-мажори.

Як повернути позичені гроші, якщо жоден з вищезгаданих методів не працює? Фінансова компанія Status Finance пропонує варіант оформлення заставного кредиту з низькою ставкою та можливістю отримати гроші лише за 24 години.

Як повернути позичені гроші та не зіпсувати стосунки?

Думаєте, як повернути гроші? Простий діалог із позичальником не дає результату? Запропонуйте близькій людині вигідний формат повернення коштів – кредит під заставу нерухомості.

Що пропонує Status Finance?

 • Позичальник оформляє позику під заставу нерухомості, щоб повернути гроші Вам. Всю суму він отримує готівкою у день заявки;
 • Розмір кредиту та строки погашення обговорюються індивідуально та залежать від ринкової ціни застави;
 • Заставою може бути квартира, будинок, нежитлове приміщення чи земельна ділянка під будівництво.

Після повернення боргу Вам, позичальник отримує чіткий графік погашення та відноситься до заборгованості із більшою відповідальністю. При цьому Ваші відносини збережені, немає конфлікту та юридичних непорозумінь.

Подати заявку

Наші умови:

 • Сума кредиту – від 20 000 до 20 000 000 гривень;
 • Відсоткова ставка – 1,5% на місяць;
 • Термін – від 2 до 84 місяців;
 • Безкоштовна оцінка застави;
 • Немає комісій та штрафів;
 • Кредитна історія не відіграє ролі.

Отримати гроші в кредит від Status Finance можна під заставу нерухомості у Києві, Київській області, Львові, Полтаві, Івано-Франківську, Одесі, Запоріжжі, Вінниці, Ужгороді, Житомирі, Сумах, Рівному, Луцьку, Дніпрі. Залишити заявку на оформлення кредиту можна онлайн на сайті або зв’язавшись зі спеціалістом Status Finance за телефоном.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як повернути гроші, які позичив, без судових розглядів?

Запропонуйте позичальнику оформити кредит під заставу на вигідних умовах в Status Finance. Ви отримуєте назад свої гроші та між вами більше не буде фінансових питань.

Як повернути позичені гроші, якщо позичальник не має особистої нерухомості?

Ми можемо також оформити кредит під заставу автомобіля з можливістю експлуатації на весь період кредитування.

Як визначається сума позики під заставу у Status Finance?

Сума позики – до 80% від ринкової ціни об’єкта застави. Точну суму можна дізнатись у фахівця під час консультації.

Як довго Ви розглядаєте заявку на кредит?

Заявка в Status Finance розглядається за 5-10 хвилин.

Чи може людина без офіційного працевлаштування розраховувати на кредит?

Так, наявність офіційного працевлаштування не впливає на шанси схвалення кредиту в Status Finance.