Терміновий кредит під заставу нерухомості
« Корисне / Терміновий кредит під заставу нерухомості

Терміновий кредит під заставу нерухомості

Терміновість – те, чого не вистачає сучасній системі кредитування в Україні. Переважно затягують процес банківські установи, вимагаючи від клієнта широкий перелік документів. Чимало часу у процесі оформлення займає аналіз різних баз даних, які банк використовує з метою оцінки кредитоспроможності своїх клієнтів.

«Status Finance» – це компанія, яка вже 11 років видає термінові кредити на території України під заставу нерухомості. Наша ідеологія будується на трьох «китах»:

 • Швидкість;
 • Надійність;
 • Вигода.

Якщо у Вас виникли фінансові труднощі, і питання потрібно вирішити якнайшвидше, оформіть термінову позику під заставу квартири в «Status Finance» з можливістю отримання коштів готівкою протягом 3-х годин.

Де взяти гроші під заставу квартири терміново?

Позику під заставу квартири терміново в Україні можна взяти лише у приватного кредитора, і це не МФО, а великі фінансові компанії, які дають змогу отримати багатомільйонний кредит за лічені години.

«Status Finance» – лідер цієї галузі кредитування з багаторічним досвідом роботи та великою командою професіоналів. Наша компанія розвиває не тільки свої географічні межі, а й рівень сервісу, щоб кожен клієнт зміг відчути переваги кредитного продукту європейського рівня.

Незважаючи на активний розвиток сфери приватного кредитування в Україні, багато потенційних позичальників продовжують розцінювати банк як найбільш надійного кредитора. Давайте розглянемо, з якими ж проблемами можна зіткнутися, звертаючись до банку за терміновим кредитом.

Як взяти позику під заставу нерухомості в банку?

Вам потрібен кредит під заставу квартири терміново? Звернутися можна практично до будь-якого українського банку, т.я. умови та регламент сьогодні у більшості структур схожі.

Які є «підводні камені»?

 1. Вам доведеться відкривати рахунок, якщо Ви не є клієнтом банку;
 2. Розгляд заявки у середньому триває від 2 до 14 банківських днів;
 3. Збір додаткових документів забере ще кілька дорогоцінних днів;
 4. Банк може відмовити з формальної причини в автоматичному режимі, не зв’язуючись з потенційним позичальником;
 5. У разі схвалення варто очікувати на додаткові витрати, які сильно завищують реальну ставку за кредитом.

Також акцентуємо увагу на важливості кредитної історії позичальника, кредит під заставу нерухомості терміново можуть отримати лише клієнти з високим рейтингом та гарною історією.

Терміновий кредит під заставу – умови «Status Finance»

Бажаєте отримати гроші під заставу нерухомості терміново та без бюрократії? Ми можемо це гарантувати! Кредит від «Status Finance» – це:

 • Схвалення за 10 хвилин;
 • Велика сума – від 20 000 до 20 000 000 грн;
 • Фіксована ставка – від 1,5% на мiсяць
 • Тривалий термін погашення – до 84 місяців;
 • Відсутність прихованих витрат, штрафів та комісій.
Кредитний калькулятор
Необхiдна сума
грн
Від 20 000 до 20 000 000 гривень
Термін кредитування
мiс
Від 2 до 84 місяців
Застава
Графік погашення
щомісячний платіж
0 грн
Надiслати заявку

Терміново взяти кредит під заставу нерухомості Ви можете, маючи лише:

 • Паспорт;
 • Індивідуальний податковий номер (ІПН);
 • Правовстановлюючі документи на нерухомість.

Ми надаємо позики під заставу будинків, квартир, земельних ділянок та нежитлових приміщень. Ознайомитись з регіонами кредитування можна у розділі «Про компанію» у шапці сайту, або поставити питання фінансовому експерту компанії в телефонному режимі.

Кредит під заставу квартири терміново з поганою кредитною історією

Інформація про різні фінансові операції людей сьогодні безперервно реєструється у сотнях баз даних. Відомості про кредити фізичних та юридичних осіб збирають бюро кредитних історій, а доступ до цієї інформації мають не всі (банки, правоохоронні органи, деякі роботодавці).

Якщо у вас були прострочення в минулому, ви реструктуризували або рефінансували кредити, зверталися в банк дуже часто, це обов’язково позначиться на можливості оформлення позики в майбутньому. Сьогодні низький кредитний рейтинг в УБКІ = відмова у кредиті в банку у 99% випадків.

«Status Finance» – це компанія з більш гуманними переконаннями. Ми не зважаємо на історію та рейтинг наших позичальників, і готові схвалити терміновий кредит під нерухомість без змін умов кредитування.

Оформити термінову позику під заставу у Києві за 1 день

Термінова позика під заставу нерухомості з оформленням за 1 день – сьогодні це реальність. Таку унікальну пропозицію може надати фінансова компанія «Status Finance». Ми працюємо по всій Україні: Київ, Харків, Львів, Одеса, Суми, Запоріжжя, Луцьк – скрізь є філії «Status Finance», де кожен бажаючий може отримати велику суму в борг на найвигідніших умовах, а головне – дуже швидко та без тонни документів.

Щоб оформити терміновий кредит готівкою під заставу нерухомості у Вашому місті, залишайте заявку у нас на сайті, і ми допоможемо Вам отримати потрібну суму коштів у той же день!

Проконсультуватися у фінансового експерта «Status Finance» Ви можете за телефоном або в нашому офісі в Києві.

Кроки отримання кредиту
01.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

Для цього зателефонуйте нам, залиште заявку на сайті, або відвідайте офіс у Києві.
02.

ОТРИМАЙТЕ ОЦІНКУ

Експерт може провести огляд вашої нерухомості або авто вже у день звернення.
03.

ПІДПИШІТЬ ДОГОВІР

Узгодьте всі умови з юристом і підпишіть договір у присутності нотаріуса.
04.

ЗАБЕРІТЬ ГРОШІ

Отримайте всю суму кредиту готівкою відразу ж після підписання договору.
Отримати кредит

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Чи обов’язково потрібна застава, щоб терміново взяти кредит під заставу в «Status Finance»?

Так, щоб отримати термінову позику в «Status Finance», Вам обов’язково потрібно надати об’єкт застави, наприклад, квартиру, будинок, комерційне приміщення або земельну ділянку.

Як швидко я зможу отримати гроші при оформленні кредиту в «Status Finance»?

Ми гарантуємо кожному клієнту оформлення угоди протягом 24 годин. В середньому з моменту подання заявки на кредит до видачі коштів готівкою відбувається близько 3-х годин.

Чи можна взяти позику під заставу нерухомості з боргами по комунальним платежам?

Так, «Status Finance» видає терміновий кредит під заставу нерухомості з комунальними боргами, юридичними проблемами, арештами тощо.

Як мені отримати терміновий кредит під заставу з поганою кредитною історією?

Ми терміново видаємо гроші під заставу нерухомості клієнтам з негативною кредитною історією, простроченнями та низьким рейтингом за даними УБКІ.

Чи видає «Status Finance» гроші під заставу квартири терміново в іноземній валюті?

Так, у нашій компанії Ви можете оформити вигідну позику під заставу нерухомості терміново в будь-якій зручній для Вас валюті. Умови кредитування залишаються постійними.