Кредитний калькулятор
« Корисне / Кредитний калькулятор

Перед тим, як оформити кредит у банку або приватній фінансовій компанії, позичальник цікавиться розміром щомісячного платежу, загальною сумою переплати та початкового внеску, зміною процентної ставки та іншими параметрами. Всі ці дані дозволяє розрахувати спеціальний кредитний калькулятор. Він може бути інтегрований в офіційний сайт кредитора або існувати як окреме програмне забезпечення. Функціонал калькулятора кредиту залежить від фінустанови, кредитного продукту і т.д.

На сайті Status Finance Ви можете виконати розрахунок кредиту онлайн, використовуючи зручний калькулятор, оснащений усіма базовими функціями.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

Які банки пропонують клієнтам кредитний калькулятор?

В епоху цифрової трансформації та діджиталізації розрахувати кредит у більшості випадків можна, не виходячи з дому. Для цього достатньо в пошуку браузера вказати свій банк і додати онлайн калькулятор кредиту, наприклад, “кредитний калькулятор Приватбанк”, “кредит Ощадбанк калькулятор”, “Монобанк кредит калькулятор” і т.д.

Усі кредитори зацікавлені сьогодні у подібному сервісі, банківська система в Україні таким чином залучає чималі активи. Кредитний калькулятор онлайн дозволяє розрахувати такі важливі параметри:

 • Щомісячний платіж:
 • Зміна розміру процентної ставки у процесі виплат;
 • Сумарна переплата (вартість кредиту);
 • Розмір початкового внеску (наприклад, для іпотеки, автокредиту);
 • Інші параметри.

Враховуючи колосальну бюрократію в банках України, попередній розрахунок кредиту за допомогою калькулятора не завжди дає змогу отримати достовірні відомості, і здебільшого клієнту доводиться уточнювати інформацію за кожною пропозицією індивідуально у спеціаліста банку.

Калькулятор кредиту Status Finance

Кредитний калькулятор Status Finance – це зручний інструмент попереднього розрахунку найважливіших для клієнта показників. Використовувати систему Ви можете онлайн прямо на нашому сайті.

Сьогодні Status Finance пропонує один формат кредитування – позику під заставу нерухомості/автомобіля. Багаторічний досвід компанії показав, що це найбільш надійна та вигідна форма співпраці між кредитором та позичальником.

Договори Status Finance НЕ! передбачають:

 • Страхування життя та застави;
 • Комісію за оформлення;
 • Комісій за дострокове погашення;
 • Зростання відсоткової ставки.

Проста система взаємин з клієнтом дає можливість використовувати кредит калькулятор Status Finance, не вдаючись до складних розрахунків із десятками пунктів!

Подати заявку

Онлайн розрахунок кредиту під заставу нерухомості

Скористайтеся кредитним калькулятором онлайн дуже просто. Це можна зробити за допомогою комп’ютера, ноутбука, смартфона чи іншого девайсу.

Коротка інструкція:

 • Відкрийте головну сторінку Status Finance
 • Знайдіть розділ “Кредитний калькулятор”
 • Введіть основні параметри:
 • Необхідна сума;
 • Тип заставного об’єкта;
 • Строк кредитування;
 • Метод погашення.

Після цього калькулятор кредиту автоматично розрахує розмір щомісячного платежу по заставному кредиту. Ви можете бути на 100% впевнені в достовірності отриманих даних, оскільки ми пропонуємо клієнтам максимально адаптовані кредитні продукти без підводних каменів, прихованих платежів та додаткових комісій.

У Status Finance Ви можете оформити кредит під заставу нерухомості чи автомобіля з вигідними умовами кредитування. В умовах воєнного часу наші філії працюють у більшості великих міст України, де ми можемо гарантувати безпеку співробітників: Київ, Київська область, Житомир, Суми, Вінниця, Львів, Запоріжжя, Луцьк, Ужгород, Рівне, Полтава, Івано-Франківськ, Одеса, Дніпро.

Залишити заявку на кредит під заставу можна за телефоном або за допомогою форми зворотного зв’язку онлайн на сайті.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Де можна знайти калькулятор заставного кредиту Status Finance?

Скористайтеся кредитним калькулятором Status Finance Ви можете з будь-якого пристрою прямо на нашому сайті (головна сторінка).

Наскільки точними є онлайн розрахунку калькулятора Вашої компанії?

Розрахунок параметрів кредиту на сайті Status Finance відображає реальні параметри, які Вам запропонує спеціаліст при оформленні договорів в офісі компанії/нотаріуса.

Які параметри вплинуть на розмір ставки за заставним кредитом при розрахунку?

На розмір процентної ставки в Status Finance впливає тип застави (квартира, будинок, земельна ділянка, комерційна нерухомість, автомобіль). Уточнити актуальний розмір ставки можна онлайн на сайті або у менеджера.

Чи є у Status Finance кредитний калькулятор із достроковим погашенням?

Дострокове погашення заставного кредиту не впливає на вартість кредиту, тому кредитний калькулятор Status Finance є актуальним і для такого варіанту співпраці.

У яких містах Ви видаєте кредит під заставу під час війни?

Ми надаємо кредит під заставу у Києві, Київській області, Сумах, Житомирі, Дніпрі, Ужгороді, Одесі, Вінниці, Львові та інших містах. З повним списком можна ознайомитись у верхній частині сайту.