Кредит на рік
« Корисне / Кредит на рік

Кредит на рік

Кредит на 1 рік відноситься до середньострокових, зазвичай такі кредити люди беруть для вирішення не наймасштабніших фінансових питань, хоча бувають і винятки, все залежить від рівня доходу та інших обставин. Позика на рік в Україні оформляється для покупки великої техніки, рідше – автомобіля чи нерухомості, оплати навчання, медичних послуг або для рефінансування старих кредитів.

Вам потрібно взяти кредит на рік? Пропонуємо розглянути варіант заставного кредитування в  «Status Finance». У нашій компанії Ви можете оформити кредит на рік без відмови під заставу нерухомості або автомобіля, витративши на це лише кілька хвилин свого часу. При цьому Вам не доведеться розбиратися з великою кількістю документів, шукати поручителя та переплачувати відсотки за обслуговування кредитного продукту.

Де взяти гроші в розстрочку на рік?

Під розстрочкою зазвичай розуміють безвідсотковий кредит, що оформляється у банку, або у продавця того чи іншого товару, який співпрацює з банком. Щоб отримати спільну вигоду, продавець спочатку завищує ціну на товар, і певний відсоток платить банку замість покупця. Готівкою розстрочка ніколи не видається, навіть простий нецільовий кредит завжди передбачає виплату відсотків, адже жодна фінансова компанія не працюватиме без доходу або собі на збиток.

Якщо Вам потрібні гроші на покупку конкретного товару, поцікавтеся у продавця щодо можливості кредитування під 0% річних. Якщо ж певна сума знадобилася терміново для вирішення однієї чи кількох особистих/бізнес проблем, рекомендуємо обрати кредит під заставу нерухомості, де Ви сплачуєте мінімальні відсотки, а весь процес оформлення зводиться до кількох годин.

Кредит на рік без відмови у «Status Finance»

«Status Finance» видає кредит під заставу нерухомості та автомобілів на чесних та вигідних умовах.

Позику можна отримати під заставу нерухомості:

 • Квартири;
 • Будинку;
 • Земельної ділянки;
 • Комерційної нерухомості.

Або під заставу транспортних засобів (розглядаємо автомобілі не старше 20 років).

Сума, яку Ви можете отримати, становить до 80% від ринкової ціни застави. Ми пропонуємо фіксовану ставку від 1,5% на місяць та можливість розбити суму погашення на 84 платежі.

Філії компанії «Status Finance» розташовані по всій Україні. З повним списком міст Ви можете ознайомитись онлайн на сайті.

Як взяти кредит на рік у «Status Finance»?

 • Залишіть заявку на сайті або зателефонуйте нашому фахівцю за телефоном;
 • Ми оперативно розглянемо Ваші документи, зазвичай це триває трохи більше 10 хвилин;
 • Протягом 2-х годин експерт «Status Finance» проведе оцінку об’єкта застави, а юристи підготують договори;
 • Відразу після підписання договорів Ви зможете отримати свої гроші у нотаріуса.

Бажаєте дізнатись, як отримати кредит на рік без довідки про доходи під заставу Вашої нерухомості? Напишіть менеджеру «Status Finance» в Viber, Telegram або WhatsApp.

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

Чому вигідно співпрацювати із нами?

В «Status Finance» Ви можете взяти кредит на рік без відмови під заставу нерухомості, витративши на подачу заявки всього кілька хвилин свого часу. Наша компанія вже понад 10 років надає фінансову допомогу фізичним особам та підприємцям, гарантуючи чесні умови співпраці.

Чому кредитування в «Status Finance» – це вигідно?

 • Велика сума кредиту, що дозволяє вирішити будь-яке фінансове питання;
 • Видамо позику без офіційного працевлаштування під заставу будь-якої нерухомості;
 • Фіксуємо відсоткову ставку весь термін кредитування;
 • Швидке оформлення без бюрократії;
 • Не потрібен поручитель;
 • Кредит на рік можна отримати у іноземній валюті.

Щоб взяти кредит на рік без довідок та тривалого оформлення, напишіть нашому менеджеру прямо на сайті, і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом. Також консультуємо клієнтів з питань кредитування в затишному офісі, де Ви зможете поставити всі питання, що Вас цікавлять особисто.

Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

_

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Як швидко я можу оформити позику на рік у «Status Finance»?

Взяти позику на рік у «Status Finance» Ви можете всього за кілька хвилин, оформивши заявку прямо на сайті або у менеджера по телефону. Видамо всю суму готівкою того ж дня.

Чи обов’язково потрібна застава, щоб отримати кредит на рік у «Status Finance»?

Так, взяти кредит на рік у «Status Finance» можна тільки під заставу нерухомості (або автомобіля). Наша компанія не працює за системою беззаставного кредитування.

Під яку нерухомість я можу оформити кредит на рік у «Status Finance»?

Кредит на 1 рік можна оформити під заставу квартири, домоволодіння, комерційної нерухомості (магазин, бізнес-центр, склад, паркомісце) або земельної ділянки. Детальні умови щодо кожного варіанту кредитування доступні на сайті.

Чи може позика на рік довгострокова бути безпроцентною?

Отримати гроші у розстрочку на рік можна тільки за допомогою кредитної картки банку (Оплата Частинами). Ці кредити цільові і розраховані на покупку конкретного товару, наприклад, побутової техніки, смартфона, ноутбука.

Чи можу я отримати кредит готівкою на рік в іншій валюті?

В «Status Finance» Ви можете взяти кредит на рік у будь-якій валюті на ваш вибір: гривні, доларах або євро. Деталі валютного кредитування уточнюйте у менеджера по телефону або в нашому офісі.