Прямі інвестиції
« Корисне / Прямі інвестиції

Інвестиції є найпопулярнішим варіантом виходу на пасивний дохід. Рівень та регулярність прибутку від інвестування залежить не тільки від суми вкладу, а й безпосередньо від типу інвестицій.

Фінансова компанія Status Finance пропонує найбільш простий та вигідний спосіб отримання пасивного прибутку – прямі інвестиції у заставне кредитування. Ми забезпечуємо клієнту не лише доступ до реального заробітку, а й юридичний супровід на всіх етапах співпраці.

Що таке пряме інвестування?

Реальні прямі інвестиції – це інвестування коштів у матеріальне виробництво чи послуги компанії. Особливість в тому, що інвестор бере активну участь у діяльності компанії і навіть контролює особистий капітал.

Прямі фінансові інвестиції передбачають укладання угод з кінцевим клієнтом компанії лише за умови згоди інвестора. Тобто відсутні посередники, які впливають на ухвалення рішення інвестором, або несвідомо керують його грошима.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

Прямі фінансові інвестиції у Status Finance

Status Finance пропонує пряме інвестування у кредити під заставу нерухомості. Наша компанія вже близько 10 років забезпечує фінансову підтримку громадян на території Києва, Київської області, Івано-Франківська, Запоріжжя, Вінниці, Ужгорода, Житомира, Рівного, Львова, Луцька та інших міст.

Ми видаємо кредитні гроші приватних інвесторів під заставу ліквідного нерухомого майна, за рахунок чого всі члени великої команди отримують гарний прибуток і регулярно його збільшують.

Як це працює?

• Інвестор вкладає в компанію Status Finance від 5000-10000 $;

• Status Finance знаходить клієнтів для видачі кредиту, позика оформляється безпосередньо між позичальником та приватним інвестором. Усі договори офіційні, обов’язково засвідчуються нотаріально;

• Інвестор одержує щомісячні відсотки від клієнта за використання грошей;

• У разі неплатоспроможності позичальника гроші повертаються за рахунок продажу заставної нерухомості в короткі терміни.

Подати заявку

Прямі інвестиції в Status Finance дозволяють приватним інвесторам заробляти від 2% до 4% щомісяця, не займаючись бюрократичними та юридичними питаннями, тобто виходячи на реальний пасивний дохід.

Чому пряме інвестування у Status Finance це вигідно?

• Високий рівень пасивного доходу;

• Немає ризиків втрати коштів (як, наприклад, при банківському депозиті або вкладення у стартап);

• Повне юридичне та організаційне забезпечення угод співробітниками Status Finance;

• Можливість реінвестування прибутку.

Як стати приватним інвестором Status Finance?

Щоб стати приватним інвестором Status Finance, залишайте заявку із зазначенням контактних даних на нашому сайті, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом. Консультації з будь-яких питань також проводяться в телефонному режимі та в месенджерах Telegram, WhatsApp, Viber.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чим відрізняються прямі інвестиції від непрямих?

Прямі фінансові інвестиції відрізняються від непрямих (портфельних) відсутністю посередника, який управляє вкладеними грошима – здійснює угоди, купує цінні папери тощо.

Хто може стати інвестором Status Finance?

Інвестором Status Finance може стати будь-яка фізична особа за наявності мінімальної суми вкладу.

Яку суму можна інвестувати у заставні кредити?

Ви можете інвестувати від 10 000 $, верхнього порогу вкладу немає.

У якій я валюті можу отримувати відсотки інвестицій?

Виплата відсотків здійснюється у тій самій валюті, в якій було здійснено вклад.

Які ризики втрати вкладених коштів?

Ризики для приватного інвестора практично відсутні, оскільки ми ретельно перевіряємо платоспроможність кожного позичальника, а гарантією повернення коштів є об’єкт нерухомості.