Прямі інвестиції
« Корисне / Прямі інвестиції

Інвестиції є найпопулярнішим варіантом виходу на пасивний дохід. Рівень та регулярність прибутку від інвестування залежить не тільки від суми вкладу, а й безпосередньо від типу інвестицій.

Фінансова компанія Status Finance пропонує найбільш простий та вигідний спосіб отримання пасивного прибутку – прямі інвестиції у заставне кредитування. Ми забезпечуємо клієнту не лише доступ до реального заробітку, а й юридичний супровід на всіх етапах співпраці.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

Що таке пряме інвестування?

Реальні прямі інвестиції – це інвестування коштів у матеріальне виробництво чи послуги компанії. Особливість в тому, що інвестор бере активну участь у діяльності компанії і навіть контролює особистий капітал.

Прямі фінансові інвестиції передбачають укладання угод з кінцевим клієнтом компанії лише за умови згоди інвестора. Тобто відсутні посередники, які впливають на ухвалення рішення інвестором, або несвідомо керують його грошима.

Прямі фінансові інвестиції у Status Finance

Status Finance пропонує пряме інвестування у кредити під заставу нерухомості. Наша компанія вже близько 10 років забезпечує фінансову підтримку громадян на території Києва, Київської області, Івано-Франківська, Запоріжжя, Вінниці, Ужгорода, Житомира, Рівного, Львова, Луцька та інших міст.

Ми видаємо кредитні гроші приватних інвесторів під заставу ліквідного нерухомого майна, за рахунок чого всі члени великої команди отримують гарний прибуток і регулярно його збільшують.

Подати заявку

Як це працює?

• Інвестор вкладає в компанію Status Finance від 5000-10000 $;

• Status Finance знаходить клієнтів для видачі кредиту, позика оформляється безпосередньо між позичальником та приватним інвестором. Усі договори офіційні, обов’язково засвідчуються нотаріально;

• Інвестор одержує щомісячні відсотки від клієнта за використання грошей;

• У разі неплатоспроможності позичальника гроші повертаються за рахунок продажу заставної нерухомості в короткі терміни.

Прямі інвестиції в Status Finance дозволяють приватним інвесторам заробляти від 2% до 4% щомісяця, не займаючись бюрократичними та юридичними питаннями, тобто виходячи на реальний пасивний дохід.

Чому пряме інвестування у Status Finance це вигідно?

• Високий рівень пасивного доходу;

• Немає ризиків втрати коштів (як, наприклад, при банківському депозиті або вкладення у стартап);

• Повне юридичне та організаційне забезпечення угод співробітниками Status Finance;

• Можливість реінвестування прибутку.

Як стати приватним інвестором Status Finance?

Щоб стати приватним інвестором Status Finance, залишайте заявку із зазначенням контактних даних на нашому сайті, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом. Консультації з будь-яких питань також проводяться в телефонному режимі та в месенджерах Telegram, WhatsApp, Viber.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чим відрізняються прямі інвестиції від непрямих?

Прямі фінансові інвестиції відрізняються від непрямих (портфельних) відсутністю посередника, який управляє вкладеними грошима – здійснює угоди, купує цінні папери тощо.

Хто може стати інвестором Status Finance?

Інвестором Status Finance може стати будь-яка фізична особа за наявності мінімальної суми вкладу.

Яку суму можна інвестувати у заставні кредити?

Ви можете інвестувати від 10 000 $, верхнього порогу вкладу немає.

У якій я валюті можу отримувати відсотки інвестицій?

Виплата відсотків здійснюється у тій самій валюті, в якій було здійснено вклад.

Які ризики втрати вкладених коштів?

Ризики для приватного інвестора практично відсутні, оскільки ми ретельно перевіряємо платоспроможність кожного позичальника, а гарантією повернення коштів є об’єкт нерухомості.